Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2008., 11:14   #121
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
Jovančević je bio naš prvi izbor kad smo dolazili u ZG, no bio je prenatrpan (kao i hvaljena pedica iz suprotne smjene)
dr-ica.Puževski
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 17:49   #122
Zna li netko možda broj telefona pedijatrijske ordinacije u Rudešu - tj. dr Šakić?

Unaprijed zahvaljujem!
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 20:00   #123
Koju onda vi sadashnje forumashice pedijatricu "koristite" i dobra vam je?

Znachi imamo glasove za Puzevski i Dragojevich-Vuchkovich

Nama treba nova pedica......locirana negdje centrirano oko centra.....i da ne dijeli antibiotike na svaki kashljuc.....eto!

Ovdje nahvalili --> dr. Marina Lichter-Štajduhar, pedijatrica Dom zdravlja Centar u Runjaninovoj u Zagrebu

Jel zna netko jel kod kod nje guzva i dal se moze prebacit, jel ima neko iz prve ruke da ju je "isprobao" (pishu ovdje iskustva, ali radje bi chula neka novija)
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 10:37   #124
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
Zna li netko možda broj telefona pedijatrijske ordinacije u Rudešu - tj. dr Šakić?
Luna, kojeg si pedijatra odabrala? Ja sam bila u Prečkom i baš mi se ne sviđa Zelićka.
__________________
Danchica
Danchica_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 11:14   #125
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
Zna li netko možda broj telefona pedijatrijske ordinacije u Rudešu - tj. dr Šakić?

Unaprijed zahvaljujem!
Broj je 3815020. Ne znam koliko znaš o njoj, ali pripremi se da neke stvari naplaćuje bez tvog znanja. Kad dođeš tamo, reci da želiš samo ovaj normalan pregled. Naravno ako ne želiš plaćati uzv i sl.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:49   #126
Quote:
Danchica_ZG kaže: Pogledaj post
Luna, kojeg si pedijatra odabrala? Ja sam bila u Prečkom i baš mi se ne sviđa Zelićka.
Ma odlučila sam se za dr. Bošnjak- Mlinović u domu zdravlja Špansko, frendica vodi tamo svoje dvije curice i kaže da je zadovoljna, da ne djeli olako antibiotike, oće napisat uputnicu ako želiš nekakav pregled i ne moraš dolazit osobno po to ili recept, može bilo tko.
A vidit ću, uvjek se može mjenjat dr!

Što se tiče dr Šakić u domu zdravlja Rudeš, ona ne prima više novorođenčad, kao ni dr Penava u domu zdravlja Jarun.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 23:28   #127
Mi smo iz Ri i po preporuci idemo kod dr. Hero na Kastav. I sestra i doktorica s krasne, strpljive i vole djecu. Nikada na pregled nismo čekali dulje od 10min i bez problema prima i ako dođem sa bebom nenajavljeno. Zdrava i bolesna djeca se ne sreću jer ima posebno vrijeme u danu za bolesne i posebno za zdrave. Na svu sreću još ju nismo trebali radi nečeg opasnijeg pa po tom pitanju nemam iskustva, ali pred malo sam čula o njoj nekoliko kritika, pa ako itko ima kakva iskustva neka se javi.
IpsyDipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 10:50   #128
Jel ima netko preporuku za istočni dio grada? dubrava, retkovec, poljanice... Ne tražim puno, samo da je normalna.
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 23:25   #129
Ima li netko preporuku za dobrog pedijatra na području Voltinog ili u tom okrugu?
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 13:58   #130
DZ Pešćenica - dr. Branka Maslač

Pozdrav roditelji!

Ima li netko iskustava s pedijatricom dr. Maslač?
Hvala!
salsawoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 14:03   #131
dajem preporuku za dr. Jurlinu u DZ na Jarunu, u ulici Hrvoja Macanovica
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 18:52   #132
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
Jel ima netko preporuku za istočni dio grada? dubrava, retkovec, poljanice... Ne tražim puno, samo da je normalna.
Eh, i ja muku mučim...ja sam u donjoj dubravi spadam pod nju makar sam bliže Grižanskoj a pedijatra mi je skroz gore kod Jadran filma. I užasna je ....dijete mi lječila od prehlada antibioticima godinama da bi se na moje inzistiranje tek na pregledu alergologa i komplet pretraga na Srebrnjaku ispostavilo da mi dijete ima GERB t.j kiselinu koja čepi dišne puteve i ima simptome prehlade.
Sada mu je doktor napravio pauzu od tih tableta za kiselinu i opet su se simptomi pojavili. Naravno, pedijatra odmah za antibiotik i sirupe koje moram kupovati...naravno ništa bolje. Moram potražiti drugu definitivno
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 23:53   #133
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
dajem preporuku za dr. Jurlinu u DZ na Jarunu, u ulici Hrvoja Macanovica
Bubek, jeste se vi uspjeli prijaviti kod nje? Mi smo iso kod nje tri mjeseca al smo na kao listi čekanja, jer u HZZOu više ne prijavljuju kod nje.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 12:04   #134
koja od ova tri pedijatra u DZ Črnomerec preporučate:
doktorica Župić, dr. Lučev ili dr. Vujasić?

