Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2013., 00:53   #1
Gdje kupiti vještjičji pribor i slično?

Zanimalo bih me gdje bi se u Hrvatskoj moglo kupit neki vještjičji pribor i slično. Nešto kao book of shadows , knjige u kojima su recepti za napitke i razne čarolije i kletve. Pendulum ili ti ga njihalo, avan s tučkom, narukvice,ogrlice,privjesci i ogrlce za mačku sa pentagramom ili znakom trojke, onda one kratke ogrlice ( davilac ) ... i tak stvari.
AquaDorothy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 13:31   #2
Probaj naći gdje se održava neki od sajma ezoterike ili sličan sajam alternativne tematike. Koliko je meni poznato specijalizirana trgovina ne postoji ali za to na internetu postoji gomila trgovina gdje možeš naručiti sve što si napisala.

S obzirom na sadržaj tvoje poruke prepručujem ti da se malo više raspitaš i informiraš o tome što jest vještičarstvo jer ova tvoja lista izgleda kao da je izvučena iz nekog holivudskog filma
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 21:04   #3
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Probaj naći gdje se održava neki od sajma ezoterike ili sličan sajam alternativne tematike. Koliko je meni poznato specijalizirana trgovina ne postoji ali za to na internetu postoji gomila trgovina gdje možeš naručiti sve što si napisala.

S obzirom na sadržaj tvoje poruke prepručujem ti da se malo više raspitaš i informiraš o tome što jest vještičarstvo jer ova tvoja lista izgleda kao da je izvučena iz nekog holivudskog filma

What he said.

A puno toga mozes i sama napraviti. Tipa book of shadows. Kupis hrpu papira npr za kopiranje, ako ti ne trebaju crte i odes u knjigoveznicu da ti to uveze u kozne korice. Nakit takodjer mozes sama. Chemaco centar ima sve potrebno za izradu nakita. To ti je u vukovarskoj ako si u zg.

Knjige o magiji imas u algoritmu. I na netu.

Pendulum- stavis svoj prsten koji nosis, na konac i et voila.


itd itd...
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 09:38   #4
Kakve veze ima visak sa vjesticama?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 18:47   #5
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima visak sa vjesticama?
ovo i mene zanima, zar viskarenje i vještičarenje nisu dva zanimanja?
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 23:12   #6
Za divinaciju npr. Postavljaju se da/ne pitanja.

A znala sam i vjestice koje su zracenja viskom provjeravale.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 01:19   #7
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima visak sa vjesticama?
A čuj, ako idemo u neke analize onda ni Pentagram nema veza sa time, Kule Stražara još manje....vještice su novovjekovna tvorevina koja uzima sve i svašta sa više strana.

Gardner je pokupio svašta sa svih strana i lijepo uobličio u nešto što svatko može shvatiti. Thelema i Crowley su bili previše komplicirani.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 08:15   #8
a ja mislio da govorimo o vjesticama, a ne goticarkama
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.