Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2019., 18:23   #1
Škole stranih jezika

Pozdrav,

željeli bi dijete upisati na engleski jezik. U školi u koju bi ona trebala krenuti u prvi razred postoje škole stranih jezika: Sova i Butković. Da li nečije dijete pohađa egleski jezik u jednoj od tih škola i kako ste zadovoljni? Ili da li pohađa neku drugu školu stranih jezika na području Španskog s kojom ste zadovoljni.

Hvala
duress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2019., 09:35   #2
moja mala je isla u butkovic ali ne u spanskom.
zadovoljni smo bili skroz s pristupom
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2019., 20:27   #3
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
moja mala je isla u butkovic ali ne u spanskom.
zadovoljni smo bili skroz s pristupom

hvala
duress is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2019., 05:18   #4
Quote:
duress kaže: Pogledaj post
Pozdrav,



željeli bi dijete upisati na engleski jezik. U školi u koju bi ona trebala krenuti u prvi razred postoje škole stranih jezika: Sova i Butković. Da li nečije dijete pohađa egleski jezik u jednoj od tih škola i kako ste zadovoljni? Ili da li pohađa neku drugu školu stranih jezika na području Španskog s kojom ste zadovoljni.



Hvala


http://www.wisdomtreecenter.com/

Najtoplije preporuke i kao roditelj i kao prof. engleskog. Moje dijete ide već 3. godinu, a sjedece godine upisujem i mlađe
naked is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2019., 20:13   #5
Quote:
naked kaže: Pogledaj post
http://www.wisdomtreecenter.com/

Najtoplije preporuke i kao roditelj i kao prof. engleskog. Moje dijete ide već 3. godinu, a sjedece godine upisujem i mlađe
puno vam hvala
duress is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2019., 08:51   #6
Bok, molim preporuku za skolu stranih jezika za prvasicu koja nije ucila engleski (i nece u skoli) na podrucju maksimira ili centra. Hvala!
nokolo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.