Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2014., 10:34   #2381
Quote:
Croftica kaže: Pogledaj post
pozdrav cure (:
jel mi može netko pomoći oko ove boje kose, točnije, tko je ta osoba, vjerojatno je neki celebriti


užasno mi se sviđa taj ombre, samo bi još htjela vidjeti kak su završeni vrhovi, ako su presvijetli, odustat ću

ovako bi se i ja ofarbala, da imam muda prvi put dirnut u svoju prirodnu boju kose
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 13:12   #2382
Dosao mi je gust da se osisam ovako:


Kliik

Da li netko ima iskustva s takvom duzinom da da ima gustu kosu? Bojim se da cu pozaliti a tako mi je fora frizura
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 13:33   #2383
nemam osobno iskustvo ali kosa na toj duzini se izvija prema van zbog ramena... to ti garantiram... znaci dva put dnevno feniranje ili peglanje
inace mi ta duzina izgleda fantastino ovak na slici
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 13:42   #2384
dva puta dnevno?
inace ne peglam kosu ali ne bi mi bio problem isfenirati je kod svakog pranja, jos ce biti dosta kraca pa ce sve to skupa ici brze nego sada.

I ne bi da bude jako ravno, onako bas speglano, svida mi se kada ima vise volumena, kao na slici iznad.

svida mi se cak i valovita verzija
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 14:14   #2385
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Dosao mi je gust da se osisam ovako:


Kliik

Da li netko ima iskustva s takvom duzinom da da ima gustu kosu? Bojim se da cu pozaliti a tako mi je fora frizura
Ajme , ja već danima gledam ovu sliku, sad se ubrzo spremam na pramenove i mami me ova frizura. Imala sam lob prije par godina a sad bih htjela malo puštati. Ali mislim da ću do ljeta popustiti
Nije teška za održavanje,lako ispeglam ili nakovrčam .
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 14:19   #2386
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
Ajme , ja već danima gledam ovu sliku, sad se ubrzo spremam na pramenove i mami me ova frizura. Imala sam lob prije par godina a sad bih htjela malo puštati. Ali mislim da ću do ljeta popustiti
Nije teška za održavanje,lako ispeglam ili nakovrčam .
Ja sam isto imala tako nesto prije par godina,,uvijek isto, osisam se i ne pozalim ali ubrzo pocnem pustati kosu. Kada naraste mi je tlaka s njom jer je ima puno i onda bi je opet osisala...i onda sve ispocetka
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 00:16   #2387

ne mogu naci tko ju je trazio, ali ovo je lily, predivna boja kose.. dugo se mislim o ovoj boji

https://www.google.hr/search?q=lily-...+hair&imgdii=_
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 17:22   #2388
bok
ovako... godinama imam istu frizuru, i krajnje vrijeme je da nešto promijenim, pa bi molila savjet šta napraviti s kosom...
znači imam duguu kosu koja raste ko luda, do preko pola leđa, boja je moja prirodna, neka između svjetlo smeđe i plave, boju ne bi dirala.. šišala sam se prvo stepenasto, pa na ravno i šiške blago u stranu... imam visoko čelo i duguljasto lice, ali mi nikako ne stoje šiške klasične na čelu koje sam imala jedno vrijeme.. kosa mi je pretanka tj. nije gusta pa se samo 'zaljepe' onako... i baš radi toga mi je teško naći neku frizuru za mene, da mi stoji, da je mogu održavat, a ne da samo dobro izgleda kad izađem iz salona... sviđa mi se onako duži bob, ali sve slike koje nađem, modeli imaju gustu kosu i to super izgleda... i općenito, većina frizura koje mi se svide, mislim da nemam kosu za to, jer su sve sa bujnom kosom
koja bi frizura prošla onda, a da nije obično šišanje par cm?
evo slike kako sam se inače šišala.. prva slika je nekih mjesec nakon šišanja, a druga je nakon nekog vremena...

miss-sunshine91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 18:59   #2389
Meni tanke kose puno bolje izgledaju kada su kratke. Bas bob frizura. Jer ako je kosa duga izleda jos tanja.

