Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2008., 13:03   #81
Emilioano, moram te nekaj pitati. Kaj se vama (muškima) mora reći da djecu treba spremiti na spavanje? Jer isto tak kak si ti gledao tekmu, ona je lijepo čitala. A ako izbjegava seks, razgovor bi (nevjerojatno, ali istinito) mogao pomoći. Lijepo ju pitaj: Draga jesi dobro? Mogu li nešto napraviti za tebe? Hoćeš da ti izmasiram nogice? Ili leđa?.....I da vidiš onda
Good luck!!!!
Mandala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 13:04   #82
Emiliano, još nešto! A zakaj djeca (kad je ona došla u 10) nisu već bila u krevetu????
Mandala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 13:11   #83
Znao sam da ćete stati na njenu stranu ... pa eto, mislio sam da ako sam već ja bio sam s njima cijeli dan, igrao se s njima, nahranio ih i poslao na spremanje, da je ona mogla barem zgotoviti to kad se već luftala cijeli dan, ili mi bar reći da ide u krevet ... zato vam to i govorim na ovom forumu, jer kad nju neko sluša, ona isto govori kako ona sama sve radi po kući i s djecom, a to uopće nije istina ...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 13:41   #84
Nemoj se ljutiti, nisam mislila "stati na njenu stranu". Jednostavno zato što si napisao da rijetko izlazi, to bi recimo njoj bio "perfect day" da je došla doma, a djeca spremljena za spavanac. Pogotovo zato kaj je bilo tak kasno. Ovdje smo ipak "mi frendovi" pa sam ja na tvojoj strani
Mandala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 13:51   #85
Naša su djeca malo zaguljena za spremanje, ponekad ih i strpam u krevet prije nego se ona vrati, ali oni skaču iz kreveta čim čuju ključ u bravi ...
Osim toga rekao sam da mi je krivo što nisam izdržao, ali valjda se slažete da je mogla bar doći do mene i javiti mi se da je stigla i da će brzo u krevet ...
a što se tiče masiranja i toga ... vrlo često se čitav dan pomalo mazimo i grlimo, pipkamo i govorimo dvosmisleno, pa navečer završi bez sexa i to na jedan od onih izbjegavajućih načina, ja u krevet ona gleda TV do kasno, ja gledam TV s njom, ona pobjegne u krevet rano, ako odemo skupa ona bi čitala a ja onda ne mogu spavat (a ni sexat ) ...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 14:23   #86
I mm se isto bavi s djecom, kao i ja - sada. To sve s klincima mi je jasno - i kod mene je tak. Možda se tvoja žena osjeća kao ja, a možda i ne, no jasno je ili da ona želi vrijeme za sebe, da radi sve ono što je veseli a godinama je zapostavila, ili da je među vama nestalo onog "nečeg". Postoje li neki nerješeni problemi ili pitanja koja ti postavlja s vremena na vrijeme? Teško je savjetovati: otvoren razgovor, - mislim to bi bilo najbolje,- ali u našim situacijama što bi doista taj razgovor trebao značiti? Ni ja ti nisam baš pametna. Pokušavala jesam i sad mi je dosta pokušavanja, on se trudi, ali meni to više niš ne znači. Možda kod tebe stvari mogu ići na bolje.
__________________
starting to focus
gika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 14:37   #87
Ma po njoj je to sve OK, bar tako kaže, mi smo već jako dugo zajedno (25 g.) i valjda bi trebalo biti normalno da se rijeđe mazimo i sexamo ... imali smo jako dugo jednu fazu u kojoj sam ja bio poprilično gadan, nisam joj pružao nježnosti, a i ona je mene morala tjerati na sex ... no mene je odjednom, pred nekih 7-8 mjeseci puklo u glavu, kao da sam se ponovo zaljubio ko školarac i sad bih stalno htio, ako i ne baš sex a onda bar da idemo skupa u krevet ... ona očito ne osjeća to isto, i sad joj je previše, stalno se izvlači da ona zapravo bi (sex) ali po danu je to teško izvedivo (djeca) a navečer kaže da je umorna i da joj se spava ... to je vjerojatno istina, ali zašto onda kad ja odem rano u krevet baš onda je njoj nešto zanimljivo na TV ...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 14:42   #88
Tebe je puklo, ali nju nije. Kad je nju puklo, tebe nije. I tak s vremenom se prestaneš truditi, i očekivati, a na kraju prestaneš to i željeti. I onda puštaš da se sve odvija uobičajenim ritmom, ali ne želiš više davati sebe. Možda je tako nekako išla njena emotivna priča?
