Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2013., 13:31   #41
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ja se apsolutno slažem s tezom iz prvog posta. Nema šanse da ja mogu kvalitetno vozit dok mi neko puši u autu
Kod mene moš pušit u autu.
Ako ti volan ne smeta.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:35   #42
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Meni je najbolje kad se uspaniče za volanom i samo vidiš kako se pale brisači, svijetla, žmigavci...
Ali evo, slučajno ili ne, večina čupavih situacija na cesti mi je bila upravo sa ženama za volanom u drugom automobilu i to redovito kod prestrojavanja iz trake u traku, retrovizori i provjera mrtvog kuta 0 bodova.
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
.....
Dobila sam oklada i oklada jer kada je ispred neki šoferski ludi kuršlus ili nešto čudno se događa a uzrok je nečija vožnja ...u 90% slučajeva za volanom je bila žena.
Žene u prosjeku lošije voze. Šlus. Odgovornije ali lošije.
Teško mi za priznati ali je tak.
Postoje iznimno loši vozači muškarci ali uglavnom žene rade neobične i glupe stvari u prometu.
Ova dva posta govore svu istinu o ženama vozačima.
Žensko sam, ali bih ženama vozačicama produžila trajanje vožnje u autoškoli za barem duplo.

Najveći im je problem što su tako strašno nesigurne. Možda bi dodatni sati smanjili nesigurnost?
Stickers is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:38   #43
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Kod mene moš pušit u autu.
Ako ti volan ne smeta.
doooobra!!
__________________
Kad žena uzme stvar u svoje ruke, onda je to već velika stvar.
krvnijevoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:38   #44
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Najveći im je problem što su tako strašno nesigurne. Možda bi dodatni sati smanjili nesigurnost?

Najveci problem je taj sto je u kuhinji samo jedna pedala, na kanti za smece, a u autu 2 ili 3

__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:48   #45
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Najveci problem je taj sto je u kuhinji samo jedna pedala, na kanti za smece, a u autu 2 ili 3

Misliš da cijeli problem nastane onog trena kada žena izađe iz kuhinje?
Hm ... zanimljivo ...
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:49   #46
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Moja stara se zabila u auto ispred jer je čitala novine.
Kraljica.

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ja se apsolutno slažem s tezom iz prvog posta. Nema šanse da ja mogu kvalitetno vozit dok mi neko puši u autu
Cats, odi kvragu, morala sam dvaput provjeravati da ovo nije napisao tip.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:55   #47
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Cats, odi kvragu, morala sam dvaput provjeravati da ovo nije napisao tip.
Nije. Al gle, ja priznajem da imam granice kojih sam svjesna

Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Kod mene moš pušit u autu.
Ako ti volan ne smeta.
... a ne kao kolega ovdje, koji očigledno vjeruje u sajnsfikšn
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 14:31   #48
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Rijetko, ma nikada ovo rade muškarci : čudne zaokrete, čudne načine parkiranja, pipkavo parkiranje od 5 minuta za nekaj kaj treba 1 minuta, šašave prometne prekršaje, skretanje bez žmigavca, daje krivi žmigavac,
zaustavljanja svojim vozačkim "dobrim idejama " pola kolone, skretanje na rinzol,
prespora vožnja, loše preticanje ...
Skoro uvijek to su žene vozači.
A kada ih uhvati panika trube,žmigavci i brisači rade kao da je neka akcija.
I sve to sam vidjela uglavom kod žena vozača.
Prava si sretnica što su oko tebe sami pravi frajeri, što jes jes...

Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Žensko sam, ali bih ženama vozačicama produžila trajanje vožnje u autoškoli za barem duplo.
A svakog pimpeka bi pustila da se klatara po cesti? Zbilja?
xleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 14:31   #49
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Nije. Al gle, ja priznajem da imam granice kojih sam svjesna



... a ne kao kolega ovdje, koji očigledno vjeruje u sajnsfikšn
I žvakanje je oralni seks.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 15:52   #50
Ja se slažem s time da su žene lošiji vozači. Ima i dobrih ali je takvih malo.

