Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Nutella ili Lino lada
Nutella 120 27.84%
Lino lada 269 62.41%
voće :rolajz: 42 9.74%
Glasovatelji: 431. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 14:41   #41
Moj glas ide za voće.

Čokoladne namaze ne mogu jesti na kruhu, ne podnosim taj okus.
Za palačinke mi je nebitno kakav je namaz, mada preferiram Lidlov Choco duo.


Čokolino gust i topal.. e to je već mljac.

Čokolešnik mi je presladak.
__________________
"I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles”.
Štikla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 14:45   #42
Linolada bijela na žlicu . Kinder lada iz djetinjstva
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 14:47   #43
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ma kad ju zarolaš u vruću palačinku i dodaš malo mljevenih oraha pa zaliješ šalicom hladnog mlijeka, malo zamagliš loš okus.
ma nemreš to nikak zamaglit, pokvari okus i tome kaj si dodala i s čim si zalila
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 14:47   #44
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
kakvo je to pitanje?
gust i topli, sve ostalo je za djecu.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 14:49   #45
ja sam siromak, jedem čokonusu iz lidla. i voće
kad bi baš MORALA birat, onda nutela jer ne volim bijelo ni da mi šećer krcka pod zubljem
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 14:52   #46
Skoro vruć i više rijedak čokolino. kao na onoj slici s kutije. yum.

gladna sam.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:36   #47
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Imaš i Lješnjak Čokolino, ali pravo pitanje je gust ili rijedak, topao ili hladan?
Meni ne smije biti pregust, i treba biti vruć.

A nutela je nutela, linolada je preslatka.
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:40   #48
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
A nutela je nutela, linolada je preslatka.
Ozbiljno? Meni je Nutella preslatka.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:41   #49
I meni je Nutella slađa.
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:43   #50
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Špar lada je odurna. Ipak, Coop lada je nešto najodurnije što sam probala. Za nju su i šećerne table vrh.
Čiji je taj Coop? Meni je dobar dvojni namaz Finetti, Getro. Ali nisam ga dugo jela, nije najjeftiniji.

Nutella je bolja od smeđe Lino Lade, ali jako volim bijelu i nekad mi bolje paše (isto nisam dugo jela). I da, ne kužim razliku između Nutella.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:46   #51
Čoko nussa iz Lidla je genijalna, gotovo! da ne kužim razliku između nje i nutelle.
Minas Tirith is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:47   #52
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Naprotiv, kolega.
Jedino što valja je Čokolešnik, Čokolino samo u slučaju nužde.
Moja prijateljica je Čokolešnik jednom prilikom nazvala slovenskim smećem. Nije se moglo napraviti s hladnim mlijekom ili tako nešto. Čokolino je super, lješnjak Čokolino i ne baš.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:47   #53
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Čiji je taj Coop?
Talijanska varijanta Lidla. Zeznula sam se jednom u momentu kriziranja pa kupila taj njihov jeftini užas.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:47   #54
Lino lada, bijela ili miješana sa crnom. Crna sama ne. Nutella je precijenjena.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:52   #55
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Meni je Nutella preslatka.
Ne znam, u linoladi osjetim šećer baš kao što u cappy-ju s komadićima naranče osjetim šećer. I komadiće naranče. Samo sok ne osjetim.
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:58   #56
Bijela lino lada mi je daleko najbolja!
Ali volim i nutellu i sve ostale lino lade.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:23   #57
Odakle da počnem. Gospodin koji je dao oglas sam naravno ja.

Tamo negdje prije 9 godina sam bio kod jednog prijatelja i razgovarali smo o koje čemu. Došli smo do teme koja se možda čini trivijalna, ali nije naravno. Raspravljali smo o tome, tko bi pobijedio u borbi, da se nekim slučajem okolnosti sukobe Batman ( Bruce Wayne ) i Spiderman ( Peter Parker ). Baš je nedavno izašao film o Paukčovjeku i on je bez razmišljanja odgovorio sa " Spiderman ". Ja u šoku naravno. Dao sam čovjeku razumne argumente ali on je meni uzvratio sa : " Joj Pero, Spiderman ima super moči, može letjeti okolo i brz je i okretan i onu mrežu baca iz ruke i . . " i tako on nastavi. Ja mu odgovorim sa : " Ali Batman je gospodin u godinama, on ima sklop u glavi koji ga čini nepobjedivim, on se ne predaje, njegova slabost i je njegova snaga, on nema super moči ali on to nadomješčuje sa trudom, on je naočigled hladan ali ne bi bil super junak da mu nije stalo do ekipe, još k tome je ultra inteligentan ima hrpetinu para i za razliku od Peter Parkera Bruce Wayne je muškarac . " Ovaj je naravno poludio i onda smo pitali našeg trećeg prijatelja koji je odgovorio sa " Spiderman ". Par minuta poslije dolazi naš 4. i odgovori sa " Batman ". To je sve bilo tamo negdje oko 2004 ili 2005 godine. Nije još izašao novi film o Batmanu ali je o Spidermanu i svi su bili super ludi za Spidermanom.

Od onda pa do danas sam primijetio da ima ekipe koja će uvijek odgovoriti sa Batman i oni koji uvijek kažu Spiderman.

