Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2007., 10:51   #41
Dr.Penava,Dom zdravlja Jarun-genijalka.
darja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 15:48   #42
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
mora li se pedijatru najaviti ili samo "odabranom" baneš nakon mjesec dana???
Tashi dobro ti kaže Zmijica, jer ako se ne najaviš mogla bi banut u trenutku kad ima bolesne djece!
Mi isto svoju uvijek prvo nazovemo, tako izbjegnemo i gužve, al još važnije - izbjegnemo bolesne klince
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 09:00   #43
jeste li vi, majčice, doživjele da vas pedijatri traže 150 kn za pregled - kao u stilu - ako ne želite čekat???
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 10:44   #44
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
jeste li vi, majčice, doživjele da vas pedijatri traže 150 kn za pregled - kao u stilu - ako ne želite čekat???

bogme nisam.
mada ne znam cemu se zapravo cudim...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 15:09   #45
Quote:
katarina kaže: Pogledaj post
može li mi tko preporučiti iskusnog i sposobnog pedijatra u zagrebu?
molim vas, očajna sam! izgubila sam povjerenje u sinovu sadašnju doktoricu i već mjesecima molim ljude da mi preporuče nekoga, no nitko mi ne može pomoći
dr. hečimović ferenčić, dz kruge.
ja iz samobora vodim maloga k njoj i ne bih je mijenjala ni za što. najbolja
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:43   #46
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post

bogme nisam.
mada ne znam cemu se zapravo cudim...
mi jesmo. i možda bi čak išli na tu varijantu - jer kad zaplače a nismo doma - imamo neutješno dijete - da nam patronažna nije otvorila oči da je to lov u mutnom. neki pedijatri, eto, dok mijenjaju kolege - jer je sezona god. o. i veće su gužve no inače - traži 150 kn za pregled - pa ne čekaš - kakti tako da smo promijenili pedijatra i u utorak idemo zamjeni jer je i naša p. na god.o.
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:13   #47
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
jeste li vi, majčice, doživjele da vas pedijatri traže 150 kn za pregled - kao u stilu - ako ne želite čekat???
doživila sam

ako ne zelite cekati... nudimo vam 'posebnu' uslugu...
cijena, prava sitnica - 100€ za godinu dana
mici123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 09:47   #48
za one s područja rudeša i vrbana..i kojima je zgodno, preporučujem dr šakić, anina 96
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 07:32   #49
Quote:
ledz05 kaže: Pogledaj post
dr.Dijana Puževski. dom zdravlja Trešnjevka. Nehajska-odlična. jedna od najboljih dijagnostičara a uz to predivna je sa klincima.
Potpisujem! Toplo je preporučam. Izvrsna dijagnostičarka, a ono što mi se najviše sviđa, za bilo kakvu dijagnozu koja nije baš dobra želi i drugo mišljenje. Muž joj je također pedijatar...
Sviđa mi se što ambulanta ima dvije čekaone (za zdravu i bolesnu djecu), a okvirno su zdrava djeca parnim datumima 11-13, neparnim 14-16, a bolesna parnim 7,30-10,30, neparnim 16,30-19. Tel.3014-598.
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 11:54   #50
da samo guuužva za poizdit, nama bila 1. izbor pa odustali
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 12:34   #51
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
da samo guuužva za poizdit, nama bila 1. izbor pa odustali
Ma gužva je obično kod svakog doktora, naročito u sezoni gripa i zimi... Ja bi se više brinula da doktor ima malo pacijenata.
Radije ću ga kod kvalitetnog pedijatra malo pričekati...
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 15:28   #52
a nama dijete u kolikama... - nije nam baš bilo za stajat satima dok se mali krivi
tak i u klaićevoj piše na vratima - ne primamo po dolasku već po prioritetu - i onda mama i dojenče ostanu zadnji jer klipani koji vuku starce za nos imaju vezu pa ulaze
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 16:33   #53
Quote:
darja1 kaže: Pogledaj post
Dr.Penava,Dom zdravlja Jarun-genijalka.
Slažem se. Moja kćer je kod nje i super smo zadovoljni. A sestra Branka je jedno predivno stvorenje za koje nemam ništa drugo nego rijeći pohvale i nadasve divljenja! Uvijek je strpljiva, nježna prema djeci, puna razumijevanja...ma nemam rijeći! Moja topla preporuka!
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 12:08   #54
Quote:
Curica kaže: Pogledaj post
Potpisujem! Toplo je preporučam. Izvrsna dijagnostičarka, a ono što mi se najviše sviđa, za bilo kakvu dijagnozu koja nije baš dobra želi i drugo mišljenje. Muž joj je također pedijatar...
Sviđa mi se što ambulanta ima dvije čekaone (za zdravu i bolesnu djecu), a okvirno su zdrava djeca parnim datumima 11-13, neparnim 14-16, a bolesna parnim 7,30-10,30, neparnim 16,30-19. Tel.3014-598.
Doktorica je prekrasna...svaka pohvala, a muž joj nije pedijatar nego specijalist opće prakse.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:43   #55
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Slažem se. Moja kćer je kod nje i super smo zadovoljni. A sestra Branka je jedno predivno stvorenje za koje nemam ništa drugo nego rijeći pohvale i nadasve divljenja! Uvijek je strpljiva, nježna prema djeci, puna razumijevanja...ma nemam rijeći! Moja topla preporuka!
Moja kćer je kod dr. Jurline (Dom zdravlja Jarun - suprotna smjena od dr. Penava) i super je. Draga, smirena i do sada niti jednom nije ništa krivo napravila, a stvarno smo prilično često njeni "gosti". Malo je sporija od dr. Penava, ali i temeljita....
Mirela33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 17:20   #56
Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post
Knežija, Bičanićeva - dr. Regan, ja sam jako zadovoljna..
jest, jest, i ja..i ja..blaga, smirena, temeljita, susretljiva, uvijek nasmijana, ...
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 19:29   #57
evo da i ja pitam jedno pitanje... Naime, trebala bih roditi krajem studenoga i zanima me kako, tko i kad se "traži" pedijatar? kakva je procedura oko toga? Je li ga netko preporuči u bolnici ili moramo sami tražiti? Kad se beba mora upisati kod pedijatra? Kad se ide na prvi pregled? I molim vas ako mi možete preporučiti nekog dobrog pedijatra u Zadru?
Unaprijed hvala!
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 11:24   #58
Kako odabrati pedijatra?!

Evo da i ja otvorim jednu temu... Nisam nigdje našla odgovore na pitanja oko odabira pedijatra. Naime, trebala bih roditi krajem studenoga i zanima me kako, tko i kad se "traži" pedijatar? kakva je procedura oko toga? Je li ga netko preporuči u bolnici ili moramo sami tražiti? Kad se beba mora upisati kod pedijatra? Kad se ide na prvi pregled? I molim vas ako mi možete preporučiti nekog dobrog pedijatra u Zadru?
Unaprijed hvala!
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 14:35   #59
e, super! sorry, nije da sam od pomoći, ali i mene zanimaju preporuke za dobrog pedijatra u Zadru. raspitat ću se i ja, pa ako saznam za nekoga na dobrom glasu - javim!
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 14:45   #60
na prvi pregled se ide sa mjesec dana
ako si u nedoumici koga izabrati pitaj u rodilištu oni bi ti mogli preporučiti nekoga
ja sam birala po mjestu boravka, dobro je da ti bude u blizini pedijatar
da ne moraš se dugo vozati do njega kad ti zatreba
__________________
što je moje moje je...a što nije bit će...
Leona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.