Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2014., 21:55   #2061
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ček ti si sunčana Vaga, a imaš izraženog Lava u natalu, ili ne?
Kad mi kažeš što je lav u natalu možda odgovorim
Al mi se nekako čini da sam kao vaga sklon lavovima
I to možda previše
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 01:23   #2062
Quote:
Corduroy kaže: Pogledaj post
Kad mi kažeš što je lav u natalu možda odgovorim
Al mi se nekako čini da sam kao vaga sklon lavovima
I to možda previše
Mislim da muškarac Vaga teško može obuzdati ženu Lavicu, dok je obrnuto moguć slučaj, iako bi Vaga koja se ide baviti kroćenjem Lavova i sama trebala imati nešto jači vatreni aspekt u natalu.

Inače Lav pojede Vagu za doručak.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 10:44   #2063
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Mislim da muškarac Vaga teško može obuzdati ženu Lavicu, dok je obrnuto moguć slučaj, iako bi Vaga koja se ide baviti kroćenjem Lavova i sama trebala imati nešto jači vatreni aspekt u natalu.

Inače Lav pojede Vagu za doručak.

To obavezno, kad veza malo potraje.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 14:39   #2064
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
To obavezno, kad veza malo potraje.
veza?
Hrpa dragih ljudi...
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 14:47   #2065
Ja sam Vaga s podznakom u Lavu... to dvoje su kod mene u stalnom konfliktu...
__________________
Najgore ništa.

Zadnje uređivanje velana : 15.04.2014. at 14:57.
velana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 15:44   #2066
Quote:
velana kaže: Pogledaj post
Ja sam Vaga s podznakom u Lavu... to dvoje su kod mene u stalnom konfliktu...
Ajde, ajde, sto bih onda trebao ja reci Vaga/Ovan
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 15:47   #2067
Quote:
velana kaže: Pogledaj post
Ja sam Vaga s podznakom u Lavu... to dvoje su kod mene u stalnom konfliktu...

Meni to baš dobro izgleda, Lav samo pomaže Vagi.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 01:21   #2068
ima li netko iskustva kako se slažu ženska djevica i muškarac vaga?
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 07:44   #2069
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
Meni to baš dobro izgleda, Lav samo pomaže Vagi.
Meni više izgleda da on želi nešto izgurati, a ona se nikako odlučiti...
Nekad on pobjedi, ali češće ostanem na pola puta jer ne znam što bih. U raznim životnim situacijama. Poslije tučem glavom o zid.

Jesu li i vama ovi zadnji dani (pogotovo jučerašnji) nekako teški ili je do mene?
__________________
Najgore ništa.
velana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 11:28   #2070
Quote:
velana kaže: Pogledaj post
Meni više izgleda da on želi nešto izgurati, a ona se nikako odlučiti...
Nekad on pobjedi, ali češće ostanem na pola puta jer ne znam što bih. U raznim životnim situacijama. Poslije tučem glavom o zid.

Jesu li i vama ovi zadnji dani (pogotovo jučerašnji) nekako teški ili je do mene?
Meni je već cijeli april težak, a ništa, ne mogu mu vratit pa trpim i šutim.

nije vama Vagama lako s tim vaganjem, a možda pustiš Laviću da dođe do riječi, pa bude bolje
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 16:50   #2071
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
Meni je već cijeli april težak, a ništa, ne mogu mu vratit pa trpim i šutim.

nije vama Vagama lako s tim vaganjem, a možda pustiš Laviću da dođe do riječi, pa bude bolje
Isto sam Vaga, ali podznak Škorpion. Meni se desi da dugo važem, a onda valjda Škorpion donese odluku, i to krivu Dobro, šalim se malo, horoskop doživljavam kao dobru zabavu. I ja sam primijetila da mi je težak ovaj mjesec, iako mi je ova godina krenula odlično, za razliku od prošle.