Otkrio sam još jedno pitanje u vezi kojega su ljudi jako strastveni. Lino Lada i Nutella. Nedavno sam čuo od jednog suradnika " Nutella je naravno bolja, i to ona iz Italije, Nutella je u biti prvi mliječni namaz koji se probio a drugi su ju naravno kopirali i nisu joj ni do koljena. " Moj argument je bio " Ford je prvi koji je uveo pomičnu traku ali bi se ja radije vozio u Audi-u . " Radim s nekim ljudima i svi imaju odgovor na LinoTella pitanje. Bez razmišljanja u roku od par sekundi svi odgovore na pitanje.

Što je u biti mliječni namaz za mene. Ja sam ovisan o svemu što je slatko i to već godinama. Sam se sebi čudim što nisam šećeraš. Povremeno kupim najjeftiniji mliječni namaz i jedem ga dok mi se ne počne bljuvati. Na žlicu i bez ičega, siguran sam da curke to razumiju (:

E sad, Konzum, ima 2komada ako se dobro sjećam. Onaj standard je probavljiv i zavrti ti se tamo negdje dok si na zadnjih 30 posto. Onaj kPlus konzumov ako se dobro sjećam je znatno lošiji a i skuplji, to se vrti već oko 50%. Kremko, Kremko je otrov, ali nekad se čovjek baš želi trovati. Probao sam ih puno ali se ne sjećam kako se zovu, u biti oni najbolji postaju otrovni tek na nekih 20 posto, to je ako uzmemo moju visinu i težinu u pitanje, ženskoj osobi je vjerojatno na većim postotcima muka.

Najbolja dva su doduše i najskuplja. Bez sumnje najbolja dva su Nutella i LinoLada. Dok sam bio niži jeo sam KinderLadu, to je stric iz " velikog grada " donosio, ona divna kravetina na šalici i onaj poklopac, nešto prestrašno.

Nego, Nutella i LinoLada. Nutella predstavlja odličan okus ali mislim da ju ljudi kupuju samo zato jer je najskuplja, jer je kao kvalitetna, kupuju etiketu, još je lijepo zarolana unutra, izgleda kao japanska zastava iz ww2, divno prefina. Nutella ima super reklamu i mislim da to ljudi kupuju. Dok je LinoLada domaća kvaliteta. najbolja hrana na ovom svijetu dolazi s Balkana, mislim . . .pogledajte hrvatsku, ćevapi, burek, štrukli, kulen, pršut, čvarci, prežgana juha, riba koje kakva, sarma, . . najbolja hrana na ovoj planeti se jede kod nas. Uzmemo li u obzir Kraš, Podravku, Vindiju, Dukat, Pik, . . itd. možda nismo dobri u mnogo čemu ali smo u hrani alfa i omega.

Sad kakve to veze ima s izborom djevojke ? Pa nikakve. Kakav bi ja kreten trebao biti da si biram curu čisto na osnovi pitanja " je l' ti bolja Lino Lada ili Nutella " ? Kakav kreten ? Nešto u kategoriji Kerum ili Mamić. Ali eto to je jedna zanimljivost koja iz nekog razloga žene privlači pa . . . pa odigrajmo tu kartu (:

Ali neosporiva je činjenica da, razmažene cure koje su često rođene u nekim imućnijim obiteljima češće odgovaraju sa Nutella, objašnjenje je da " je bolja, ukusnija " ili ono najčešće " ne znam, samo bolja i točka " dok ove domaće, pristojnije, prosjek hrvatski češće odgovaraju sa LinoLada.

Mislim da Nutella predstavlja ( barem u djevojkama i feminiziranim muškarcima ) ljude koji se povode za trendom, koji žele biti super šik i popularni, što nije loše, ima jako zanimljivih i dragih ljudi s kojima ja redovno komuniciram. LinoLada mislim da predstavlja nekoga tko povremeno sam sebi udovolji u nečemu što je očigledno kvaliteta, više tradicionalna osoba i netko tko ne pati baš puno za time što će susjedi reći i . . . sad već blebečem ( :

LinoLada je naravno točan odgovor. Prije nekih dva mjeseca sam promijenio poslodavca jer me je oštetio i uvrijedio. Imao je 3 kile Lino Lade u frižideru. Ja sam pojeo 2 kile, na žlicu, bez ičega, u razmaku od kojih dva sata. Sam se sebi čudim, nije mi se ni malo vrtjelo u glavi. A taj šef i sam kaže da mu je Nutella bolja, pa mi valjda neće zamjeriti ( :

Zadnje uređivanje Petas : 19.09.2013. at 16:39.
Petas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:36   #58
krv ti jebem
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:38   #59
Nutella. /razmazena-imucna-cura

Sjecam se perioda iz srednje skole kad sam bila u fazi mahnitog zderanja Nutelle - na kruhu, palacinkama, tiber keksima... Imala sam i foru umakanja VIC stapica u teglu Nutelle pa sam se davila u onom slatkasto-slanom okusu

Onda sam nabila jedno 5kg pa sam zakljucila da je vrijeme da prestanem zivjet na tome ali ljubav je ostala.

I meni je Linolada preslatka
mon ami is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:44   #60
Oplakaću.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.