Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2016., 15:37   #1
Smile Upis na umjetnički fakultet

Poštovani, zanima me što se tiče upisa na akademiju, koji su kriteriji, koja su npr. vaša iskustva s upisima, dali ste imali nekoga s tim iskustvom? Koliko je crteža potrebno u mapi, dali je karakterizirana tema i tehnika koja treba prevladavati u nekoj mapi, tipa da crteži budu nastrojeni tradicionalno, dali mogu biti fantasy, ili mogu biti mješani?
Bilo kakva informacija vezana za upis na fakultet umjetnosti ili nekakav srodni fax, dobro ce doci
ivspanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 11:50   #2
Quote:
ivspanda kaže: Pogledaj post
Poštovani, zanima me što se tiče upisa na akademiju, koji su kriteriji, koja su npr. vaša iskustva s upisima, dali ste imali nekoga s tim iskustvom? Koliko je crteža potrebno u mapi, dali je karakterizirana tema i tehnika koja treba prevladavati u nekoj mapi, tipa da crteži budu nastrojeni tradicionalno, dali mogu biti fantasy, ili mogu biti mješani?
Bilo kakva informacija vezana za upis na fakultet umjetnosti ili nekakav srodni fax, dobro ce doci
a da pogledaš pod podforum za akademije likovne umjetnosti ili umjetničke akademije na pdf-u Fakulteti i visoka učilišta?

sad bi i sam linkao zadane teme al kad ne radi tražilica
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:20   #3
na sta mislis ici ? evo ja ti mogu rec za kiparstvo . mapa ti treba sadrzavati 10 aktova , 10 portreta i 10 po volji (to ti sve pise na stranici akademije). za po volji ti preporucam da stavis bar 1-2 krokia u tusu i isto tako ti preporucam da radis najvise s ugljenom. mozes i s akrilom. fantasy mozes staviti pod tih 10 radova po volji . za aktove i potrete ce prihvatiti i reprodukcije starih majstora ali preporucam da ih bar polovica bude od modela (npr. meni je za akt pozirao momak)
kiki95 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.