Znam jednu koja se vozi po autoputu u četvrtoj, nedaj Boze ga ga presalta u petu, bez obzira kaj se auto dere. Uvijek vozi u tenesicama ( znaci preobuje se). Nakon 13 god "iskustva" ona dan danas nema pojma kaj je mrtvi kut ( nije mi jasno kak se nije slupala do sada). Dere se i svađa sa drugim vozačima tipa "kaj si se ti sad ubacil, ja te nisam pustila", a pizdi kad se nju ne propusti. Mislim fuj... S takvom vise ne želim ni 50m do dućana po hruh.
__________________
There are no wrong choices; there are only different choices.
catarsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 16:35   #51
E da, čuo sam da postoje ljudi koji su uspjeli gen 6 Civica krovirat.
Jedan takav mulac je i razjebao mog dva mjeseca nakon što sam ga prodao. Ali dobro, kaj drugo očekivat od djeteta od 20 godina. Iz Krapine. Di mi je pamet bila...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:01   #52
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
E da, čuo sam da postoje ljudi koji su uspjeli gen 6 Civica krovirat.
Jedan takav mulac je i razjebao mog dva mjeseca nakon što sam ga prodao. Ali dobro, kaj drugo očekivat od djeteta od 20 godina. Iz Krapine. Di mi je pamet bila...
Ovo sve objašnjava
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:02   #53
Žene su nespretniji ali sigurniji vozači. Jer im nije problem priznat da ne znaju ili ne mogu. Muškarci su opasniji vozači jer im je problem priznat da ne znaju ili ne mogu.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:04   #54
Nisi li ti malo prestara za ovakve seksističke generalizacije?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:05   #55
To se veli iskusnija mulec mada bi ja rekla da smo tu negde.
No pa baš zato, nee.

Zadnje uređivanje Gilda. : 22.08.2013. at 17:14.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:12   #56
Meni nije jasno sto ljudi imaju protiv preobuvanja? Jeste vidjeli tepihe i podni tapecirung nakon 365 dana voznje u stiklama?

Sigurnije je u tenkama, ako se preobuva na parkingu, a ne u pol voznje...
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 18:47   #57
Problem je sa žemskama kaj su navikle raditi više stvari odjednom. Eto, npr. ja već 16 godina nemrem svog dragog uvjeriti da sasvim kvalitetno mogu istovremeno slušati kaj mi on priča i proučavati cipele u izlogu. Bez obzira kaj mu od riječi do riječi ponovim sve kaje rekel u zadnjih 7 rečenica. Nije siguran da sam dost bila skoncentrirana na njegovo izlaganje.

Enivej, tak kako su navikle da mogu istovremeno mješat manistru, dojit klinca i slušat kaje mužu šef rekao na poslu, onda misle da mogu istovremeno vozit, čitat novine i lakirati nokte. E, jebiga, izgleda da vožnja vrijedi za dvije radnje, pa bi trebalo odjebati ili lak ili novine, pritom.

Recimo, ja naučim sve semafore na redovitim rutama, tako da se samo napol našminkam kad izlazim, ostalo obavim putem - JER ZNAM na kojem semaforu mogu staviti maskaru, koji je dovoljan za sjenilo, a na kojem bu mi se zeleno upalilo čim stanem, pa se ne isplati. Ne upuštam se u nepotrebne rizike.
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
BlackQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 23:33   #58
Kad je netko nesiguran, ide polako i radi glupe pogreške, tipa, staje na križanju iako ima prednost, krivo skreće itd, sigurno je žena za volanom.

Kad je netko agresivan i glup u vožnji, tipa pretječe u koloni a ispred mu dolazi auto u susret, sigurno je muškarac za volanom.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 08:15   #59
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Kad je netko nesiguran, ide polako i radi glupe pogreške, tipa, staje na križanju iako ima prednost, krivo skreće itd, sigurno je žena za volanom.
I najvjerojatnije sjedi u Opelu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 14:53   #60
Quote:
xleona kaže: Pogledaj post
Prava si sretnica što su oko tebe sami pravi frajeri, što jes jes...

A svakog pimpeka bi pustila da se klatara po cesti? Zbilja?
Ne, on bi samo trebao položiti isti broj sati kao i dosad, uz test inteligencije (ok, posebna priča, al ajd), prvu pomoć, ispit, itd.
Ali ne bi trebao imati dupli broj sati nego što je trenutno zakonom propisano.

Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Žene su nespretniji ali sigurniji vozači. Jer im nije problem priznat da ne znaju ili ne mogu. Muškarci su opasniji vozači jer im je problem priznat da ne znaju ili ne mogu.
Nikako. Što im vrijedi što priznaju, jesu li zato bolji vozači?
Baš zato što ne znaju ili ne mogu uzrokuju zastoje, uspore gdje ne trebaju, ubrzaju gdje treba stati i općenito se ponašaju retardirano za volanom (u 95% slučajeva).
Ja sam dovoljno nezrela za generalizacije
Stickers is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.