Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2009., 11:30   #81
draga ribo, može bre da mi budeš i baka kronološki, što te ne sprečava da budeš zaostala u umnom i emocionalnom razvoju (bez uvrede).

I prije nego ustvdriš da u mom svijetu nema ljubavi, lepritića...pročitaj koji post gore; u kojem sam navela kako sam svojem dragom itekak privlačna, te i sama osjećam leptiriće= dakle, ljubavi i magnetizma itekak ima, sve pršti od kemije, a poanta ovog posta je činjenica da razlog prekida može biti i nešto drugo osim nedostatka leptirića i tjelesnih fluida.
Čudi me da u svojim godinama i sama to nisi shvatila?

Nego pametuješ s neoriginalnim prošovinističkim spikama osobi koja je u razdoblju intezivnog osobnog rasta i u čijoj okolini na tvoj način djevojke razmišljaju eventualno do dvadesete, ako uopće i onda?!?

Mislim, valjda si tak odgojena, da budeš tipu otirač za noge i usput se kitiš njegovim stavovima? Tada ti iskreno želim da se probudiš! Iskreno, bez zlobe, s ljubavlju
zaigrana.foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 11:37   #82
Quote:
Limba kaže: Pogledaj post
. Sve je u redu osim sto on hoce nesto vise. I sto je najgore ima vise. Upravo je dobio predobar posao i zahvaljujuci nasem zajednickom dogovoru prije 6-7 mjeseci on je prestao jedno vrijeme raditi te studirao (uzeli smo kredit za to), ja sam radila svo to vrijme, on je uspio to zavrsiti i sada je dobio posao svojih snova. I da presretan je bio (to je bilo samo prije mjesec dana) i sada mi je dosao i rekao da je i dalje nesretan i da sam ja razlog toga, da ga gusim i da ima pravo na srecu.
ipak se cini da kod vas nije bilo sve tako savrseno, ti nisi prepoznavala njegove signale. on je vjerojatno bio nesretniji nego sto se cinilo. i polako se ugasio. nije tvoja greska. ne znamo citati misli.
na koncu si mu bila odskocna daska da se vine u visine i odjebe te. imas brdo takvih slucajeva oko sebe.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 11:41   #83
Ribo, ako misliš da propali brak znaći sjebani život onda ti ja mogu zaželjeti samo sreću...
Frony is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 12:52   #84
Mlađa sam od tebe,29 godina mi je.Nisam dosada bila udavana tipa crkve,niti ikakve zakonske potvrde,imala sam jednu izvanbračnu vezu,zajednički život i planove...Nakon par godina zajedničkog života počela sam shvaćati da to nije ono što me ispunjava,ustvari shvatila sam ja to ali nedostajalo je hrabrosti za prekid.Nisu nas povezivala djeca,niti ikakva imovinska pitanja ali nedostajalo je hrabrosti.Po glavi su se počela vrzmati pitanja drugih,objašnjavane svojim,njegovima lagana nesigurnost se uvlačila u mene.10 mj.neprestanog razmišljanja,realiziranja ali nisam dala da on išta od toga osjeti.Nisam dopuštala da on išta osjeti iz razloga jer se u svemu tome mi postavljalo pitanje dali je to samo možda faza u životu,krizno stanje koje će možda proći.Ustvari bilo je trenutaka kada bi ja možda što i spomenila uvezi toga ali on to nije shvaćao,onda sam prestala jer sam vidjela da na taj način neide.U mome životu nije postojao nitko drugi koga sam voljela,ali pojavio se muškarac uz kojega sam se ja samo na trenutak osjetila sigurnijom da učinim taj korak.Njemu je bio to ogroman šok i svima oko nas,ali ja sam jednostavno prodisala kada je to sve završilo,znam da zvuči pomalo bezosjećajno i okrutno ali nemogu opisati taj osjećaj koji me je gušio ni dan danas.On nikada pa ni danas nije ništa manje vrijedan u mojim očima,ali nije išlo.Znam da je iza vas puno više godina,puno više uspjeha,puno više svega...,ali ako je meni bilo tako teško razmislim o tvome suprugu;kako li je tek njemu bilo?