__________________
starting to focus
gika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:17   #89
E, a zakaj ne probaš malo onaj "spice it up" sistem. Znaš, kupiš si neku uniformu (vatrogasac, pilot...) kaj misliš da bi tvojoj ženi bilo uzbudljivo.... Ja sam to jednom davno predlagala mom mužu pa me blijedo gledao. Bila sam spremna biti medicinska sestra, stjuardesa, princeza Lea.....Nakon puno godina s jednom osobom sve postane navika i rutina pa tako i seks. I stvarno ne vidim ništa loše u tome da se sve skupa malo "začini". Kaj te košta da probaš?
Mandala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:52   #90
Quote:
DaisyD kaže: Pogledaj post
kleopatra, ja stvarno ne kuzim sto tebe drzi uz njega...
Volin ga previše,i previše san toga uložila i kada mi je u naviku prišlo da guran sama to....
__________________
Never judge a girl by the T-shirt she is wearing
Kleopatra_0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:54   #91
Quote:
Mandala kaže: Pogledaj post
Meni se čini da ti dobro znaš što trebaš napraviti! Njegove uvrede su neoprostive, a pogotovo što se ne želi kontrolirati pred djetetom. Samo hrabro. Ima nas još koje nismo baš najsretnije odabrale, ali to ne znači da moramo biti nesretne cijeli život! Mogu ti samo reći što mislim na osnovu onoga što si napisala, a to je da ga trebaš ostaviti. No ti najbolje znaš sama!
Ne ponaša se on uvik tako,kad se posvađamo...
Preslaba san na njega........I strah me je kad oden da se pokajen....a da njega zaboli ona stvar...
__________________
Never judge a girl by the T-shirt she is wearing
Kleopatra_0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:56   #92
Quote:
gika kaže: Pogledaj post
Žao mi je, ali ne vrijedi on tvojih suza. Kako si sa roditeljima? Imaš li kamo otići?
Iman di otić,imam i dobru plaću da bi mogla bit sama u podstanarima,jer niko mir svoj platit ne može............
__________________
Never judge a girl by the T-shirt she is wearing
Kleopatra_0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 00:09   #93
Quote:
Mandala kaže: Pogledaj post
Znaš, kupiš si neku uniformu (vatrogasac, pilot...) kaj misliš da bi tvojoj ženi bilo uzbudljivo.... Ja sam to jednom davno predlagala mom mužu pa me blijedo gledao. Bila sam spremna biti medicinska sestra
Ma probao, kupio sam joj "mrežaste čarape otvorene u raskoraku" i odigrali smo jedanput medicinsku sestru i nepokretnog bolesnika,(otvorio sam i temu na forumu o tome) meni je bilo super, ali ona to više nikad nije spomenula, čarape vise već tri mjeseca u ormaru ... onda sam je jedan dan iznenadio kad se vratila nakon što je otpratila djecu u školu dočekavši je u stanu samo u biciklističkim gaćama (davno jednom rekla mi je da je to pali) i opet ništa rekla je nešto u stilu "pa ti nisi normalan" ... ma totalna koma ...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 09:32   #94
Da, izgleda da su i mm i tvoja žena prilično nemaštoviti....Ne znam više što bi ti rekla. Možda se ona pali na romantiku? Sprži joj neki super CD samo s pjesmama koje ona voli, djecu pošalji prijateljima na spavanje (ili baki ili kome već možeš), skuhaj nešto fino, zapali svijeće.....Ili, ako si to možeš priuštiti, uplati neki wellness vikend samo za vas dvoje. Ne mora biti u Francuskoj, može i u Istri ili nekim toplicama. Ako ju voliš, i ako ona tebe voli, nešto mora postojati da vrati izgubljenu (skrivenu) strast.....
Mandala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 09:40   #95
Quote:
Kleopatra_0107 kaže: Pogledaj post
Ne ponaša se on uvik tako,kad se posvađamo...
Preslaba san na njega........I strah me je kad oden da se pokajen....a da njega zaboli ona stvar...
