Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2010., 08:01   #21
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
da, ali to su bili najveći stadioni poslije '94... bila su tri stadiona sa 70+ tisuća mjesta , a u Njemačkoj samo dva - Dortmudn i Berlin... a i svi ostali su imali jako puno mjesta... dok je recimo '98 bio pun kurac stadiona sa manje od 40k - Bordeaux, Lens, Toulouse, Nantes... samo jedan preko 60k - Saint Denis.
Također, ovo je tek 4. puta da je korištena formula s 32 momčadi i 64 tekme.

Ipak, i ja se slažem da su katastrofična očekivanja krahirala.
nvnk is offline  
Old 19.07.2010., 08:57   #22
Solidno prvenstvo i kao i zadnji put, nisam gledao finale. Nadam se da to nece biti tradicija. Mislim, gledao sam ali bio sam vani pa nisan mogao pratiti sve, a produzetke nisam ni vidio.

Steta sto nas nije bilo tamo, mislim da bi sa igrom od EP-a 08' stigli daleko, ali ta igra je vec 2 godine nedostizna tako da kad pogledam sve nismo ni zasluzili da idemo.

Spanjolcima svaka cast, a nadam se da ce i Nizozemska ubrzo osvojiti SP, stvarno je sad jedina velika nogometna nacija bez tog trofeja.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 19.07.2010., 14:43   #23
Quote:
LUKOBRAN kaže: Pogledaj post
slušati ponovo ćosićevo svršavanje na prodor schweinsteigera protiv argentine je NEPROCJENJIVO
"...NE-MO-GU-ĆE!"
paa...onda...nemaš ili imaš?
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 19.07.2010., 22:55   #24
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
http://www.smilies.4-user.de/include...e_ugly_038.gifhttp://www.smilies.4-user.de/include...e_ugly_240.gif
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.