Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2007., 15:27   #121
Quote:
dunjaranka kaže: Pogledaj post
ali i za doma trebaš naručit hrane koliko ima ljudi, ne možeš računati na to da ljudi neće jesti. onoliko koliko ljudi dolazi, za toliko se hrane naručuje i kod ispraćaja.
ne trebas naruciti toliko hrane, meni su odmah u cateringu rekli da nije potrebno toliko hrane, i na kraju je tako i ispalo.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 15:30   #122
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
ne trebas naruciti toliko hrane, meni su odmah u cateringu rekli da nije potrebno toliko hrane, i na kraju je tako i ispalo.
a koji je to catering ak se smije znati? i je li se radila samo hladna postava ili toplo-hladno?
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 15:31   #123
hladni naresci, nismo htjeli topla jela kad je vecera bila u pola 8.
catering picolo
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 15:32   #124
Quote:
majab2 kaže: Pogledaj post
A kaj se tiče klope, mi smo ti imali svu klopu koja je nabrojana u mailu...
Sad sam malo u šoku
Oduševljena sam! Tako raznovrsni meni nisam vidjela... hm skoro pa nikad na svadbenom meniju.
Hvala ti puno na trudu, ja sam cijelo vrijeme imala dojam da je to nešto ekstravagantno i totalno preskupo, kad evo vidiš kako sam se prevarila.

Jako jako mi se sve to sviđa i definitivno postaje jedna od top 3 opcije. Hvala ti još jednom što si mi sve to približila, stvarno si divna.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 15:38   #125
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Sad sam malo u šoku
Oduševljena sam! Tako raznovrsni meni nisam vidjela... hm skoro pa nikad na svadbenom meniju.
Hvala ti puno na trudu, ja sam cijelo vrijeme imala dojam da je to nešto ekstravagantno i totalno preskupo, kad evo vidiš kako sam se prevarila.

Jako jako mi se sve to sviđa i definitivno postaje jedna od top 3 opcije. Hvala ti još jednom što si mi sve to približila, stvarno si divna.
Draga, nema problema! I za buduća pitanja, stojim na raspolaganju!
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 15:48   #126
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
hladni naresci, nismo htjeli topla jela kad je vecera bila u pola 8.
catering picolo
a koliko je vremenski trajao catering?
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 19:40   #127
Quote:
dunjaranka kaže: Pogledaj post
a koliko je vremenski trajao catering?
od 14-18 sati
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 11:48   #128
Ne znam gdje da postavim ovo pitanje, pa ću ga staviti ovdje!

Molila bi cure koje su se udale ili one koje već imaju gotove jelovnike da mi pomognu malo jer se nikako ne mogu odlučiti što uzeti za večere. Pa ako Vam nije teško da mi jelovnike pošaljete na PM, malo da ih usporedim, možda dobijem i kakovu ideju za nešto novo...
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 17:23   #129
Draga maja sad si me bacila u očaj jer smo mi već kaparirali salu a da sam uzela catering i neku agenciju koja bi mi sve to fino složila mogla sam i doma to napravit baš mi je i mama to rekla i ona se oduševila tvojim slikama svaka čast i hvala na inormacijama
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 18:28   #130
djevojke...trebam malu pomoć...

poslala sam mail nekoliko cateringa tražeći ponude i nisam dobila odgovor...recimo "Zlatna zvona", "Ivić" i "Favory" nisu uopce odgovorili...

pa me zanima jel jos nekome bilo tako ili je pametnije da ja to zovem telefonom i budem malo dosadna...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 20:18   #131
Nama je u poduzeću bio Favory-sve je bilo super! Kontaktirali smo putem tel. a ponude su slali fax-om!
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 20:33   #132
Quote:
marija36 kaže: Pogledaj post
Nama je u poduzeću bio Favory-sve je bilo super! Kontaktirali smo putem tel. a ponude su slali fax-om!
catering si imala za doma ili? jel mi mozes malo detalja...pliz...
moze i na pm...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 22:00   #133
marija36 hvala na odgovoru...zvat cu ih i pitat na telefon jer izgleda da bas nisu jaki na mailovima...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 17:30   #134
ja danas kaparirala catering u amoru na preporuku naše dunjarke.
Tako da draga ,hvala ti još jednom
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 12:18   #135
Ja imam catering iz agencije Amor za doma i super su. Povoljni su i jako ljubazni i svima bi ih preporucila.
ivic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 23:05   #136
Quote:
ivic kaže: Pogledaj post
Ja imam catering iz agencije Amor za doma i super su. Povoljni su i jako ljubazni i svima bi ih preporucila.
ne znam kakav im je catering ( nadam se dobar)tj. sa kim suradjuju ali sto se tice zahvalnica izgubila sam zivce zbog njih i dva puta sam ih reklamirala

BTW: catering Favory i Kvatric su vrhunski, nude sve i svasta i za svoju uslugu uopce nisu skupi
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 09:23   #137
Pričamo o cateringu amor iz rijeke
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 21:49   #138
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
Pričamo o cateringu amor iz rijeke
I ja sam njih kaparirala.Nadam se da su ok.Na videu i na papiru stvarno sve dobro izgleda.
Šta kažete za te njihove šatore(gazibo) što stavljaju ispred kuće,kako to izgleda.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 21:54   #139
meni taj gazibo nije potreban jer imam natkriveni dio kuće gdje se to može smjestit ,ali još ću razmislit dali ću ga uzet jer mi super izgleda.

Kao i šta kažeš sve super izgleda i na snimci i na papiru.
ja sam izbacila dvije salate koje nude i rekla da mi podebljaju nareske pršut,sir ,kulen....jer salata ima previše

Za 80 ljudi mi je rekla 10% odstupanja tako da sam uzela za 70
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:55   #140
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
Pričamo o cateringu amor iz rijeke
ah onda dobro
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.