Šta li mu je prolazilo kroz glavu,koliko je puta imao grč u želucu,koliko mu se puta srce uzlupalo na samu pomisao toga i posljedice koje nose takav čin?Ma nebranim ja njega i razmišljam o tvome osjećaju napuštenosti i samoće,i o vašoj kćerkici,ali ako te što god tješi on je prolazio i prolaziće kroz gore situacije,koje ti nećeš osjetiti.Svi mi imamo savjest i ta nas savjest proganja,tako i njega iako se sve to čini tako jednostavno,vjeruj nije.Ti si žena u najboljim godinama i vjeruj mi vrijediš i previše i nedozvoli da te to pokoleba,uspjećeš jer ti si žena i majka a mi žene možemo sve.I pusti čizme,netrebaju ti.U glavi je sve a kombinacija sa srcem i razumnim shvaćanjima čuda čine.
sne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 17:58   #85
sinoc sam pocela citati o tvom problemu... dosta sam mladja od tebe.. otprilike nekoliko godina sam starija od tvoje kcerke... ne znam mnogo o brakovima.. ali znam da tvoja kcerka treba biti sretna sto te ima za majku... jer znam kako se ja osjecam (odrasla sam bez oca).. jednu takvu zenu imam u svojoj kuci.. ona je moj uzor i njoj se divim.. tako ce i tvoja kcerka tebi vjeruj mi... znam koliko je zeni tesko kada ostane bez oslonca.. i moja mama je bila u depresiji.. i pamtim sve njene suze.. i svu njenu tugu... i ja sam patila zajedno sa njom... ali znala sma da je borac i vjerovala sam joj .. i sada je sretna zena... sam svoj covjek.. oslonac je nase porodice.. i cine sve na ovo msvijetu da ja budem sretna... znam da mislis da sam premlada i da sam nezrela... koliko god ljudi to mislil na neki nacin su u pravu.. ja ti zelim sve najbolje i nadam se da ce uspjeti u zivotu ... a znam da ce ti kcerka na totpori biti najzahvalnija...
_jacca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 21:54   #86
Quote:
GlavnaRiba ovde kaže: Pogledaj post
Ah, Limba, vidim da pokusavas da budes zla, ali cak ni tu nemas uspeha. Moram li ti se pravdati zasto sam u tri sata nocu na kompjuteru? Ne moram, ali cu zadovoljiti tvoju znatizelju. Pisem sa posla, jer su u muzeju u kome radim samo nocu neki instrumenti slobodni koji su mi potrebni za rad i dok cekam na rezultate, ja citam tudje zivotne promasaje. Ne brini se, moja veza ne pati zbog toga, a i ovaj period mog nocnog rada je samo kratak, dok zavrsim projekat na kome radim. TI si ta koja je upropastila stvar i ne vredi ti nista da se tesis izmisljanjima o tudjoj nesreci, ima nas, naime koje znamo da cuvamo svoju srecu. Kao sto si i sama videla, gresis i ne samo po pitanju procene nepoznatih ljudi, i svoj zivot si uspela da sjebes.
ah draga moja ribice, ako netko ovdje pokusava da bude zao onda si to ti.. specijalno kad si se uzela matematike u objasnjavanju svojih pametnih misli.. Bas takva pametna svatko bi pozelio da ima za prijatelja i partnera.. mora da je neki teski sonja i papucar kad moze sa zivi sa osobom poput tebe i to deset godina.. sama si svu pamet svijeta pokupila.. promaseno a da nisi ni svejsna toga.. bas me zanima kako ces ti njega ugusiti sa svojom pamecu.. sto se kaze ko se zadnji smije najsladje se smije.. a ti ocigledno to radis (citas o tudim promasajima i uzivas u tome)...

i daj otkaci majekti ako nemas nista pametno napisati nemoj se truditi..
Limba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 21:56   #87
Quote:
_jacca kaže: Pogledaj post
sinoc sam pocela citati o tvom problemu... dosta sam mladja od tebe.. otprilike nekoliko godina sam starija od tvoje kcerke... ne znam mnogo o brakovima.. ali znam da tvoja kcerka treba biti sretna sto te ima za majku... jer znam kako se ja osjecam (odrasla sam bez oca).. jednu takvu zenu imam u svojoj kuci.. ona je moj uzor i njoj se divim.. tako ce i tvoja kcerka tebi vjeruj mi... znam koliko je zeni tesko kada ostane bez oslonca.. i moja mama je bila u depresiji.. i pamtim sve njene suze.. i svu njenu tugu... i ja sam patila zajedno sa njom... ali znala sma da je borac i vjerovala sam joj .. i sada je sretna zena... sam svoj covjek.. oslonac je nase porodice.. i cine sve na ovo msvijetu da ja budem sretna... znam da mislis da sam premlada i da sam nezrela... koliko god ljudi to mislil na neki nacin su u pravu.. ja ti zelim sve najbolje i nadam se da ce uspjeti u zivotu ... a znam da ce ti kcerka na totpori biti najzahvalnija...
hvala ti puno na ovim tvojim toplim rijecima..
Limba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 23:36   #88
nema na cemu ... voljela bih da ti mogu vise pomoci...
_jacca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 23:03   #89
Quote:
Frony kaže: Pogledaj post
Ribo, ako misliš da propali brak znaći sjebani život onda ti ja mogu zaželjeti samo sreću...

a i ta drzi vode, propali brak ce samo da mi donese neke nove (stare) stvari koje iz svoje gluposti (priznajem), nedostatka vremena nisam upraznjvala..
mislim da ce ovo na neki nacin mi pomoci da se usresredim na sebe ne ovisno o njemu..
i sto kazu u svakom losem ima dobroga, i vec mogu naslutiti da ce biti tako..
Limba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 11:01   #90
Quote:
Limba kaže: Pogledaj post
a i ta drzi vode, propali brak ce samo da mi donese neke nove (stare) stvari koje iz svoje gluposti (priznajem), nedostatka vremena nisam upraznjvala..
mislim da ce ovo na neki nacin mi pomoci da se usresredim na sebe ne ovisno o njemu..
i sto kazu u svakom losem ima dobroga, i vec mogu naslutiti da ce biti tako..
Draga Limba!
Jako mi je drago što si se, makar i na trenutke, uspjela odmaknuti od svoje boli. I dalje mislim na tebe! Sretno!
zaigrana.foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 11:12   #91
Quote:
GlavnaRiba ovde kaže: Pogledaj post
Da li si tako razgovarala i sa svojim bivsim? Ako jesi, onda mi je jasno zasto je pobegao. Ne, ne smejem ti se, nego tvojim nespretnim pokusajima da budes nesto sto nisi, naime pametna. Ipak, kada muskarac pobegne posle toliko godina zajednickog zivota, jasno je da nije pobegao od masnih kolaca, a to si i pokazala ovde.
zasto vi ne prijavljujete ovakve postove moderatorima? glavna riba se izivljava na vama
Vilenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 14:37   #92
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
zasto vi ne prijavljujete ovakve postove moderatorima? glavna riba se izivljava na vama

ma iskreno ne smeta mi ona ima svoje misljenje koje je zlobno i kako sam provjerila i na drugim topicima je slicno pametovala i davala slicne komentare, tako da me uopce ne dodiruje to sto ona pise..

glavna riba je samo umislila da je ovdje glavna a zapravo se namece i pokusava gurnuti nekog dole da bi se ona osjecala bolje.. Na ovim stranicama to joj ne uspjeva - srecom..
Limba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 14:45   #93
Quote:
zaigrana.foka kaže: Pogledaj post
Draga Limba!
Jako mi je drago što si se, makar i na trenutke, uspjela odmaknuti od svoje boli. I dalje mislim na tebe! Sretno!
draga fokice,
i ja mislim na tebe vjerovala il ne, mogu reci da mi je uveliko pomogao razgovor sa tobom, jer na kraju krajeva ti i ja smo trenutno utrnjene emocinalno i vrlo zbunjene, a opet sa druge strane jake da iz ovoga izvucemo najbolje sto se moze izvuci...