Gledaj, taman i da se pokaješ kad odeš, to će sve vrijeme izliječiti, a pogotovo ako njega "zaboli ona stvar". Sve ono što si napisala o uvredama je stvarno grozno i to, ako ništa drugo, dokazuje samo da te nimalo ne poštuje. A vjeruj mi, uzajamno poštovanje u svakoj vezi i odnosu (pogotovo u braku) je možda čak i važnije od ljubavi. I znaš što još, vi ste dvije godine u braku, pa što god da si uložila ne može biti vrijedno toga da patiš naredne 22 godine i da onda lupaš glavom o zid kako si ga davno trebala ostaviti. Živimo jedan život, vrlo brzo prolazi, smisao je vrlo upitan, pa sad ti vidi.... Moja mama si ne može oprostiti što se nije rastala prije 20 godina i potratila život na budalu....
Mandala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 10:16   #96
Hej Gika!
Sinulo mi je
Neću reći baš 100%, ali 99% sam sigurna da mm više ništa ne može napraviti da bi ja s njim ostala. Taman i da se počne ponašati onako kako sam ja htjela da se uvijek ponaša, jednostavno je prekasno. As simple as that!!! Prvo i prvo vjerojatnost da bi to potrajalo je vrlo mala, a drugo (još važnije) je to da meni fakat više nije stalo. Žalosno, ali tak je. Ti me sigurno kužiš?
Mandala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 10:27   #97
Tako se već osjećam sigurno 2 godine. Čekala možda će se osjećaji vratiti, pa možda uz malo truda, ili ovoga ili onoga, al nejde. Jučer počela piti pivicu i zaspala nakon pol boce, probudila se u 5 ujutro i hiljadu stvari mi se vrzma po glavi, ma užas. Došlo mi da je počnem pit izjutra. Al ipak moram za job bit bistra.
__________________
starting to focus
gika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 10:30   #98
Quote:
emiliano kaže: Pogledaj post
Ma probao, kupio sam joj "mrežaste čarape otvorene u raskoraku" i odigrali smo jedanput medicinsku sestru i nepokretnog bolesnika,(otvorio sam i temu na forumu o tome) meni je bilo super, ali ona to više nikad nije spomenula, čarape vise već tri mjeseca u ormaru ... onda sam je jedan dan iznenadio kad se vratila nakon što je otpratila djecu u školu dočekavši je u stanu samo u biciklističkim gaćama (davno jednom rekla mi je da je to pali) i opet ništa rekla je nešto u stilu "pa ti nisi normalan" ... ma totalna koma ...
emiliano, si siguran da to tvoju ženu pali. Možda bi ju i palilo u nekim drugim okolnostima. Nema želje za sexom bez (barem prividnog) osjećaja povezanosti i prisnosti, i nejde obratno. daj slušaj kaj ona kaže i kaj želi ili pokušaj istjerati otvoren razgovor da znaš na čemu si.
__________________
starting to focus
gika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 10:34   #99
Quote:
Kleopatra_0107 kaže: Pogledaj post
Ne ponaša se on uvik tako,kad se posvađamo...
Preslaba san na njega........I strah me je kad oden da se pokajen....a da njega zaboli ona stvar...
Izbor je uvijek tvoj. Gle, muški funkcioniraju po principu - kad si jaka i samostalna oni su peseki, kad ti tražiš malo razumijevanja za svoje probleme, oni su krvnici. Dobro neću generalizirati, nisu valjda svi takvi. No prvo se pokušaj zauzeti za sebe, za sve što je ti je bitno, i to tako da od svojih zahtjeva ne odustaješ, tako da ga prislilš da se prilagodi.
__________________
starting to focus

Zadnje uređivanje gika : 20.06.2008. at 12:23.
gika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 12:36   #100
Quote:
Mandala kaže: Pogledaj post
Ako ju voliš, i ako ona tebe voli, nešto mora postojati da vrati izgubljenu (skrivenu) strast.....
Ma gledaj, nije da nema strasti kod nje, kad se ona napali nitko je ne bi zaustavio, samo što je to meni rijetko, to ti je otprilike 1xtjedno, najćešće vikednom (jedan od dana) i onda kad pošteno odradimo ona je mirna opet tjedan dana ... a ja sam tek tad napaljen, i večernji sex bih nastavio odmah ujutro ... dakle napali se sama od sebe, a kad to prođe onda je ne pale ni čarape, ni bic.gaće, ni nježnosti ni ništa drugo ...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.