Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2015., 21:43   #81
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ovako. Naslov teme nije moj nego tadašnjeg moderatora
Onda fino tako kažeš, i time pobiješ moju tvrdnju da si kontradiktorna.

Quote:
Ali očito ne ide. Svako malo netko naleti i dobaci da intuicija dolazi iz maternice, trećeg oka, duše, višeg ja... još malo pa će biti i iz paralelnog svemira. Sori, ali takve stvari ne mogu popušiti.
Pa koji moj si ponovo dizala temu na alternativi?

Quote:
Mogu ja biti nedosljedna, nelogična, neinformirana... pa i nacist ako baš hoćeš. Ali, jebemu malu mater, lupetanja ne trpim.
To da si naci nema veze s temom, nego s dvoistrukim prozivanjem na to da ja ne bi trebalo da pišem srpski po hrvatskom forumu (prvu prozivku sam suptilno izignorisala praveći se da postoji mogućnost da nisi naci, nego da nisi shvatila odakle pišem)
Dakle, ad hominem je prosto odgovor na ad hominem.


Quote:
Samu intuiciju ne smatram nekim nadnaravnim savršenstvom.
Smatranje je nebitno ako se ne bazira na argumentu.

Quote:
Ponavljam (i elaboriram) da nema razuma i logike ne bi bilo civilizacije, znanosti i tehnologije.
Ali bi bilo kulture - kakva je, recimo, Aboridžinska.
Imaš nešto protiv Aboridžina?
Civilizacija, znanost i tehnologija su im doneli neko dobro?

A sad ovako: sve to što si rekla stoji, ali da nema intuitivnog, ne bi bilo razuma i logike, a ti dalje izvlači zaključke po principu ako je A uslov za B a B uslov za C, onda...

Quote:
Pa ni jezika.
Zapravo, razum i logika ne uzrokuju razvoj jezika, nego obrnuto.
(mogu ti preporučiti literaturu, ako te zanima ta tematika)


Quote:
I koliko god se neke osobe loše izražavale ili bahatile bez pokrića, mislim da je ovaj način komunikacije ipak superioran gađanju trulim bananama ili kamenčićima, svejedno.
Ko se gađa bananama i trulim kamenčićima?
maje su se time gađale?
Stari Egipćani?
Sumeri?
Stari Grci?
Aboridžinska plemena se time gađaju?

Možeš li objasniti svoj osećaj superiornosti u odnosu na najinteligentnije pripadnike tih grupa?

Quote:
A jedino bismo to imale na raspolaganju da su ljudi razmišljali maternicama i prostatama.
Čini se da nisi čula za čika Isaka Njutna koji se ložio na raznorazne alhemijske pizdarijice.
Možda si ipak čula?
Meni se čini da ipak imamo nešto na raspolaganju od tog čoveka koji je pravio ovakve žvrljke:



Edit:
Uostalom, niko nije rekao da se razmišlja matericom.
Nego je materica vezana za žensku intuiciju.
Kod onih žena koje je imaju, dakako. (intuiciju, ne matericu)

Zadnje uređivanje Dalaj Sanja : 06.08.2015. at 22:58.
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 13:42   #82
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Uostalom, niko nije rekao da se razmišlja matericom.
Nego je materica vezana za žensku intuiciju.
Kod onih žena koje je imaju, dakako. (intuiciju, ne matericu)
Ostatak blebetanja ću zanemariti. Ali, eto, nemaju sve žene materinicu. Tako da ti ne bi trebalo predstavljati problem naći link na istraživanje o utjecaju histerektomije na intuitivne sposobnosti.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 14:03   #83
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
To ti je razjasnila leteća. Ona se po njoj nalazi u stražnjici.
U guzici, molim lijepo!

Budući da je dosljednost zloduh sitnih duša, radikalno mijenjam svoju teoriju. Intuicija doista dolazi iz guzice. Neki ljudi tamo imaju i treće oko, pa moraju nositi dioptrijske gaće.

Sigurno ste primijetili da neke žene ne vole primati u guzu jer bi im to moglo razjebati intuiciju. Toj seksualnoj praksi muškarci pribjegavaju još rjeđe jer je njihova intuicija slabija. Stoga moraju osobito paziti na to malo sirotinje što imaju.

Za buđenje intuicije preporučujem jednostvnu vježbu. Zove se češkanje prkna. Poznati alternativac Dubravko Mataković tvrdi da se je tom metodom služio i Miroslav Krleža dok je pisao Banket u Blitvi.

Vježba 1: Češnjae prkna ili meditacija leteće guzice

Naizgled je vrlo jednostavna. Kada te sljedeći put zavrbi čmar zanemari sve ostalo i počeši ga. Da, počeši ga s punom svjesnošću. Osjeti kako svrbež popušta i ustupa mjesto neopisivoj ugodi. Osjeti kako ti se čista svjetlost iz devetog denziteta penje od korijenske do sakralne čakre. Uživaj u tom osjećaju i ne obaziri se na prijekorne poglede kolega i ukućana. Češi se! Osjeti kako te napuštaju zablude ega, malograđanske konvencije i prijatelji zaglavjeli u mulju nižih vibracija. Češi se!

Tako ćeš stupiti u kontakt sa svojom letećom guzicom, koju neki vole nazivati i više ja. A to je dio tebe koji zna sve i sretno prdi u oblacima dok se ti bakćeš nebitnim materijalnim problemima.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 14:19   #84
dobra
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 22:32   #85
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ostatak blebetanja ću zanemariti. Ali, eto, nemaju sve žene materinicu. Tako da ti ne bi trebalo predstavljati problem naći link na istraživanje o utjecaju histerektomije na intuitivne sposobnosti.
Zaboravljaš da nisi na prirodnim znanostima.
Nemam pojma da li postoji istraživanje, i, uostalom, nemam pojma kako bi se nešto što je van domena nauke moglo naučno istraživati (intuitivno ne spada u domen nauke).
Imaš li ti ideju kako bi se moglo organizovati istraživanje kojim bi se utvrdile intuitivne sposobnosti?

