Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2010., 12:23   #41
Za mene su takvi znakovi - bolesti učitelji po ayurvedskoj podijeli. Takvi bolesti su svojevrsni indikatori našeg nesavršenstva, oni zaustavljaju nas da ne skrenemo s pravog puta.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 22:52   #42
nemam pojma što si upravo rekla
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 14:19   #43
na jednoj temi sam čak spomenula da u životu pratim znakove, nisam znala da ih još ima takvih. trebaš se ispraksirati, što ih više prepoznaš u tome usavršavaš.
jedan primjer kod mene, nakon što sam ostala trudna žarko sam željela znati spol djeteta, a ono nikako, jedan dan sasvim slučajno ja na komodi zateknem mali autić, odmah sam znala da je muškić u pitanju.
uglavnom taj autić je pretpostavljam ostavilo nečije dijete od mojih prijateljica.
norka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 15:15   #44
evo jedno pitanjce

prije nekog vremena rekla sam si da bih htjela da bi si htjela naci nekoga tko ce se zvat "tako i tako", iz nekih mojih osobnih razloga, onda sam si rekla da bih htjela da bude od "tamo i tamo", da radi to i to....

i sad nedavno na jednom mjestu gdje je bila velika skupina ljudi, vidim tog jednog, nismo razgovarali uopce, gledali smo se, i igrom slucaja uslikali. slika na mobu ispala mutna. idem prebacivat slike na komp i slika bistra! i cak uspijem procitat prezime njega sa znacke od njegovog posla, proguglam i vidim da se zove "tako i tako", da je od "tud i tud", vidim da radi to i to...

uglavnom preko svih i svakoga sam zadnjih mj dana pokusavala nekako doci do njega, ali bezuspjesno...

i sta da si ja sad mislim??

prvo znakovi da je to to, ne znam kako drukcije, a ne mogu ga naci...
sunceko ci is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 10:44   #45
Vjerujem da me u životu konstantno netko ili nešto usmjerava i pokazuje put, također su mi se događale nevjerojatne stvari za koje nije postojala niti jedna realna šansa da se dogode, pa ipak jesu. Naravno kako loše, tako i dobre. Vjerujem da sam predodredena za nešto i da me taj netko usmjerava na putu ka tome. No, opet postoji mogućnost da se tako samo tješim i pravdam loše postupke u životu kako bi mi bilo lakše. Možda slučajnosti ipak postoje, možda živim u iluziji da me neko usmjerava samo kako bi mi bilo lakse i kako bi se bolje, posebnije osjećala. Možda je to sve stvar sugestije.
__________________
We are all visitors to this time, this place. We are just passing through. Our purpose here is to observe, to learn, to grow, to love... And then we return to home.
perpetuum2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:48   #46
Preporuka vracare,,,?

Znam da postoji,znam da se moze,,,okrenuti na dobro,ima li itko,a da je ziv?

Moje iskustvo datira od prije 18 god i 9 god,cca, pomogle su mi dvije zene ,,

molim poruku i kontakt .
kornelijaanic3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.