Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2007., 12:02   #1
Što ne možete oprostiti u krevetu?

vjerojatno se većini dogodilo bar jednom u životu da je vaš partner/ica napravio/la neku iritantnu grešku pod plahtama da bi ga/ju najradije pljusnuli.

e, pa, koje su to?
Žulaj is offline  
Old 21.11.2007., 12:03   #2
Quote:
žulaj kaže: Pogledaj post
vjerojatno se većini dogodilo bar jednom u životu da je vaš partner/ica napravio/la neku iritantnu grešku pod plahtama da bi ga/ju najradije pljusnuli.

e, pa, koje su to?
?????? sto?
__________________
Hvala ti što postojiš...

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world.
kiki riki is offline  
Old 21.11.2007., 12:06   #3
Quote:
žulaj kaže: Pogledaj post
vjerojatno se većini dogodilo bar jednom u životu da je vaš partner/ica napravio/la neku iritantnu grešku pod plahtama da bi ga/ju najradije pljusnuli.

e, pa, koje su to?
Kad stavi daljinski na udaljenu stranu kreveta.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Old 21.11.2007., 12:06   #4
u krevetu opraštam sve jer smo ipak u krevetu, ali ne praštam ništa, neće iz njega ispuzat četveronoške nekažnjeno...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 21.11.2007., 12:14   #5
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
u krevetu opraštam sve jer smo ipak u krevetu, ali ne praštam ništa, neće iz njega ispuzat četveronoške nekažnjeno...
ma daj molim te! najradije bih ga objesila za nekaj kad se na bradavicu baci kao na komad duhana za žvakanje, jedini osjećaj u tom trenutku mi je da mi se prilijepilo dojenče s nenormalno velikim zubima i tak bi ga pljusnula da bi odletio na mars!
Žulaj is offline  
Old 21.11.2007., 12:14   #6
Loš zadah
*Ena* is offline  
Old 21.11.2007., 12:24   #7
Quote:
žulaj kaže: Pogledaj post
ma daj molim te! najradije bih ga objesila za nekaj kad se na bradavicu baci kao na komad duhana za žvakanje, jedini osjećaj u tom trenutku mi je da mi se prilijepilo dojenče s nenormalno velikim zubima i tak bi ga pljusnula da bi odletio na mars!
kad sam tako dobar u krevetu pa sve praštam...

možda prekomjernu uporabu zubića... al to se lako riješi... odmaknem joj glavu i zabranim pristup nezaposlenima...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 21.11.2007., 12:12   #8
Quote:
žulaj kaže: Pogledaj post
vjerojatno se većini dogodilo bar jednom u životu da je vaš partner/ica napravio/la neku iritantnu grešku pod plahtama da bi ga/ju najradije pljusnuli.

e, pa, koje su to?
neki naprave matematicku pa im od 1+1 imaginarni broj 3 postane realan

sto se mene tice
pokrivam se dekom ili jorganom
plahta mi je tanka
__________________
covjek je samo radio i nije postao nista a majmun se samo penjao po drvecu i postao covjek
pediculis pubis is offline  
Old 21.11.2007., 12:12   #9
Smrdio ispod pazuha.....ja mala....misionarski, nos mi točno tu upada....otad taj položaj ne volim baš......
b'elana is offline  
Old 21.11.2007., 12:15   #10
Mene je jednom davno ubio jedan komentar u pojam...

"Mom bivšem je bilo dovoljno samo da me pogleda i odmah mu se digao"

Ubi me u pojam do groba...

I danas traume vučem
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 21.11.2007., 12:24   #11
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Mene je jednom davno ubio jedan komentar u pojam...

"Mom bivšem je bilo dovoljno samo da me pogleda i odmah mu se digao"

Ubi me u pojam do groba...

I danas traume vučem
joj joj, neke žene bi bile sretne radi toga. A to ti je trebalo usput i imponirati. Palila si ga.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 21.11.2007., 12:35   #12
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
joj joj, neke žene bi bile sretne radi toga. A to ti je trebalo usput i imponirati. Palila si ga.
Mislim da se nismo razumjeli, ja sam ON.

A ONA je spominjala bivšeg.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 21.11.2007., 12:39   #13
...ili kad skuži neku točku ili pokret koji me izluđuje pa stalno to ponavlja i uopće se ne trudi istraživati dalje jer misli da je s otkrivanjem amerike otkrio sve!
katastrofa, nešto totalno uzbudljivo mi pretvori u totalnu dosadu.
Žulaj is offline  
Old 21.11.2007., 12:34   #14
Zašto neki dečki ne skidaju čarape??????????!!!!!!!!!!!
To je totalno destimulirajuće.
__________________
twiggy
twiggy141 is offline  
Old 21.11.2007., 12:35   #15
Quote:
twiggy141 kaže: Pogledaj post
Zašto neki dečki ne skidaju čarape??????????!!!!!!!!!!!
To je totalno destimulirajuće.
to sam i ja primjetila
*Ena* is offline  
Old 29.11.2007., 22:13   #16
Quote:
*Ena* kaže: Pogledaj post
to sam i ja primjetila
ja isto!
vrbica is offline  
Old 21.11.2007., 12:36   #17
Quote:
twiggy141 kaže: Pogledaj post
Zašto neki dečki ne skidaju čarape??????????!!!!!!!!!!!
To je totalno destimulirajuće.
estetski se ne preporuča, ali čuda radi glede potencije...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 21.11.2007., 12:37   #18
Quote:
twiggy141 kaže: Pogledaj post
Zašto neki dečki ne skidaju čarape??????????!!!!!!!!!!!
To je totalno destimulirajuće.
Naprotiv, bolji je seks kad ti je toplo za stopala.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Old 21.11.2007., 12:43   #19
Quote:
The Uništavač Topika kaže: Pogledaj post
Naprotiv, bolji je seks kad ti je toplo za stopala.
Možda tebi, ali curama je pogled na to katastofa. Uostalom postoje deke i pokrivači raznih drugih vrsta, o radijatorima da ne govorim. Pa ne živimo u pećinama.
__________________
twiggy
twiggy141 is offline  
Old 21.11.2007., 12:51   #20
Quote:
twiggy141 kaže: Pogledaj post
Možda tebi, ali curama je pogled na to katastofa. Uostalom postoje deke i pokrivači raznih drugih vrsta, o radijatorima da ne govorim. Pa ne živimo u pećinama.
Ja ne pričam o sebi nego o znanstvenim istraživanja. Ja sebi skinem čarapu da si mogu cuclat palac na nozi. Žene vole fleksibilnost.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger