Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 19:21   #61
maclaren

gledam i ne kuzim u cemu je razlika izmedju quest mod i quest sport
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:29   #62
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
gledam i ne kuzim u cemu je razlika izmedju quest mod i quest sport
..mi imamo quest sport i koliko sam ja skužila sve ti je isto ,samo se razlikuju u bojama,dezenu materijala..znaći sport je u dvije boje , a mod su uglavnom šareni..

..neka me netko ispravi ako griješim..
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:15   #63
Quote:
dama19 kaže: Pogledaj post
..sad sam išla provjerit moja i mislim da se ručke ne mogu podesiti(quest sport model)..to bi mi baš bilo dobro da ih mogu malo povisiti jer za mene visoku (182cm) duža šetnja zna biti pogubna za leđa...
Ja sam te niza 4 cm pa je meni ovako sasvim ok. Malo su visa nego ostala kolica. Na svojim PP sam morala povisit rucke jer mi je bilo nisko, a ova su mi ok.
__________________
:::Cipelići shop:::...
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:35   #64
Ja sam se dugo dvoumila bih li ili ne bih maclaren, i na kraju sam se odlučla za ova kolica


Cybex ruby, u rangu su sa maclaren triumph, nabavila sam ih preko rodbne u inozemstvu jer cybex zastupnik u hrv. još nema taj model i platila sam ih samo 100 eura. "Teška" su 5,5 kg, super lagana za upravljanje i prezadovoljna sam s njima nije zanimariva ni razlika u cijeni od cca 500 kn - dakle skoro duplo, u odnosu na triumph
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:35   #65
Mi isto imamo maclaren techno xt i ja sam super zadovoljna. Naknadno sam kupila ručku (200 kn) i zimsku navlaku (320 kn, e-bay), a kolica sam kupila preko njuškala za 1100 kn

Mislim da je čak bolje i isplativije kupiti takva kvalitetna kolica, a polovna, nego nova, a shit. Naša su bila zbilja super očuvana, nigdje niti ogrebotinice.

Kad sam ih birala, najvažnije mi je bilo da budu lagana, da se mogu spustiti za hajanje (i zbilja maleni fino u njima spava) i da su jednostavna za rukovanje. I zaista sve to i jesu Topla preporuka
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:38   #66
Quote:
zaria...! kaže: Pogledaj post
Ja sam te niza 4 cm pa je meni ovako sasvim ok. Malo su visa nego ostala kolica. Na svojim PP sam morala povisit rucke jer mi je bilo nisko, a ova su mi ok.
...ma dobra jje i meni visina ručki za kratku šetnju po kvartu...ali kada se zaputimo na dužu šetnju ,fali mi da ih mogu malo povisiti...
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:41   #67
Quote:
mišolina kaže: Pogledaj post
Mi isto imamo maclaren techno xt i ja sam super zadovoljna. Naknadno sam kupila ručku (200 kn) i zimsku navlaku (320 kn, e-bay), a kolica sam kupila preko njuškala za 1100 kn

Mislim da je čak bolje i isplativije kupiti takva kvalitetna kolica, a polovna, nego nova, a shit. Naša su bila zbilja super očuvana, nigdje niti ogrebotinice.

Kad sam ih birala, najvažnije mi je bilo da budu lagana, da se mogu spustiti za hajanje (i zbilja maleni fino u njima spava) i da su jednostavna za rukovanje. I zaista sve to i jesu Topla preporuka
...kakva je to ručka..
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:43   #68
mi smo danas gledali kolica..
meni su ok ova i ova ,
a mm-u ova i ova

on je prvo gledao cijenu, jelte
ova crvena po njegovom izboru su mi i ok, lagana, ali naslon se ne spušta..pa mi je to bezveze..
nismo uzeli niti jedna danas, do proljeća ćemo još pogledati...
vidjeli smo i jedna mclaren..ali cijena nam ne odgovara
pikuleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:48   #69
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Ja sam se dugo dvoumila bih li ili ne bih maclaren, i na kraju sam se odlučla za ova kolica


Cybex ruby, u rangu su sa maclaren triumph, nabavila sam ih preko rodbne u inozemstvu jer cybex zastupnik u hrv. još nema taj model i platila sam ih samo 100 eura. "Teška" su 5,5 kg, super lagana za upravljanje i prezadovoljna sam s njima nije zanimariva ni razlika u cijeni od cca 500 kn - dakle skoro duplo, u odnosu na triumph
ova su mi jaaaako lijepa (inače obožavam smeđu boju)
čak ne smeta ni to što nemaju prečku

mi danas ipak nismo išli do king cross-a tako da nismo pogledali kolica u Baby shop-u i TL-u ali svakako planiramo otići pogledati. možda u subotu odemo L i ja sami (mm i nije baš ljubitelj obilaženja dućana ) pa skočimo i do CCO-a, Adax-a i Kike
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:12   #70
Quote:
pikuleta kaže: Pogledaj post
mi smo danas gledali kolica..
meni su ok ova i ova ,
a mm-u ova i ova

on je prvo gledao cijenu, jelte
ova crvena po njegovom izboru su mi i ok, lagana, ali naslon se ne spušta..pa mi je to bezveze..
nismo uzeli niti jedna danas, do proljeća ćemo još pogledati...
vidjeli smo i jedna mclaren..ali cijena nam ne odgovara

ova prva bubu smo mi jednom gledali i koma su.
djelovala su ok dok ih nisam sklopila i rasklopila.
kad se sklope moraš ih stisnut da se ona kopčica zakopča (ono da se ne otvore sama) i nekako ih moraš nasilu i nastranu stisnut i onda kad ih otklopiš ostane kupola tak na jednu stranu iskrivljena . da ne mislite da sam luda i trgam stvari u dućanu, proučavali smo mm, ja i teta prodavačica to i ne ide drugačije!


mi imamo brevi b.super i zadovoljna sam, platili smo ih oko 100e. nema ih više na njihovoj stranici, ali imaju ovaj model umjesto njih http://www.brevi.eu/en/prodotti-prim...eristiche.html , pretpostavljam da su ista samo ova imaju i prečku naprijed.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:14   #71
Quote:
pikuleta kaže: Pogledaj post
mi smo danas gledali kolica..
meni su ok ova i ova ,
a mm-u ova i ova

on je prvo gledao cijenu, jelte
ova crvena po njegovom izboru su mi i ok, lagana, ali naslon se ne spušta..pa mi je to bezveze..
nismo uzeli niti jedna danas, do proljeća ćemo još pogledati...
vidjeli smo i jedna mclaren..ali cijena nam ne odgovara
Trenutno nemogu otvoriti njihovu stranicu ali pokusaj ti na
www.inter-trade.com.hr
oni drze pikolo kolica ja sam imala njihova model s-9 ili tako nesta jako pristupačna cijena i jako dobra kolica ima i drugih modela
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:14   #72
Quote:
ana:) kaže: Pogledaj post
ova prva bubu smo mi jednom gledali i koma su.
djelovala su ok dok ih nisam sklopila i rasklopila.
kad se sklope moraš ih stisnut da se ona kopčica zakopča (ono da se ne otvore sama) i nekako ih moraš nasilu i nastranu stisnut i onda kad ih otklopiš ostane kupola tak na jednu stranu iskrivljena . da ne mislite da sam luda i trgam stvari u dućanu, proučavali smo mm, ja i teta prodavačica to i ne ide drugačije!


mi imamo brevi b.super i zadovoljna sam, platili smo ih oko 100e. nema ih više na njihovoj stranici, ali imaju ovaj model umjesto njih http://www.brevi.eu/en/prodotti-prim...eristiche.html , pretpostavljam da su ista samo ova imaju i prečku naprijed.
gdje si ih kupila?
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:20   #73
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Ja sam se dugo dvoumila bih li ili ne bih maclaren, i na kraju sam se odlučla za ova kolica


Cybex ruby, u rangu su sa maclaren triumph, nabavila sam ih preko rodbne u inozemstvu jer cybex zastupnik u hrv. još nema taj model i platila sam ih samo 100 eura. "Teška" su 5,5 kg, super lagana za upravljanje i prezadovoljna sam s njima nije zanimariva ni razlika u cijeni od cca 500 kn - dakle skoro duplo, u odnosu na triumph
jako su lijepa!
da li im se zaslon spušta? ako da, u koliko položaja?
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:30   #74
Quote:
dama19 kaže: Pogledaj post
...kakva je to ručka..
Oprosti, krivo sam napisala, nije ručka, nego prečka , ona ispred bebe, da se ne prevrne na nos kad se nagne Ili da na nju nakalemiš mnoštvo zvečkica, povlačilica i šuškalica
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:30   #75
ovakva mi imamo
http://www.neonato.hr/product_info.php?products_id=90

ovo definitivno ne valja i preskupo je
http://www.neonato.hr/product_info.p...products_id=98
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:35   #76
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
ovo definitivno ne valja i preskupo je
http://www.neonato.hr/product_info.p...products_id=98
općenito ti suncobrani ne valjaju ničem i skupi su.
ja sam ljetos kupila od Bubu, stalno sam ga morala okretati i namještati pa je pukao drugi dan. Srećom pa je bio samo 50kn jer original maxi cosi je oko 300kn čini mi se.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:39   #77
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
jako su lijepa!
da li im se zaslon spušta? ako da, u koliko položaja?
prema ovome:

http://cybex-online.com/site/us/pushchairs/ruby.html

ima 4 položaja...

malo sam gledala, i čini se da ovih u rh nema za kupit...

jedino sam u tintilinića našla ova:

http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/...ica__berry-475
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:42   #78
Cure što lakša kišobran kolica, moja preporuka jer će već tada meleni prohodavati ili hodati tako da će vam ona biti samo usputna pomagala.
Scarlet O is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:52   #79
Quote:
mala8 kaže: Pogledaj post
prema ovome:

http://cybex-online.com/site/us/pushchairs/ruby.html

ima 4 položaja...

malo sam gledala, i čini se da ovih u rh nema za kupit...

jedino sam u tintilinića našla ova:

http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/...ica__berry-475
hm, nadam se da će doći i kod nas do proljeća/ljeta. Zasad je Mura još u punom pogonu, ali kad mala prohoda mislim da neće biti lako vući i kolica od 15kg za sobom

ova druga su skoro 1300kn...za te novce možda radije uzmem maclaren onda
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 23:00   #80
za visoke roditelje

Jane Sonic kišobran kolica Ručke su visoke 109cm! Fino se voze, okretna su, sklopljena zauzimaju jako malo prostora. http://www.babyproductinfo.co.uk/ind...ane&name=Sonic
Mene su oduševila jer su i u malim detaljima dobro promišljena.
Kod nas ih prodaje Adax, za cca 1500kn. Slovenci ih prodaju duže vrijeme, pa ih se da naći na njihovom tržištu polovnih.
bingo bongo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.