Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2011., 13:31   #61
BOLUM 1

















__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 09.09.2011. at 13:36.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 14:07   #62
Thumbs up

Fenomenalno!!! Odusevljena sam 1.epizodom
Kako je sladak ovaj Kivanc ko bombona
Semsa_1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:27   #63
Prevedena 1 epizoda
http://bs.viki.com/channels/4762-kuz...videos/51754/8
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 13:29   #64
Kada sam cula najavu za seriju, nije me bas odusevila, ali sam pocela zbog Kivanca da gledam i prevodim prvu epku... i u delu kada je bio kod onih oficira i sam njegov stav, nervoza... kako je izneo lik u toj sceni, svaka cast... navukao me je i poslednja scena kada kaze sve si mi uzeo, sve, sada je na mene red...jedva cekam drugu epku.Majka me mnogo razocarala kada je krenula na Kuzeya kao ti si bratu unistio zivot, on je buducnost nase porodice bla, bla a Kuzey... joj... njemu je samo potrebna ljubav,,, sta je sada sa njegovim snovima i njegova buducnost... buc u vodu (((

I jedna molba: ceo oktobar bicu zauzeta u RL pa ne znam koliko cu brzo moci da prevodim, pa ako bi neko zeleo da pomogne koliko moze i kada moze, neka mi se javi u pp... nije nikakva obaveza niti moranje... 5 recenica je dovoljno... koliko god! Pozz dragi ljudi!!!
KlinkaNis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 14:48   #65
Dobro, sad sam pogledala cijelu prevedenu epizodu i nema nekih iznenađenja, sve je bilo očito i u prvom gledanju, jedino nisam znala da je odbijen u vojsci nakon psihološke procjene
Budući da sam ja neizliječena žrtva Aski-I-Memnu, nasmijava me kako ga Cemrina majka (bivša matmasel) i ovdje strijelja očima, prezire itd, jednako kao i Behlula svojevremeno
Znalci, pomozite - otkud mi može biti poznat ovaj njegov prijatelj Ali koji mi je, btw, odmah postao jedan od najdražih likova, osobito nakon onog šašavog plesa kad su upali na rođendansku proslavu

@Klinka - ja ti mogu pomoći prevoditi samo da, ne, molim, izvoli, dobar tek, brate, dobro jutro...
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.

Zadnje uređivanje trnoruža : 10.09.2011. at 14:54.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 15:35   #66
trnoruža, riza kocaoglu je glumio temmuza (plaćeni ubojica koji je nosio starke) u seriji "ezel".

ovdje je ali.


temmuz.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 16:15   #67
Odgledao epku i moram priznati da mi se svidjela, zaintrigirala me, što je kod mene dovoljno da ju nastavim pratit.
Priča je kompleksna,složena. Disfunkcionalna obitelj, ne zna se ko je gori, otac-koji postrojava sve redom,i dijeli šamarčine k'o dobro jutro ili majka ,koja sve na finjaka a praktički žrtvova jednoga sina zarad drugog,koji studira, ima snove, želje, a ovaj pošto je malo buntovnički nastrojen,neshvaćen, njega ćemo u zatvor,on ionak' ne zna kud će sa sobom, nema snova, ne zna šta će radit, pa bolje je da truhne u ćeliji,nego da nama radi probleme...
Iznenadio me ovaj preokret,moram priznati,nisam očekivao da je Kuzey preuzeo krivicu za ubistvo,mislio sam na početku vidjevši ga onak' sjebanog, u zatvoru da je napravio nešto,ali braco je ipak kriv, iako su obojica bili u autu, ali on je vozio i krivica je njegova.

Guney je tipični mamin i tatin sinčić-dobar, pošten(mada ne znam kolika je ta poštenost i pravednost kada je dopustio da brat leži u zatvoru zbog njega), studira, radi itd... Odličan je glumac,prvi put ga gledam i ok je.

Kuzey-žao mi ga je, baš ga život nije mazio,vidim da on sad kreće u neku vrstu osvete ,i da će postati bratu trn u oku, samo se nadam da se neće sve vrtit oko njihovog rivaliteta,i ljubavi prema Cemre, to bi malo smorilo
Kivanc nije na listi glumaca koje ja gotivim, za 1 ep je ok, malo mi je taj njegov frajerski stav previše isforsiran al' ajd ništa negledljivo

Semir-glava obitelji, autoritativan, nemilosrdan,i ne daj Bože onakvog oca, fuj--

Ali, def moj omiljeni lik, odličan je,a scena kada prodaje grudnjake-historijska , lijepo ga je vidjet u nekoj drugoj ulozi,gdje ne ubija i nije psihopata...

Bannu- razmažena tatina i mamina kćerka koja je navikla da ima sve u životu, a jedino što joj nedostaje je malo mozga , mozda i griješim, nije se o njoj dalo puno skontat u ovoj epizodi. Bade nije baš neka glumica,i njoj ovakve i sl. uloge najbolje i "leže", ajd slatka je pa joj oprastam nedostatke

Cemre- ne znam šta o njoj reći, vidim voli i ona malo ilegalnim poslovima se bavit, pokatkad nešto ukrast i to ... Još ne mogu da skontam da li ona fakat voli Guneya ili je pak Kuzey njezina tiha patnja

P.S. Hvala ljudima na prevodu
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 19:14   #68
Intro
http://www.youtube.com/watch?v=zCLVwL2suPs
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 20:03   #69
trnoruža i ja sam to odmah pomislila, za behlula i cemrinu mamu, imat će on noćne more od te glumice u rl,
Laxri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 20:10   #70


Nije kvalitetna slika, ali je dobro pitanje

Hvala @mina_jasmina, Ezela nisam pratila, tu i tamo koja epizoda (kad se pojavio Sekiz ) - znači, Ali ima razvoj od psihopatskog ubojice do najboljeg arkadaša jako je simpatičan.