i sada sam sigurna da nije moja krivica, jer on je taj koji je bio sebican i samo gleda sta on hoce i na koji nacin. Vjerujem da je problem i u tome sto nije imao bas puno zena prije mene (bas kao ni ja boyfrienda), premladi smo se nasli, tako da ni ne zna sta gubi.

puno te pozdravljam i sretno tebi, setnje su dobre, ja sam evo krenula na yogu koju sam davno prije upraznjavala al godinama nisam jer mi se cinilo da on prevrce ocima (iako se trudio da to ocigledno ne pokaze) i da misli da je pametnije se posvetiti konkretnim stvarima.. Donekle je u pravu, al opet sa druge strane yoga mi je davala neku smirenost i opustenost u zivotu, i vjerujem da ce opet..

Limba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 20:56   #94
Quote:
Limba kaže: Pogledaj post
puno te pozdravljam i sretno tebi, setnje su dobre, ja sam evo krenula na yogu koju sam davno prije upraznjavala al godinama nisam jer mi se cinilo da on prevrce ocima (iako se trudio da to ocigledno ne pokaze) i da misli da je pametnije se posvetiti konkretnim stvarima.. Donekle je u pravu, al opet sa druge strane yoga mi je davala neku smirenost i opustenost u zivotu, i vjerujem da ce opet..

Da, ja sam imala sličnu situaciju baš s jogom. Išla sam jedno pet puta (preko firme, besplatno), i svaki put je tolko suptilno preokrenuo s očima da sam izgubila volju i za jogom i fitnesom i plivanjem. Za što ne krivim njega, jer sama sam odgovorna za svoje reakcije. Ipak, on trenira u prosjeku pet-šest puta tjedno i ja nijednom nisam prevrnula očima. I njemu treninzi daju smirenost, lišavaju ga impulzivnostii to sam smatrala samo pozitivnim.
S obzirom da imamo dva stalno raspoloživa baka-servisa, smatram da ni djeca ne bi bila zakinuta da sam dva puta tjedno odlazila na jogu. U principu, nije njemu ni smetalo da se ja bavim "nečim", npr. moje povrmene izlaske s prijateljicama je u potpunosti podržavao, tako da sve to ispada veoma kontradiktorno. Nije posesivan, ali njemu je joga "bezveze", a izlasci nisu; i to je vjerojatno princip po kojem bi se trebalo ravnati...Čudno, smiješno, i dapače, zanimljivo, kako sam ja kao osoba "sa stavom", samosvjesna, odlučna, obrazovana mlada žena kolebljivo reagirala na suptilno prevrtanje s očima.
Rekla bih ja- "toleratna sam"; "ne, naivna si i ne znaš se izboriti za sebe"- šapnuo bi mi drugi glas u glavi.
Sada sam upisala poslovni engleski, a joga je pala u drugi plan. Nije važno, neke vježbe sam zapamtila i vježbam ih doma. I meditiram. I svaki trenutak nezaposlenosti ću iskoristiti produktivno. (Zamisli, ostala sam i bez posla i bez muža u istom mjesecu!- da ne volim toliko život valjda bih se sad kljukala s praksitenima)
No, što se muža tiče, situacija se mijenja. Što je meni glava bistrija, to se odražava i na njegovom stavu. Uviđa koliko gubi. Ili nam ova kriza bude prekretnica da nam odnos izraste na novoj razini, ili ne budemo skupa.
Ne želim požurivati ni sebe ni njega. Ponovno moramo upoznati one djelove nas koje smo kroz bračnu rutinu zanemarili, a zbog kojih sme se možda prvobitno i privukli; te ih kasnije razvijali bez da je onaj drugi to zamjećivao.
zaigrana.foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 21:04   #95
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
zasto vi ne prijavljujete ovakve postove moderatorima? glavna riba se izivljava na vama
Pa uopće me nije briga za "glavnu" ribu! To je neka isfrustrirana sirota koju valjda u životu niko ne hebe ni pol posto, živi u nekoj selendri daleko od civilizacije i ako joj ti primitivni komentari pružaju osjećaj važnosti- dapače!
Nek žena / hermafrodit / ili muž; kaj već je- barem virtualno misli da je glavna.
zaigrana.foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 21:09   #96
Quote:
Limba kaže: Pogledaj post
btw foko prvih deset dana nisam nikako spavala, jer sam isla spavati u nas krevet sama.. spavala sam u prosjeku 2 sata i cim bi se ono trznula iz sna, i poslije jedne sekunde sjetila sta se dogada nisam mogla ponovo zaspati.. uzasno sam se iscrpila i nisam mogla jesti pet dana, nisam nista mogla pojesti.. i ovo prije par dana sto sam bila nemocna mi se zapravo to nakupilo pa sam odbolovala..
Zasto patis za nekim kga, navodno vise ne volis kao na pocetku? Valjda samo povredjeni ego...