uskoro moramo na prvu kontrolu, a neznamo kome od njih?
Riohund is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 14:22   #135
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
Bubek, jeste se vi uspjeli prijaviti kod nje? Mi smo iso kod nje tri mjeseca al smo na kao listi čekanja, jer u HZZOu više ne prijavljuju kod nje.
da, prijavili smo se. U lipnju. bez problema.
čula sam da više nema mjesta, ali bit će nakon Nove godine
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 14:42   #136
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
da, prijavili smo se. U lipnju. bez problema.
čula sam da više nema mjesta, ali bit će nakon Nove godine
Da, zvali smo HZZO, rekli su da su poslali 150 obavijesti o ispisu, pa mi čekamo slobodno mjesto.

OT Doktorica je stvarno OK, jedino mi sestra baš nije sjela.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 15:27   #137
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
jedino mi sestra baš nije sjela.
ni meni...
al briga me za nju...
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 16:10   #138
Planiram karton prebaciti kod pedijatra na Kozjak (blizu mi je a i nisam bas zadovoljna dr.Šprem iz Hirceve). Znam da je na kozjaku bila neka doktorica koja je bila super, ali je u penziji. također sam čula da su sadasnje 2 ok.
zanima me da li primaju pacijente i koja je bolja?
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 12:06   #139
Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za dobrog pedijatra na području Voltinog ili u tom okrugu?
neznam dali ti je jako bitno da budeš na voltinom ja bila s malom kod dr. špehar i nije mi se svidjala a ona kod rudeša dr.šakić traži sve i svašta dosta toga naplačuje kao i dolazak na red a svatko normalan neče dati toliko novaca za doktora preko hzzo-a ako možeš moja preporuka je dr. Jurlina na jarunu mojih svo troje sus tu i jako sam zadovoljna a i djeca isto
3lav.mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 21:01   #140
Bježite od Šakićke. Mi smo bili kod nje prvih godinu i pol, dok mi nije pukao film i preselili smo se dr.Puževskoj. Razlika nebo i zemlja.
Šakićka nikad nije fontanelu popipala, nikad nije pelenu skinula, ali je uredno naplatila UZV kukova. Kad su krenuli bebini problemi sa srcem se izgubila potpuno, znala me pitati da joj objasnim zašto dolazi do aritmija i sl.
Kad sam joj rekla da imam problema sa dojenjem i ima li kakav savjet, rekla je samo 'Mama, pa ne ide to tako lako kako ste vi zamišljali.' Da ne pričam da joj je na obrascima beba sa bočicom. Vrlo poticajno.
Kod dr.Puževski smo se preporodili. Na prvom pregledu nisam mogla vjerovati kako detaljna pitanja postavlja i kako detaljno Hanu preslušava i prepipava. Nacrtala mi je srce i objasnila sve o tome kako impuls prolazi i zbog čega dolazi do aritmija. Mislim da nije nikakvo čudo što je gužva u čekaonici, ja joj niti ne zamjeram, najvažnije mi je da i mom djetetu posveti dovoljno pažnje.
I da, platila sam 200 kn za mobitel i kad god hoću mogu je nazvati, makar i za naizgled glupa pitanja. Čak zna nazvati i provjeriti kako je dijete. Jednom prilikom, bio je neki praznik, Hani nešto nije bilo dobro i da ju ne šalje u zaraznu, zvala nas je sebi doma da ju pregleda i niti lipe nije htjela za to uzeti. Moje dijete ju obožava. Jovančeviću smo samo jednom dospjeli i mala je to komentirala u stilu 'Nisam znala da i muški doktori mogu biti dobri'
malahana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.