@Laxri - ali ima Kivanc povijest i s Bade/Banu - nju je u Ezelu, mislim, podmetnuo nekome pod nož Ili sam sve pomiješala?

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Iznenadio me ovaj preokret,moram priznati,nisam očekivao da je Kuzey preuzeo krivicu za ubistvo,mislio sam na početku vidjevši ga onak' sjebanog, u zatvoru da je napravio nešto,ali braco je ipak kriv, iako su obojica bili u autu, ali on je vozio i krivica je njegova.
P.S. Hvala ljudima na prevodu
I mene je šokiralo. Ali sad barem stvari nisu crno-bijele, a to obećava...
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 22:38   #71
Gde da nadjem sa prevodom na srpskohrvatski?
ocajna domacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 22:41   #72
Quote:
ocajna domacica kaže: Pogledaj post
Gde da nadjem sa prevodom na srpskohrvatski?
par postova iznad,ja sam stavio link. Aktiviras subtitle tako što u donjem desnom uglu ekrana imas opciju TR,tu kliknes i pojavi ti se lista jezika na koje je prevedena do sad epizoda,izaberes srphr. i to je to
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 22:46   #73
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
par postova iznad,ja sam stavio link. Aktiviras subtitle tako što u donjem desnom uglu ekrana imas opciju TR,tu kliknes i pojavi ti se lista jezika na koje je prevedena do sad epizoda,izaberes srphr. i to je to
HVALAAA PUNOOO!!!
ocajna domacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 23:17   #74









S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 23:26   #75




S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 23:35   #76
Odgledala sam evo epizodu sa prijevodom.Prvo da se zahvalim dobrim ljudima koji nam to prevode.Dok sam gledala razmišljala sam što ću sve napisati, pa oprostite ako će sve biti zbrda zdola kako bi mi rekli.
Prvo i osnovno jel inače muževi i očevi u turskoj tuku svoje žene i djecu ili je to samo u svim serijama koje smo gledali.To mi je tako užasno.Svidilo mi se kako je Kuzey obranio mamu. obožavam ga zato.
Ona scena kad ga otac tuče mi je bila užasna...došlo mi je da udjem u ekran i kažem mu ne diraj mog Kivanca.
Da u biti sam prvo trebala napisati da kad sam čula kvančev glas, ja sam bila gotova. Razina uzbuđenosti na maksimum.
Po prijašnjim najavama sam pretpostavila da će Guney biti kriv za nesreću a Kuzey preuzeti odgovornosz jer ipak je on kako mama misli propalica i onako nema cilja u životu. A zlatni sinčić je 4 godine uživao, malo radio, ima svoju Cemre, koja je usput rečeno bezveze.
U onda scena u krevetu...uffffffff yaaaaaaaaaaaaaa..mišići se napinju...ja sam bila sva gotova...treba mi hladan tuš.
nije mi samo jasno zbog kojih to razloga ga nisu primili u vojsku, jadničak moj mali.
Ne da mi se stavljati smajliće ni slike, oprostite na dugom postu.
Uzbuđena sam kao malo dijete.
Ne znam kako vi vidite Kuzeya ali u njemu ima dosta Behlula, tj. pokreta i izraza lica.A možda je to u biti on.
I da na kraju Madmazel će mu i ovdje dat papra.
Jedva čekam nastavak..............
__________________
Ima stvari koje ne možemo vratiti: izrečene riječi, proteklo vrijeme i propuštene prilike.
skvikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 23:43   #77


"Ruke ti se osušile daBogda!"
sonbahar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 23:47   #78
Quote:
sonbahar kaže: Pogledaj post

"Ruke ti se osušile daBogda!"
dobro kažeš i meni je došlo da ga obranim..on će se dirati u njega.....
__________________
Ima stvari koje ne možemo vratiti: izrečene riječi, proteklo vrijeme i propuštene prilike.
skvikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 23:55   #79
Quote:
skvikic kaže: Pogledaj post
dobro kažeš i meni je došlo da ga obranim..on će se dirati u njega.....

Ma, srcu mi je zlo došlo
sonbahar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 23:58   #80
komentar sa fejsa:
Kuzey, and now here's comes why...
1- Kivanc proved that he's working and choosing his rules well , and every time his acting level getting higher and higher.
this series is gonna make a difference in his career.
2- the character it self is a major one and it has about 75% from the events plus that it shows the good and worse in all the characters who are evolving with him.
3-i'm waiting for the rest of this amazing work.
can i add something if you don't mind:
the director did a good job and didn't depend only on the screenplay but he put amazing effects by the lighting , camera angles , editing style, directing the cast even the costume of each character define the character.
specially the last scene look at the lighting behind Kuzey when he was declaring that it's payback time , it shows how evil of this character.
__________________
Ima stvari koje ne možemo vratiti: izrečene riječi, proteklo vrijeme i propuštene prilike.
skvikic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.