Quote:
Limba kaže: Pogledaj post
sreca moja pa nisam pametna poput tebe.. smijanje i radovanje tudim problemima i uzivanjem u tome je ako nista jadno i nikako ne odaje pamet, nego seljakluk i primitivizam..
Kakva je to rec "seljakluk", neka nova rec koju si izmislila? Kao sto sam ti napisala, a nisi procitala, jer za to je ipak potrebna odredjena koncentracija minimuma inteligencije, ja se ne smejem tvojim problemima, niti im se radujem. Sama si ih skrivila i sama placas za to. Niko drugi ti nije kriv i niko ti se ne smeje. Kada priznajes da nekoga ne volis kao na pocetku, kako mozes da ocekujes da je on slep i to ne vidi i onda se cudis kada pobegne i nadje nesto bolje. Ljudi kao ti UVEK ostanu sami, jer NE ZELE da vide gde grese, a kada im se ukaze na to, onda postaju agresivni. Naravno, da takve osobe nalaze podrsku samo u onima koje su napravile iste promasaje kao one same. Toliko o primitivizmu.
GlavnaRiba ovde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 22:34   #97
Ne znam " glavna ribo" , odakle ta potreba da se tako naslađuješ nad nečijom tegobom

Kao da imaš potrebu da sama sebe uvjeriš kako ti je super u braku, a redovno visiš na "rastavi"

Valjda moraš pročitati jade drugih, kako bi ti se tvoj brak pričinio lijepim, to ti je ono kad ružna cura ode među ružnije pa se među njima hvali svojom ljepotom

I taj nick koji nosiš " glavna riba ovde" , sve nekako ukazuje da imaš nekih psiholoških poremećaja, fali ti da te se smatra "ribom" , da si "glavna" , da si "voljena" i što više pokušavaš u to ubijediti forumaše, sve nekako žalosnije izgleda ta slika o tebi...

Kao da ti je potrebna pomoć stručnjaka..
denni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 02:04   #98
Thumbs down

Quote:
GlavnaRiba ovde kaže: Pogledaj post
Zasto patis za nekim kga, navodno vise ne volis kao na pocetku? Valjda samo povredjeni ego...



Kakva je to rec "seljakluk", neka nova rec koju si izmislila? Kao sto sam ti napisala, a nisi procitala, jer za to je ipak potrebna odredjena koncentracija minimuma inteligencije, ja se ne smejem tvojim problemima, niti im se radujem. Sama si ih skrivila i sama placas za to. Niko drugi ti nije kriv i niko ti se ne smeje. Kada priznajes da nekoga ne volis kao na pocetku, kako mozes da ocekujes da je on slep i to ne vidi i onda se cudis kada pobegne i nadje nesto bolje. Ljudi kao ti UVEK ostanu sami, jer NE ZELE da vide gde grese, a kada im se ukaze na to, onda postaju agresivni. Naravno, da takve osobe nalaze podrsku samo u onima koje su napravile iste promasaje kao one same. Toliko o primitivizmu.