Lanjska mi je bila užasna, bez ikakvog opipljivog razloga. Ništa mi nije polazilo za rukom i sama sam sebi bila teška Imam i mjesec u Jarcu, mislim da me i on muči.
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 19:43   #2072
pozdrav ekipaaaaa

da cujem u detaljeeeee ja vaga i to dupla vaga, znaci ljepotica na kvadrat a on lav roden 1.8. detalje sta je on u podznaku neznam..... ISKUSTVA?!
lawyer nives is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 20:47   #2073
Ženske vage i muški lavovi su odlična kombinacija

Ja sam u vezi sa jednim tipičnim lavom i super je.
Na momente zna bit malo prehiperaktivan i naporan za nas suzdržane vage, ali ta njihova lavovska energija nama super paše malo da nas odigne.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:02   #2074
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Ženske vage i muški lavovi su odlična kombinacija

Ja sam u vezi sa jednim tipičnim lavom i super je.
Na momente zna bit malo prehiperaktivan i naporan za nas suzdržane vage, ali ta njihova lavovska energija nama super paše malo da nas odigne.

jojjjj da istina je, super smo si, samooo kajjj on trenutno nesto kalkulira, mulja, filozofira... nikak da se zbroji vec jednom
lawyer nives is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:06   #2075
Pih, nikakvo njegovo kalkuliranje i muljanje nemože nadmašit vagino takticiranje, u tome smo prvaci
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:40   #2076
Pitanje za muške vage

Malo čitam da su muške vage vrlo osjećajne i da teže skladu, braku i ljubavnoj harmoniji iako to ne pokazuju jer ne znaju izraziti svoje osjećaje.
Pa onda kasnije čitam kako su muške vage prazne i nemaju dušu... muljatori koji vole flert i lako im je prevarit osobu s kojom su u vezi.

Što je od toga točno?
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 23:04   #2077
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Isto sam Vaga, ali podznak Škorpion. Meni se desi da dugo važem, a onda valjda Škorpion donese odluku, i to krivu Dobro, šalim se malo, horoskop doživljavam kao dobru zabavu. I ja sam primijetila da mi je težak ovaj mjesec, iako mi je ova godina krenula odlično, za razliku od prošle.

Lanjska mi je bila užasna, bez ikakvog opipljivog razloga. Ništa mi nije polazilo za rukom i sama sam sebi bila teška Imam i mjesec u Jarcu, mislim da me i on muči.

Ne mora to biti nužno slabo. Poznam dve osobe sa takvom pozicijom Mj. i vrlo su stabilne, emocije jednostavno nisu u prvom planu. Čni mi se, da ni Vagama nije to prioriteta.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 01:20   #2078
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
Ne mora to biti nužno slabo. Poznam dve osobe sa takvom pozicijom Mj. i vrlo su stabilne, emocije jednostavno nisu u prvom planu. Čni mi se, da ni Vagama nije to prioriteta.
Ne mislim da je ta pozicija slaba, dapače, smatram se stabilnom, iako suzdržanom. Inače, meni se sviđaju Jarci s tim svojim hladnijim gardom, a zapravo ispod te rezerviranosti znaju biti odani, pouzdani, zanimljivi, djeluju kao snažne osobnosti, privlačne, s iznimnom energijom.

Najbolja duga veza (još u dvadesetima) bila mi je s Jarcem i najbolji poslovni odnos također s jednim kolegom, toliko je odan i sposoban, da bih mu povjerila vlastiti život u ruke (da moram birati). Još ih nekoliko znam, konkretni ljudi, vrlo pametni i marljivi, ponosni. Dostojanstven znak, ali mislim da donosi i neki teret, težak je sam sebi, zatvoren, pa bi mi mogao i taj moj Mjesec biti malo težak nekad
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 16:25   #2079
Ajmeee, meni su jarci ...
To se odnosi na muškiće, jarčice su mi ok, imam nekoliko dobrih prijateljica jarčica. Premda su mi prejednostavne, ne kužim ljude koji tako jednostavno shvaćaju život.
Mars i Jupiter su mi u jarcu, ne znam ima li kakve veze s tim...

Doduše, moj mjesec je u blizancima.
__________________
Najgore ništa.

Zadnje uređivanje velana : 17.04.2014. at 16:37.
velana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 18:36   #2080
I ja sam Vaga, s podznakom Jarac i Mjesecom u Skorpionu. Di ces bolje kombinacije?

Moguce da se zbog mog podznaka dobro slazem s Jarcima, lako nademo zajednicki jezik. I opcenito se bolje slazem sa zemljanim znacima nego npr. vatrenim. Suvise su energicni i tesko ih pratim.

Nego Vage, jel' to samo do mene ili je ovaj mjesec zbilja koma? Nemam ni energije ni volje za icim.
__________________
Semaforka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.