Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2005., 18:14   #1
dali ste ikada pozalile...

...za nekim iz proslosti?
zapravo,da objasnim pitanje;ne radi se o bivsima!
onako,sve je uobicajeno,onda vas nesto(pjesma,ime,glas,sta vec..) podsjeti na nekoga koga ste znali,mozda cak i upoznali,ko vam je na neki nacin bio interesantan kao nitko prije(a nekad ni kasnije)al zbog nekih drugih razloga niste "probali"lika iako ste mozda tada htjeli...pa se sad pitate;hm...a zasto nisam,sta bi bilo,ili vam se samo vrate lijepe uspomene na nesto nikad realizirano.
ja sam bas u tom filmu sad...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 18:16   #2
Re: dali ste ikada pozalile...

Quote:
AFRODITA69 kaže:
...za nekim iz proslosti?
ne.

ali znam požaliti za nekim ljudima iz sadašnjosti, koja fucken razočaranja
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 18:23   #3
Ne pozalim za ljudima koliko za nekim situacijama u zivotu...za nekim osjecajima koje sam osjetila sa nekim ljudima...
Kako sve vise odrastam, i osamostaljujem se sve je vise obaveza, racuna...briga...

Ne znam kad sam zadnji put bila carefree...i neke pjesme me podsjete na razdoblje kad sam bila...To mi nedostaje!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 18:24   #4
Re: Re: dali ste ikada pozalile...

Quote:
Elysium kaže:
ne.

ali znam požaliti za nekim ljudima iz sadašnjosti, koja fucken razočaranja
elys-naj me zajebavati! strpljenje znaci jako puno.uvjek se isplati!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 18:26   #5
Quote:
White Chocolate kaže:
Ne pozalim za ljudima koliko za nekim situacijama u zivotu...za nekim osjecajima koje sam osjetila sa nekim ljudima...
Kako sve vise odrastam, i osamostaljujem se sve je vise obaveza, racuna...briga...

Ne znam kad sam zadnji put bila carefree...i neke pjesme me podsjete na razdoblje kad sam bila...To mi nedostaje!
bas ovo sto kazes;
...za nekim osjecajima koje sam osjetila sa nekim ljudima...

AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 18:56   #6
Pa kaj si ti toliko paglu da moraš staviti milijon istih tema..
mika007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 19:10   #7
Nikad.
U biti zalila sam za nekim koji je (tako sam bar tada mislila) bio moja velika ljubav, ali isla sam ga vidit nedavno da vidim ima li jos sta od osjecaja i nist. Tako da sam slobodna od zaljenja.
 
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 20:33   #8
Quote:
mika007 kaže:
Pa kaj si ti toliko paglu da moraš staviti milijon istih tema..
jesam!i....o's malo?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 21:06   #9
Quote:
AFRODITA69 kaže:
...za nekim iz proslosti?
Joj... jesam...

Prije par tjedana. Ali ne mogu reci da sam pozalila., bilo je to vise ono A zasto nisam kada sam mogla? Tko zna kakav bi bio...

Nesto kasnije sam imala prilike ispraviti gresku, ali opet nisam htjela. Ne znam zasto.

Tada dodjoh do famoznog zakljucka - neki ljudi i trebaju biti propusteni....
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 21:17   #10
Požalila sam i dan-danas žalim zbog dva nesporazuma koja sam prouzrokovala (a) manjkom pažnje i (b) nespretnošću.
Olakšavajuća okolnost mi je da sam u oba slučaja bila vrlo mlada, 16 i 18 godina.

Svejedno, dan-danas osjećam kako dvjema ljudima dugujem ispriku.
Što bih i učinila, tj. potražila bih dotične djevojke (danas odrasle žene), no upravo nevjerojatnom slučajnošću, obje su kćeri ljudi koji su kasnijih godina postali silno poznati i eksponirani tako da se nisam osjećala ugodno kontaktirati ih, tj. bojala sam se da bi moja gesta bila pogrešno protumačena.

U međuvremenu su im roditelji spali među ostale smrtnike tako da se nadam da ćemo se prije ili kasnije sresti pod "normalnim" okolnostima.
__________________
If it weren’t for a good horse, a woman would be the sweetest thing in the world.
Virtuela
Virtuel@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 21:20   #11
zhalim shto nisam vishe grijeshila.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 21:23   #12
Quote:
Virtuel@ kaže:
Požalila sam i dan-danas žalim zbog dva nesporazuma koja sam prouzrokovala (a) manjkom pažnje i (b) nespretnošću.
Olakšavajuća okolnost mi je da sam u oba slučaja bila vrlo mlada, 16 i 18 godina.

Svejedno, dan-danas osjećam kako dvjema ljudima dugujem ispriku.
Što bih i učinila, tj. potražila bih dotične djevojke (danas odrasle žene), no upravo nevjerojatnom slučajnošću, obje su kćeri ljudi koji su kasnijih godina postali silno poznati i eksponirani tako da se nisam osjećala ugodno kontaktirati ih, tj. bojala sam se da bi moja gesta bila pogrešno protumačena.

U međuvremenu su im roditelji spali među ostale smrtnike tako da se nadam da ćemo se prije ili kasnije sresti pod "normalnim" okolnostima.
da nisam ja jedna od njih?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 21:23   #13
Imam jednu bivšu prijateljicu koje se često sjetim. Ali sjetim se prvenstveno toga kako me je povrijedila i kako je nestala bez objašnjenja. A meni je to najgore: nejasne i nečiste situacije.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 21:43   #14
Žalim, ali ne za osobama već za određenim situacijama. Često se desi neki deja vu koji me podsjeti na Skandinaviju u kojoj sam živjela i onda mi jednostavno zafali sve gore. Nekako, još uvijek me određene stvari gore vuču ali nemam hrabrosti.

Za osobama i ne žalim. Bilo pa prošlo. Više mi je žao ako me netko iz sadašnjosti razočara (kako je Elysium spomenuo).
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 23:55   #15
Quote:
mika007 kaže:
Pa kaj si ti toliko paglu da moraš staviti milijon istih tema..
jok..
forsira tebe da vidi možeš li se nadmašiti od zadnjeg puta
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 23:56   #16
Quote:
LaTiTeA kaže:
Joj... jesam...

Prije par tjedana.
što, nije htio s tobom u stan?
đubre jedno
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 00:45   #17
ma, joj, nekada sam žalila, a onda sam shvatila da je to sve film čija je projekcija davno ukinuta i nema smisla težiti nečemu na što više ne mogu utjecati. oke, priznam, nekad me uhvati potreba za kaficom sa najboljim legom iz osnovne, ali na kraju ipak odustanem jer davno ja ošla i osnovne, oke, ne tako davno,ali...eh i neke situacije bi možda mijenjala, ali ko što rekoh, samo se naživcirat a zbog radi čega. ako išta možeš promjenit kreni u akciju, a ako ne diži sidro i putuj dalje.
hard symfony is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 01:02   #18
Re: dali ste ikada pozalile...

Quote:
AFRODITA69 kaže:

ja sam bas u tom filmu sad...

koji je to film? jel plezentvil??
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 03:50   #19
Re: Re: dali ste ikada pozalile...

Quote:
fairy kaže:
koji je to film? jel plezentvil??
ne,texas chainsaw massacre!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2005., 15:12   #20
Jesam, požalila sam.
Ali šta ćeš, mladost ludost! Neke stvari se ne mogu promeniti, a kao što reče LaTiTeA, verovatno neke su se stvari morale baš tako desiti. A ko zna zašto je to dobro...
Julls is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.