kad vec citas i pokusavas razumjeti onda shvati sta je napisano, rekla sam da ne osjecam ushicenost i leptirice kao sto sam prije 10 godina (bolje receno prvih deset godina je bilo je savreseno i ljubav do neba i nazad, svi nas znaju kao najsavrseniji i najskladniji par tada i onda smo eto otisli u inozemstvo, i poceli ispocetka.. i zaista sam mislila da cemo se uvijek voljeti i paziti jedno na drugo do kraja zivota. Mislila sam to i prije mjesec dana i ja ga i dalje volim, volim ga vise kao svoju obitelj, on je bio tu cijelo ovo vrijeme na kraju krajeva provela sam vise vremena sa njim nego sa mojim roditeljima (bar onaj svjesni dio mog zivota)... Jel ti to nesto govori, i nikad se nismo svadjali, i uvijek smo se razumjeli i sve mogli rijesiti razgovorom, imali smo odlican sex, i uvijek sam ga zeljela, cak mogu reci da sam obozavala sex cijelo ovo vrijeme, a nije ni on imao nista protiv.. to sto je rekao da me ne voli je ocigledno sto se ne osjeca (moj zakljucak) isto kako se osjecao kad smo isli pred svecenika da se vjencamo ili kad smo se tek upoznali, i da to razumijem jer mislim da se ja ne osjecam isto kao tada, i mislim da je to normalno, apsolutno normalno, da jednostavno umjesto sto je on bio na prvom mjestu za mene dosla je nasa kcer (to se i njemu desilo), al to nije razlog da ga ne volim, cak sta vise to mi daje razlog da ga volim jos vise al NA DRUGI NACIN.. Zaista mislim da su drugi citatelji ovo shvatili iz moje jedne recenice a kako vidim ti se uhvatila ko pjan plota samo toga i ponavaljas li ponavljas stalno isto.. Ocigledno tebi treba detaljno objasnjenje svega sto je napisano jer ne znas citati i shvatiti ljude, samo nadjes nacin kako da ih provociras jer su nesto rekli sto nije u detalje objasnjeno..

Seljakluk nije izmisljena rijec ili mozda jesti al ako ti treba objasnjenje i za to mogu ti dati... Proizilazi iz rijeci seljak (na sto se ne misli na seljaka koji radi na njivi nego mentalnog seljaka) i to je kao neka vrsta poretka koja je kod nas (nazalost) vrlo rasirena.. mozda ce ti krampaca (s obzirom da si riba - to je iz tvojih krajeva rijec) bolje objasniti na sta se misli pod tim.. Srecom ili bolje reci nesrecom, imala sam prilike zivjeti u 4 razlicita grada u nasim krajevima i ovisno od podrucja imaju rijec za takve kao sto si ti..

sto se tice moje intelignecije tu zaista nemam problem, na kraju krajeva testirala sam je i znam da je daleko iznad prosjeka.. Mozda moja emocionalna inteligencija (nisam je testirala) nije tako na zavidnom nivou, al sta se moze ne moze svatko biti savrsen...

to sto sam ja skrivila i to se ne slazem sa tobom. Moja krivica nije ovo sto mi se dogada.. Ja se nisam krivicom zaljubila kad sam imala 21 godinu (kao i on sam) u nekoga ko je bio nesto najbolje tada sto sam mogla sresti. I prozivjela sam prelijepe godine sa njim, i na kraju krajeva imam prekrasno dijete sa njim.. To sto me on prestao voliti tako da dijeli krevet samnom nije moja krivica, krivi su drugi neki faktori. Mozda upravo to sto se nije dovoljno prozivio kad je trebao. Ne znam sta je razlog al on je sam kriv sto je doslo do ove tocke i nije znao da to sprijeci. Meni se to nije desilo, zato i jeste njegova krivica. Rezultat je jasan ja sam dovoljno pomogla njemu i poticala ga da bude sto jeste sada, da uspije sve sto je zazelio. Takodjer rezultat je i tu da on nije znao pomoci meni i podupirat me i pomagati.. Prema tome sve se moze gledati sa dvije razlicite tocke. Bio je sebican i uvijek je uradio sta zeli a ja sam ga podrzavala.. Sada je dokazao koliko je sebican, samo sto ja to nikad nisam htjela da vidim, jer sam mislila da je to mozda najbolji nacin da budemo sretni, jer meni nije trebalo previse ja sam bila sretna sto se salimo, smijemo, mazimo i sto smo svi sretni u kuci, bez svadje i nategnute atmosfere. Ja nisam kriva sto mi je to bilo dovoljno, njegova je krivica sto ne zna da uziva u onome sto ima nego sve skrsi da bi poceo nesto drugo.. Kako takva osoba moze biti sretna - tesko jer nikad nece naci nista sto ce biti dovoljno uvijek ce htjeti vise. Sta ja sad trebam da mu to objasnjvam. mislim da ako to sam ne moze dokuciti nitko mu to ne moze objasniti..

