Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2007., 12:14   #81
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Izvini ali Vi imate problem sami sa sobom kojega ne znate kako se rijeśiti a niti kako da se uistinski za njega "uhvatite".

Osim u vicevima za dobro i zlo treba dvoje: Muż i żena.

Vas dvoje ste dopustili da taj problem postane i SAMO Vas dvoje możete ga rijeśiti.

Ako ga ne znate rijeśiti ostaju specijalisti koji su ućeni i plaćeni za to.
NITKO na forum neće Vam moći ponuditi ćarobni lijek ćitajući Tvoje postove i gledajući u kristalnu kuglu.

Śto dulje ćeś "visjeti" tu na forum to za to vrijeme problem će se najpravdopodobnije povećavati.

Ovdje utjehu możeś uvijek dobiti ali problem ovdje NEĆEŚ rijeśiti.

Nitko od nas nije vidjeo Tebe i Tvojega niti sa Vama lićno porazgovarao niti Vas możemo suoćiti zajedno na żivo razgovarajući o problemu.

Uostalom ne znamo njegovu interpretaciju problema i ćinjenica.
A możda u njegovim mislima problem niti ne postoji.

Ne smatraś da je previśe tih możda, ili, ako, da bi se problem mogao rijeśiti?

Zar FORUM ne sluzi zato da bi se raspravljalo o odredjenom problemu, da bi se dobio uvid u razna misljenja, vidjenja, stavove. Sve to moze pomoci u rjesavanju nedoumica, problema, dvojbi, sumnji. Razna misljenja, stavovi, iskustva....sve to daje pojedincu siru sliku problema, sve stavlja u novi kontekst. Zato smo tu, zar ne.
second wife is offline  
Old 02.02.2007., 12:15   #82
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Reci ti meni sad da li bi ti trazila od svog ex muza, koji je ozenjen drugom zenom, da on svoj godisnji odmor provede s djecom i s tobom, a da svoju zenu ostavi kod kuce?


Djeca znaju njegovu bivsu zenu, provode vrijeme s njom i svojim ocem i zasto bi ona onda smetala na tom godisnjem odmoru?
Valjda bi djeca trebala nauciti da nisu izgubila oca, vec dobila jos jednu, makar zamjensku 'majku', a to ide mnogo lakse ako se ta nova zena ne pokusava odstraniti kao maligni tumor.

Da, upravo tako, ODSTRANITI KAO MALIGNI TUMOR i sve to uz smjesak i ispriku "ali ja to radi djece".
second wife is offline  
Old 05.02.2007., 00:11   #83
Quote:
second wife kaže: Pogledaj post
On, naravno, da bi izbjegao rasprave samnom, pokusava lagati, prikriti. Sad smo vec dosli do toga da provjeravam njegove sms poruke.

A i taj tvoj muz se usrecio s tobom. Rijesio se jednog zla a na vrat si je natovario jos vece. Ja to ne mogu razumjeti. Samo ti njega i dalje forsiraj. Neces niti ti dugo trajati.
georgeWtheNuclear is offline  
Old 05.02.2007., 09:19   #84
Quote:
second wife kaže:
Zar FORUM ne sluzi zato da bi se raspravljalo o odredjenom problemu...
Raspravljatćeś ovdje do rastave?
Poslije rastave nastavit ćeś ovdje raspravljati kako su svi muśkarci... umjesto da se priznaś da se problem nije htjeo SAM rijeśiti.
Quote:
second wife kaže:
Zato smo tu, zar ne.
Iz Tvoih postova proizlazi da Ti izgleda jesi.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 05.02.2007., 09:37   #85
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Raspravljatćeś ovdje do rastave?
Poslije rastave nastavit ćeś ovdje raspravljati kako su svi muśkarci... umjesto da se priznaś da se problem nije htjeo SAM rijeśiti.

Iz Tvoih postova proizlazi da Ti izgleda jesi.
Da, vjerojatno do rastave. Mislim da bi sad, u kojoj sam fazi, isla cak i na rastavu jer ovakav zivot ne zelim.
second wife is offline  
Old 05.02.2007., 09:43   #86
Quote:
second wife kaže: Pogledaj post
Da, vjerojatno do rastave. Mislim da bi sad, u kojoj sam fazi, isla cak i na rastavu jer ovakav zivot ne zelim.
Jasno mi je da te hvata koma od svega toga, ali ne daj se, ma kakva rastava?! Stisni zube i ne odustaj, kad jednog dana sve to dođe na svoje mjesto, bit će ti pomalo i smiješno kad se sjetiš da si uopće o tome razmišljala! Pamet u glavu i tom istom glavom naprijed!
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Old 05.02.2007., 09:44   #87
Quote:
georgeWtheNuclear kaže: Pogledaj post
A i taj tvoj muz se usrecio s tobom. Rijesio se jednog zla a na vrat si je natovario jos vece. Ja to ne mogu razumjeti. Samo ti njega i dalje forsiraj. Neces niti ti dugo trajati.

Ja i ne zelim forsirati nesto sto mi ne daje ono sto trebam. Niti zelim njega siliti na nesto sto mu ne odgovara. Cijela situacija me uzasno frustrira, a vidim da on nema snage za uvodjenje reda. Sve se odvija samo kad ja popi....dim i to su kratkorocne, ad hoc mjere. Htjela sam cuti sto na forumu ostali misle o tome, kakva su im iskustva i sl.
second wife is offline  
Old 05.02.2007., 09:49   #88
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
Jasno mi je da te hvata koma od svega toga, ali ne daj se, ma kakva rastava?! Stisni zube i ne odustaj, kad jednog dana sve to dođe na svoje mjesto, bit će ti pomalo i smiješno kad se sjetiš da si uopće o tome razmišljala! Pamet u glavu i tom istom glavom naprijed!

Jucer smo imali uzasnu scenu: poslao joj je poruku da sazna kako su djeca, a ona je odmah pitala di je on, na pitanje o djeci je odogovorila nonsalantno da stariji ima temperaturu i to je to. On je naravno, odmah trcao odgovarati da je kod brata, a na svoje drugo pitanje o djeci nije dobio odgovor nego novo pitanje sta radi kod brata. To me totalno razljutilo. Znam da nije trebalo, ali moji zivci su pri kraju. Kao tempirana bomba sam. Posvadjali smo se grozno. Svasta sam mu izgovorila. Nabrojala sam mu sve lazi koje je izgovorio tijekom nase veze, sve situacije koje su me povrijedile...citave liste. Grozno, grozno, grozno. Rekla sam mu nek se kupi, da mi je dosta, da sam na kraju snaga, bacila mu mobitele...uzas. Sad je kod brata. Nekako mi je i lakse da je tamo. Nemam snage za nove borbe. Mislim da zasluzujem bolje.
second wife is offline  
Old 05.02.2007., 11:24   #89
Quote:
second wife kaže: Pogledaj post
Nemam snage za nove borbe. Mislim da zasluzujem bolje.
Pośtuj partnera svojega
możeś dobiti lośijega.

Nitko bez borbe nije pobijedio.
A Ti si već odustala?
Razmisli dok nije kasno.
Gurnula si ga joś bliże ka bivśoj.

Ostalo Vam je joś braćno savjetovaliśte ili odbrojavanje Vaśih dana...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 05.02.2007., 11:55   #90
Quote:
second wife kaže: Pogledaj post
Jucer smo imali uzasnu scenu: poslao joj je poruku da sazna kako su djeca, a ona je odmah pitala di je on, na pitanje o djeci je odogovorila nonsalantno da stariji ima temperaturu i to je to. On je naravno, odmah trcao odgovarati da je kod brata, a na svoje drugo pitanje o djeci nije dobio odgovor nego novo pitanje sta radi kod brata. To me totalno razljutilo. Znam da nije trebalo, ali moji zivci su pri kraju. Kao tempirana bomba sam. Posvadjali smo se grozno. Svasta sam mu izgovorila. Nabrojala sam mu sve lazi koje je izgovorio tijekom nase veze, sve situacije koje su me povrijedile...citave liste. Grozno, grozno, grozno. Rekla sam mu nek se kupi, da mi je dosta, da sam na kraju snaga, bacila mu mobitele...uzas. Sad je kod brata. Nekako mi je i lakse da je tamo. Nemam snage za nove borbe. Mislim da zasluzujem bolje.

zao mi je zbog svega al meni nije jasno kako si dosla do vjencanja s njim?ok,volite se,blabla,al imam osjecaj da ste se do oltara prepirali zbog njegove bivse zene.
studentica21 is offline  
Old 05.02.2007., 12:22   #91
Quote:
studentica21 kaže: Pogledaj post
zao mi je zbog svega al meni nije jasno kako si dosla do vjencanja s njim?ok,volite se,blabla,al imam osjecaj da ste se do oltara prepirali zbog njegove bivse zene.
Upravo tako. Od pocetka nase veze to je nas jedini problem.
second wife is offline  
Old 05.02.2007., 13:31   #92
Quote:
second wife kaže: Pogledaj post
Upravo tako. Od pocetka nase veze to je nas jedini problem.
I Ti si se sa takvim problemom odlućila ući u brak?
Mislila si da će vjenćanje problem likvidirati?
Samo da joś sada ne dodjeś na ideju da bi dolazak na svijet Vaśeg Djeteta mogao rijeśiti problem
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 05.02.2007., 14:41   #93
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
I Ti si se sa takvim problemom odlućila ući u brak?
Mislila si da će vjenćanje problem likvidirati?
Samo da joś sada ne dodjeś na ideju da bi dolazak na svijet Vaśeg Djeteta mogao rijeśiti problem
Benny, ti samo osudjujes, presudjujes i slicno tome. Sorry, ali tvoji komentari mi nista ne pomazu, a ne vjerujem da su zanimljivi drugima.

