Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2010., 14:03   #261
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post

Sad postaje pomalo glupo, ova zenska ima normalna stopala, ni ruzna ni lijepa. A u poredjenju sa dosadasnjim slikama, pravi je andjeo.
__________________
The truth alone has never set anyone free. It is only doubt which will bring mental emancipation.
morning star ♀ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 14:31   #262
http://www.index.hr/thumbnail.ashx?p...&width=662&o=a


prsti kao takvi nisu ružni, ovo stavljam jer mi je presmiješno ne kužim, kaj nije imala vremena pričekat dok se nokti posuše ili joj se to, jednostavno, jako sviđa meni je to jedan veliki
blatruc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 14:56   #263
hahahahaha... to ona reklamira lak-a prehladno je za gole noge, pa ono- odrezala pol čarape, bitan je lak


Prestrašno je....
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 23:19   #264
Quote:
morning star ♀ kaže: Pogledaj post
Sad postaje pomalo glupo, ova zenska ima normalna stopala, ni ruzna ni lijepa. A u poredjenju sa dosadasnjim slikama, pravi je andjeo.
meni gadna...
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 09:01   #265
Quote:
blatruc kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/thumbnail.ashx?p...&width=662&o=a


prsti kao takvi nisu ružni, ovo stavljam jer mi je presmiješno ne kužim, kaj nije imala vremena pričekat dok se nokti posuše ili joj se to, jednostavno, jako sviđa meni je to jedan veliki
Ko je to?
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 10:17   #266
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
Ko je to?
ona iz Kućanica kaj zgleda ko da se i ona malo duže kupala u Jarunu al je pobjegla na vrijeme... napuhnuta je, podbuhla, to mislim...
blatruc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 22:32   #267
http://www.index.hr/xmag/clanak/vict...ke/481007.aspx
3.slika
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 01:07   #268


george clooney
__________________
What would you attempt to do if you knew you could not fail?
dumbrella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 23:54   #269
svaka casta za temu! inace uvijek pogledam ljudima stopala, ne znam zasto, al to mi je (kao sta je vec netko rekao) uz pupak najbezvezniji dio tijela. sad su i meni moja stopala super!! definitivno su mi najgora stopala od Elle rakun Dvornik i od Shilpa Shetty. ogavno!!!!! :t rk: Jos i ta Shilpa super izgleda, a kad joj rogledas noge, odvartno!! Ella je inace gadna.
__________________
Mislim da je red da izadjes sebi u susret.
mosquito is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 21:48   #270
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
ogavni dugi nokti...
Po čem su to ogavni dugi nokti Meni se čine normalne dužine...Pišekica ima mana u fizičkom izgledu (usne je shebala to je očito), ali joj zbog noktiju spočitavati...čini se da netko traži dlaku u jajetu...pitam se zašto
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 23:55   #271
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 00:21   #272
pretjerujete. barem 70 % ovih žena ima normalna stopala samo što nosi neprimjerenu obuću ili ima french na nogama (osobno mi je to bezveze ).
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 16:22   #273
http://www.feetmagazine.com/file_rte..._star_feet.jpg
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
bote led moja izgledaju identično, još imam ovakav lak na noktima
ma daj, nisu ružna
ne znam šta je tu ružno, meni su baš sexy

Zadnje uređivanje schwarz-kugelblitz : 25.04.2010. at 16:28.
schwarz-kugelblitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 22:51   #274
Molim vas, neka netko nađe noge od Oprah!! Mislim da su najjezivije, a nemrem ih naaaaći!
Martia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 00:05   #275
Quote:
Martia kaže: Pogledaj post
Molim vas, neka netko nađe noge od Oprah!! Mislim da su najjezivije, a nemrem ih naaaaći!
Ajme ona ima preočajna, ne znam kako može hodat, kako ne ode na operaciju to sredit.



beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 07:49   #276
jel samo ja ne znam brojati ili kod oprinih prstiju nekaj ne štima? mislim količinski?
*Mare* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 10:14   #277
Quote:
*Mare* kaže: Pogledaj post
jel samo ja ne znam brojati ili kod oprinih prstiju nekaj ne štima? mislim količinski?
muči je "višak" i na nogama
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 21:40   #278
Victoria B, Oprah, Ella, Brooke S, Christina H, Ivana V i još neke koke -
Su.incotenible. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 14:57   #279
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
pretjerujete. barem 70 % ovih žena ima normalna stopala samo što nosi neprimjerenu obuću ili ima french na nogama (osobno mi je to bezveze ).
slažem se
blasphemie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 16:25   #280
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Ajme ona ima preočajna, ne znam kako može hodat, kako ne ode na operaciju to sredit.



joj fuj sjecam se da je u jednoj emisijiu pricala o tome (briem da je hmm) ugl ova kaj izgleda ko 6. prst je dodatak malom prstu XD to je neki zulj nes zab sam ime
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.