Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2006., 18:46   #1
aloe vera gel

Koji gel koristite i koliko košta? Koristi li ga tko za dehidriranu i nadraženu kožu lica i kakvi su rezultati?
Tnx
sepiani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 20:48   #2
ja nikad nisam vidjela neku razliku.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 20:50   #3
Quote:
sepiani kaže:
Koji gel koristite i koliko košta? Koristi li ga tko za dehidriranu i nadraženu kožu lica i kakvi su rezultati?
Tnx
Organski aloe vera gel koji ima certifikat ti košta 96 kn a ima ga nešto manje od 1 l. Odličan je za hidrataciju i za smirivanje nadražene kože.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 22:06   #4
Koristim aloe gel od oriflame ili onaj od biokozmetike, kako kad. Dobra su oba i koristim ih samo poslije depilacije.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 09:07   #5
Quote:
Lela kaže:
Organski aloe vera gel koji ima certifikat ti košta 96 kn a ima ga nešto manje od 1 l. Odličan je za hidrataciju i za smirivanje nadražene kože.
Gdje to ima? Ja obično onaj od 200 ml platim oko 100 kuna.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 12:50   #6
Quote:
Rock Star kaže:
Gdje to ima? Ja obično onaj od 200 ml platim oko 100 kuna.

mislim da je to onaj iz biovege. rock, koji ti koristiš? vidjela sam u apotekama neki koji košta 60-ak kuna, nešto 99,99% aloe vera, ili nešto slično. jel netko probao taj?
sepiani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 13:35   #7
Imam ja taj. Meni je dobar. Mislim da je on enciana. Druge nisam probala pa ne mogu usporediti, ali ovaj je stvarno dobar.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 13:40   #8
Quote:
sepiani kaže:
mislim da je to onaj iz biovege. rock, koji ti koristiš? vidjela sam u apotekama neki koji košta 60-ak kuna, nešto 99,99% aloe vera, ili nešto slično. jel netko probao taj?
ja imam od "Esi"-a aloe vera gel (99,9%) sa dodatkom vitamina e i ulja cajevca.
odlicna stvar za smirivannje koze nakon depilacije,ili na pristic staviti, moj tata ga koristi za mazanje lica jer kaze da mu super vlazi kozu itd.
mislim da je oko 200 ml 70ak kn, vise manje.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 15:50   #9
Quote:
Rock Star kaže:
Gdje to ima? Ja obično onaj od 200 ml platim oko 100 kuna.
To je onaj aloe vera gel čiji je zastupnik Biovega. Ima ga za kupiti u biljnim ljekarnama i u prodavaonicama zdrave hrane. Taj ima certifikat pa ga zato kupujem. Za druge nisam sigurna jer se danas svašta prodaje kao čisti i prirodni aloe vera gel.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 19:43   #10
aloa uzasno isusuje kozu.s pocetka osjecas onak super vlagu ali onda ti ju nategne i osusi.koristim samo ljeti posle plaze recimo ili kad je jaka vlaga u zraku.zimi nikako.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 21:25   #11
ma otkud ti to? pa svugdje pise da vlazi i pomaze cuvati vlagu...
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 21:41   #12
Quote:
Andjelcic kaže:
ma otkud ti to? pa svugdje pise da vlazi i pomaze cuvati vlagu...
to i mene zanima. čula sam da je dobar za suhu kožu ali jednom sam probala neki i totalno mi je isušio dio kože koji sam namazala. mozda je bio neki fejk gel
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 22:17   #13
i ja sam ga koristila za "isusivanje" akni... veli kozmeticarka da zapravo jako izhidratizira tu aknu, pa zato ona nestane... ma, nemam pojma
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 22:52   #14
Quote:
emergence kaže:
to i mene zanima. čula sam da je dobar za suhu kožu ali jednom sam probala neki i totalno mi je isušio dio kože koji sam namazala. mozda je bio neki fejk gel
ne bih se cudila. vec sam cula na vise mjesta da svasta prodaju pod aloe vera gel
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 09:40   #15
mozda jer je u obliku GELA, koji inace susi kozu

ima u irisu kremica s aloe verom i e vitaminom, kosta smijesnih 9 kn. super za nakon depilacije
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 10:02   #16
Ako vam gel isušuje kožu dodajte malo bademovog ili drugog ulja. Dobro, dobro promiješajte i onda nanesite na kožu.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 10:37   #17
Quote:
katrin kaže:
mozda jer je u obliku GELA, koji inace susi kozu

ima u irisu kremica s aloe verom i e vitaminom, kosta smijesnih 9 kn. super za nakon depilacije
da mislim da imas pravo!
bum pogledala u irisu tu kremicu.

nego zanima me dal onda ima aloe vere u obliku masti ili nesto? ne da mi se to mijesati s uljem
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 13:29   #18
Quote:
AFRODITA69 kaže:
aloa uzasno isusuje kozu.s pocetka osjecas onak super vlagu ali onda ti ju nategne i osusi.koristim samo ljeti posle plaze recimo ili kad je jaka vlaga u zraku.zimi nikako.

u mom slučaju je to prava istina. Svi govore kako aloa vlaži i hidratizira kožu, meni je isušuje. Aloa gel koristim nakon depilacije i tu mi odgovara.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 23:25   #19
kakvu kozu vi onda imate? ja masnu, ne moze mi nesto tak banalno poput aloe isusit kozu...
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 09:09   #20
Quote:
sepiani kaže:
mislim da je to onaj iz biovege. rock, koji ti koristiš? vidjela sam u apotekama neki koji košta 60-ak kuna, nešto 99,99% aloe vera, ili nešto slično. jel netko probao taj?
To je Encianov i ok je, al recimo, lošiji od ovog mog. Imala sam jedno vrijeme Herbalifeov i taj mi je bio najbolji. Sad ne koristim jer mi jako isušuje kožu.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.