Kada se na ovom pdf-u govori o intuiciji, govori se samo na bazi ličnog iskustva. Očekivati naučnu argumentaciju bi bilo zaista idiotski.
verovatno je tema i prebačena na ovaj pdf - jer priča o intuiciji nema šta tražiti na PZ. Ko misli da ima - taj se samo loži na znanost jer misli da ga to čini intelektualno superiornim, a u stvari o znanosti ne zna ništa.

Zamisli da ideš na pdf roditelji i djeca, pa razgovarate o teksturi i boji kake odojčeta, a ti tražiš link na naučno istraživanje kojim se dokazuje da je normalna kaka žitka i oker. :klap:
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 22:34   #86
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
U guzici, molim lijepo!

Budući da je dosljednost zloduh sitnih duša, radikalno mijenjam svoju teoriju. Intuicija doista dolazi iz guzice. Neki ljudi tamo imaju i treće oko, pa moraju nositi dioptrijske gaće.

Sigurno ste primijetili da neke žene ne vole primati u guzu jer bi im to moglo razjebati intuiciju. Toj seksualnoj praksi muškarci pribjegavaju još rjeđe jer je njihova intuicija slabija. Stoga moraju osobito paziti na to malo sirotinje što imaju.

Za buđenje intuicije preporučujem jednostvnu vježbu. Zove se češkanje prkna. Poznati alternativac Dubravko Mataković tvrdi da se je tom metodom služio i Miroslav Krleža dok je pisao Banket u Blitvi.

Vježba 1: Češnjae prkna ili meditacija leteće guzice

Naizgled je vrlo jednostavna. Kada te sljedeći put zavrbi čmar zanemari sve ostalo i počeši ga. Da, počeši ga s punom svjesnošću. Osjeti kako svrbež popušta i ustupa mjesto neopisivoj ugodi. Osjeti kako ti se čista svjetlost iz devetog denziteta penje od korijenske do sakralne čakre. Uživaj u tom osjećaju i ne obaziri se na prijekorne poglede kolega i ukućana. Češi se! Osjeti kako te napuštaju zablude ega, malograđanske konvencije i prijatelji zaglavjeli u mulju nižih vibracija. Češi se!

Tako ćeš stupiti u kontakt sa svojom letećom guzicom, koju neki vole nazivati i više ja. A to je dio tebe koji zna sve i sretno prdi u oblacima dok se ti bakćeš nebitnim materijalnim problemima.
Da, dobra
Ovo bi trebalo objaviti u nečem ozbiljnijem.
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 11:05   #87
A kud ćeš ozbiljnijeg mjesta od ovoga. Da se vratimo na kakicu. Jednako je bedasto reći da si čula kako neka djeca kakaju oker. Ako ne iznosiš osobno iskustvo (a nisam primijetila da si to učinila na ovoj temi) daj link i nemoj prodavati maglu. Da, tema je otvorena na alternativi i svatko ima zeleno svjetlo da sere kak mu se sprdne. A ja kao pokretač zadržavam sveto pravo da je zatrolam/zaserem do kraja.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 14:13   #88
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
U guzici, molim lijepo!

Budući da je dosljednost zloduh sitnih duša, radikalno mijenjam svoju teoriju. Intuicija doista dolazi iz guzice. Neki ljudi tamo imaju i treće oko, pa moraju nositi dioptrijske gaće.

Sigurno ste primijetili da neke žene ne vole primati u guzu jer bi im to moglo razjebati intuiciju. Toj seksualnoj praksi muškarci pribjegavaju još rjeđe jer je njihova intuicija slabija. Stoga moraju osobito paziti na to malo sirotinje što imaju.

Za buđenje intuicije preporučujem jednostvnu vježbu. Zove se češkanje prkna. Poznati alternativac Dubravko Mataković tvrdi da se je tom metodom služio i Miroslav Krleža dok je pisao Banket u Blitvi.

Vježba 1: Češnjae prkna ili meditacija leteće guzice

Naizgled je vrlo jednostavna. Kada te sljedeći put zavrbi čmar zanemari sve ostalo i počeši ga. Da, počeši ga s punom svjesnošću. Osjeti kako svrbež popušta i ustupa mjesto neopisivoj ugodi. Osjeti kako ti se čista svjetlost iz devetog denziteta penje od korijenske do sakralne čakre. Uživaj u tom osjećaju i ne obaziri se na prijekorne poglede kolega i ukućana. Češi se! Osjeti kako te napuštaju zablude ega, malograđanske konvencije i prijatelji zaglavjeli u mulju nižih vibracija. Češi se!

Tako ćeš stupiti u kontakt sa svojom letećom guzicom, koju neki vole nazivati i više ja. A to je dio tebe koji zna sve i sretno prdi u oblacima dok se ti bakćeš nebitnim materijalnim problemima.
Ja sam impresioniran brojem trolova na ovom forumu. Fascinantno nešto.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 15:51   #89
Koga svrbi nek se češe.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 00:08   #90
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Intelekt je inteligencija mozga i uma,
Intuicija je inteligencija Duše i Višeg Ja koji je njezin sastavni dio.
potpisujem

inace, fakat ne kužim kakve veze ima uvodni post sa naslovom teme,
kakve veze ima mozak i sjecanje sa intuicijom
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 18:37   #91
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Ja sam impresioniran brojem trolova na ovom forumu. Fascinantno nešto.
Jesi probao pa znaš da trolla?

A ti Leteća
__________________
Information wants to be free
R00t-Sec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.