Iako je tesko naci sliku slavnih kada svi imaju tonu ekstenzija ali ove su mi lijepe a zenske nemaju previse kose

1
2
3
4
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 18:30   #2390
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
Ajme , ja već danima gledam ovu sliku, sad se ubrzo spremam na pramenove i mami me ova frizura. Imala sam lob prije par godina a sad bih htjela malo puštati. Ali mislim da ću do ljeta popustiti
Nije teška za održavanje,lako ispeglam ili nakovrčam .
Uh, evo i mene da se pridružim, trenutno mi je kosa duža od ovoga 10ak cm, ali ovo što Rosie ima je definitivno najlakše za održavanje zdrave kose. Kako god se isfenira fenomenalno izgleda, uvijek ima volumena (osim kod jako tanke kose), odlično izgleda i ispeglana i kovrčava. I super je jer se za razliku od klasičnog boba uvijek može pokupiti u rep. Da skratim priču, skidam idući mjesec ovih 10ak cm na dužinu sa slike
ancilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 18:59   #2391
Quote:
ancilo kaže: Pogledaj post
Uh, evo i mene da se pridružim, trenutno mi je kosa duža od ovoga 10ak cm, ali ovo što Rosie ima je definitivno najlakše za održavanje zdrave kose. Kako god se isfenira fenomenalno izgleda, uvijek ima volumena (osim kod jako tanke kose), odlično izgleda i ispeglana i kovrčava. I super je jer se za razliku od klasičnog boba uvijek može pokupiti u rep. Da skratim priču, skidam idući mjesec ovih 10ak cm na dužinu sa slike
Jooj sad bi i ja
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:18   #2392
Quote:
ancilo kaže: Pogledaj post
Uh, evo i mene da se pridružim, trenutno mi je kosa duža od ovoga 10ak cm, ali ovo što Rosie ima je definitivno najlakše za održavanje zdrave kose. Kako god se isfenira fenomenalno izgleda, uvijek ima volumena (osim kod jako tanke kose), odlično izgleda i ispeglana i kovrčava. I super je jer se za razliku od klasičnog boba uvijek može pokupiti u rep. Da skratim priču, skidam idući mjesec ovih 10ak cm na dužinu sa slike
Jesi se ošišala?

Ja jesam! Malo je duže od ovoga ali sve svejedno sam jako zadovoljna, mislim da cu ostati na toj dužini neko vrijeme

https://instagram.com/p/z7PTS8pQv4/#

Ovo je slika koju sam nosila frizerki

Iza je kraće...
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 20:58   #2393
Pozdrav, može li netko pomoći s ovom frizurom, zanima me kako se zove da nađem neki tutorial kako ju napraviti ili da me uputite u pravom smjeru

__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 14:44   #2394
pa to je kosa skupljena u dva repa (ili jedan, ne vidim iza) i 4 obične pletenice koje idu iz repa.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 19:19   #2395
ne znam hoce li mi uspjet na ovoj temi netko pomoci, al jako bi voljela znat kako napraviti ovu frizuru! odnosno, najvise me interesira ovaj prednji dio, koji ide uz lice.. znaci takva dva "vala" napraviti.. kako?


https://www.facebook.com/photo.php?f...size=960%2C960
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 19:44   #2396
sa pegolom prodes na suprotnu stranu

https://www.youtube.com/watch?v=MaVCu6V2nRo

(od 4:40)
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 19:53   #2397
ili feniras prema van, cak mozes prema gore
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 01:14   #2398
fenirat ne znam :/
al ovo s peglom!! :klap::klap: tako jednostavno!
doduse mislim da moram malo skratiti te prednje dijelove onda, al odlicno! jer moja kosa ima nekakav blesavi pad, i ako je pustim doslovno mi prekrije citavo lice. a imam jako malu facu mislim da ce ovo biti idealno

hvala )
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 11:13   #2399
U biti se to fenira, ali ovo s peglom je kao jednostavniji nacin za isti rezultat

nema problema
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 23:00   #2400
Imam otprilike kockasto lice, malo veće čelo i onaj špic na sred čela, ako znate na što mislim
On me užasno živcira

Uglavnom, mrzim svoju frizuru, jako je dosadna i smatram da mi ne stoji. Razdjeljak malo s jedne strane i ravno ošišana, do kopče grudnjaka.
Kakve bi frizure stajale na moj oblik lica? Spremna sam na sve osim na kratko. Ima li itko ikakav savjet, ovako na neviđeno?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.