a sto se tebe ribo tice koliko vidim negdje si napisala da imas brak iza sebe i da ti je to sto sad imas ljubav tvog zivota.. Kako uopce znas da to nece zavrsiti isto kao prvi.. Volila si sigurno i prvog muza dok si se udala za njega, i sve je bilo kako treba, i sta se onda desilo??? ti samo znas drugima soliti pamet zasto ti nama ne kazes kako je tebi bilo tesko i kako si dosegla do te silne pameti koju sada imas pa mozda pomognes nekome sa nekim dobrim savjetom a ne upirati prstom u ljude i govoriti kako su glupi i sami krivi za nesto sto im se dogada u zivotu i zbog cega pate.. Jesi li i ti bila kriva za krah tvog prvog braka?????
vjerujem da nisi ali vjerujem da si sama kriva sto si dopustila si da budes tako ogorcena i zlobna..
zasto ne pomognes zato upravo sto ne mozes jer nisi dosegla pamet nego samo zlobnost i zelju da svatko prodje sto si ti prosla i nasladjujes se tome.. vrlo jadno i povrsno.. jel???

Zadnje uređivanje Limba : 31.01.2009. at 03:19.
Limba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 03:02   #99
Limba, zasto si tako zla? Zar ne mozes diskutovati, nego se batrgas kao riba u plicaku? Vidim da si napravila masivne greske i umesto da se za´hvalis osobi koja ti je ukazala na to, ti je napadas. Koliko vidim Riba je u srecnoj vezi, nekoliko puta je napisala to na ovom forumu i nikome to nije smetalo osim tebi. Zasto? Sve sam procitala i vidim da nikada nisi odgovorila na pitanje zasto patis, ako tu osobu nisi volela? Iz tvog opisa vidim da si bila samo zaljubljena i kada je zaljubljenost prosla, ostao je samo tvoj povredjeni ego kada te je napustio. Zasto si onda tako neprijatna prema drugima, to ne razumem?
GlasRazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 18:40   #100
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
Limba, zasto si tako zla? Zar ne mozes diskutovati, nego se batrgas kao riba u plicaku? Vidim da si napravila masivne greske i umesto da se za´hvalis osobi koja ti je ukazala na to, ti je napadas. Koliko vidim Riba je u srecnoj vezi, nekoliko puta je napisala to na ovom forumu i nikome to nije smetalo osim tebi. Zasto? Sve sam procitala i vidim da nikada nisi odgovorila na pitanje zasto patis, ako tu osobu nisi volela? Iz tvog opisa vidim da si bila samo zaljubljena i kada je zaljubljenost prosla, ostao je samo tvoj povredjeni ego kada te je napustio. Zasto si onda tako neprijatna prema drugima, to ne razumem?
Uopće ne vidim iz toga što sam pročitala da Limba nije voljela svojeg muža više vidim da je obrnuto,
poduprijela ga je i smanjela svoje vlastite zahtjeve za vrijeme braka, možda je to bila greška. I ne razumjem što ti znači zapravo "zaljubljenost" s tim u vezi.
S jedne strane joj se predbacuje da je bila "samo zaljubljena" s druge strane da navodno nije više imala "leptire". Što sad
Imam i osječaj da neki ljudi nisu baš puni razumijevanja nego vjeruju da im se slično ne može dogoditi.
Što se toga tiče samo bih htjela reći, to je čista iluzija, nitko to nema u rukama.
XAR-AMARA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.