Da, vjencali smo se jer je to bio jedini problem oko kojeg smo se svadjali. JEDINI. Mislili smo da ce se to rijesiti. On je mislio da ce se znati postaviti i da ce ex "oladiti". Ja sam mislila da ce se stvar svesti u okvire koji su za mene podnosljivi.
second wife is offline  
Old 05.02.2007., 15:26   #94
Quote:
second wife kaže:
Benny, ti samo osudjujes, presudjujes i slicno tome. Sorry, ali tvoji komentari mi nista ne pomazu.
Razumjeo i primio do znanja
Prepuśtam tu ulogu drugima. Sretno
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 06.02.2007., 00:47   #95
Quote:
second wife kaže: Pogledaj post
Sad je kod brata. .

Sam ti rekao?
georgeWtheNuclear is offline  
Old 06.02.2007., 11:15   #96
Question ????????????????????

Quote:
georgeWtheNuclear kaže: Pogledaj post
Sam ti rekao?
Znam da si rekao, ali zar tako nije najbolje za mene?!?!?! Meni ne odgovara situacija. Ne vidim poboljsanje. Sve nervoznija sam i nesretnija. On se povlaci, laze i prikriva. Ex i njeni se i dalje ponasaju kako zele jer im on to dozvoljava. Nije li bolje pustiti ga da ode jer i sam je nesretan u toj svojoj nemoci da promijeni ovo stanje. Nije li tako najpostenije?
second wife is offline  
Old 06.02.2007., 12:31   #97
A je, second... možda i on sebi posloži prioritete... i napokon shvati neke stvari...
a ne znam što da ti kažem... muškarci su u velikoj mjeri slabići, a posebno kada im je znalački nametnut osjećaj krivnje (a tek kad su djeca u pitanju...)
a jesi ti sigurna da on zna što ti tražiš od njega? da ne tumači ove tvoje reakcije kao reakcije protiv njegove djece, a ne protiv nje?
znaš, ne bih se čudila da on potpuno krivo shvaća sve što mu govoriš i da zapravo misli da si protiv njih a ne protiv nje...
Anastasia is offline  
Old 06.02.2007., 12:46   #98
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
A je, second... možda i on sebi posloži prioritete... i napokon shvati neke stvari...
a ne znam što da ti kažem... muškarci su u velikoj mjeri slabići, a posebno kada im je znalački nametnut osjećaj krivnje (a tek kad su djeca u pitanju...)
a jesi ti sigurna da on zna što ti tražiš od njega? da ne tumači ove tvoje reakcije kao reakcije protiv njegove djece, a ne protiv nje?
znaš, ne bih se čudila da on potpuno krivo shvaća sve što mu govoriš i da zapravo misli da si protiv njih a ne protiv nje...
Ma ne vjerujem. On i ja smo o svemu vec puno puta razgovarali. Vidi koliko volim djecu i ona mene, koliko im je lijepo kad su kod nas da znaju plakati kad ih vodimo nazad, doma. Bezbroj puta sam mu rekla da sto se tice mene djeca mogu i preseliti k nama ak vec ex stalno vice da nema vremena za svoje studije, za svoje aktivnosti i sl. Znam da ce na kraju njegov argument biti "ja imam djecu i ako to ne mozes prihvatiti zao mi je". Cekam ga da veli to. Slabic je. Nema snage i hrabrosti urediti odnose s bivsom i njenom rodbinom i pronalazi si opravdanje. Sve to trgenjanje zapravo, cini mi se, godi njegovom egu. On sav bude vazan kad mi govori kako su ga zvali ovamo ili onamo. Voli zapravo kad ga i ona zove da je taksira, da ide s njom tamo ili ovamo. Voli znati da je nezamjenjiv. Vise nemam snage za objasnjavanja. Umorna sam, razocarana i jadna.
second wife is offline  
Old 06.02.2007., 13:15   #99
Da, slabić je i voli se osjećati potreban. a to je često mana muškaraca... što ne cijene samostalne žene, već skaču kao nekakvi vitezovi jadnim bespomoćnim ženicama koje ih zapravo manipuliraju...
neću ti lagat, i meni bi pukao film, uza svo razumijevanje...
Anastasia is offline  
Old 06.02.2007., 13:35   #100
Quote:
second wife kaže: Pogledaj post
Voli znati da je nezamjenjiv. Vise nemam snage za objasnjavanja. Umorna sam, razocarana i jadna.
njegova bivsa cini da se osjeca nezamjenjivo i to mu ocito godi.

a ti se, second moras trgnuti. iscrpljuje te, skodi ti, sad je vrijeme da ti radis za sebe i na sebi. neka se sjeti koga ima doma.
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.