Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 00:59   #221
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
Razoruzale ste me

Po meni je ovaj tvoj post zakljucak svega, nove aktivnosti ce ti donijeti nove poznanike, novi poznanici svoje poznanike. Iako ne garantira samoposlugu prepunu pozeljnih partnera, ipak predstavlja napredak.

Poslano sa mog IRON Pro koristeći Tapatalk
my mission is done

Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
To je nekakav početak pristupačnosti. Eventualno skuže kako razgovor sa mnom nije racionalan utrošak vremena.
zašto bi to netko zaključio?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:59   #222
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
To je nekakav početak pristupačnosti. Eventualno skuže kako razgovor sa mnom nije racionalan utrošak vremena.
A nije ni Caritas unlimited.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 01:11   #223
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
zašto bi to netko zaključio?
Svatko ima svoje razloge, pretpostavljam. Vjerojatno većini ljudi jednostavno nemam puno za ponuditi.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 01:14   #224
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Svatko ima svoje razloge, pretpostavljam. Vjerojatno većini ljudi jednostavno nemam puno za ponuditi.
nitko o tebi ne razmišlja onoliko koliko ti sam o sebi razmišljaš.

i bez obzira na vječite forumske ofucane promašene mantre, odnosi nisu trgovina u kojoj se nešto daje i dobiva u točno podjednakom postupku. uglavnom se sve svodi na to da ti je s nekim ugodno. neugodan, neuk, nenačitan, nezainteresiran- nisi.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 08:41   #225
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Obitava, ali sigurno ne zato da nadju nekoga preko pisanja o politici i sigurno jedva cekaju da im netko posalje poruku kako super pisu i da bi se zato trebali naci na kavi. Razlog zasto na svaki dosadasnji prijedlog kazem da nije dobar jest u tome sto on - zaista nije dobar. Sta da kazem, da je dobar, ako nije?
Cure su već sve rekle
Eto, imaš pravo. Najbolje da uopće ne ulaziš u ikakvu konverzaciju s ikim koga ne planiraš ženiti.

Masa vas ovdje samo čeka da im dođe nevjesta na vrata i da živite sretno do kraja života. Nedobog da bi se tko družio s nekim s kim neće općiti ili nedajbože uludo razgovarao s nekim koga ne želi ženiti. Fuj to.

Neke od najljepših priča su upravo nastale iz usputnih nekih odnosa. Iz prijateljstva. Iz zajedničkih interesa, a ne iz: Bok, sviđaš mi se, ja bi te ženio, ali možemo prvo na kavu
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Svatko ima svoje razloge, pretpostavljam. Vjerojatno većini ljudi jednostavno nemam puno za ponuditi.
Već sam negdje svoje mišljenje o tebi napisala, a kasnije sam nemali broj puta naišla na skroz pozitivne komentare o tebi od strane forumaša. Ono na što sam još naišla jest da više manje svi oni gube živce na tebe jer si očito inteligentno biće koje tvrdoglavo ko mazga i trubi po svome iako mu svi govore isto

I ne, nisi nimalo nepristupačan. Dakle, usudila bih se pretpostaviti da jedini razlog iz kojeg bi bio nepristupačan uživo su tvoji kompleksi, koje ti pak neće riješiti nijedna cura na ovom svijetu. Barem ne ona na koju bi ti pucao. Takve bi željele hodati kraj tebe i biti ti oslonac i da ti isto to budeš njima, a ne nosit te na leđima i gladiti tvoje komplekse.

I znaš da ti ovo sve govorim s najboljom namjerom i da si mi simpatičan
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 09:05   #226
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
zašto bi to netko zaključio?
Zato što - svjesno ili ne, nebitno - svoj forumski habitus gradi na kmečanju jasam neugledan, nezanimljiv, nitko normalan neće samnom, ja ovakav nikakav ah oh, pokazujući u isto vrijeme svakom svojom rečenicom da se zapravo uopće ne smatra tako bezvrjednim kakvim se ustrajno prikazuje.

Pa je to, jel'te, ljudima počelo dopižđivat' .

Ostat će vječita enigma u čemu je poanta takvoga forumskog garda - jedino što mi pada na pamet je nada u samilosni snošaj, ali to bi fakat bilo bezveze.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 10:33   #227
Ispričavam se što ispadam iz paštete, ali neki postovi i snebivanja su mi naprosto nevjerojatni. Čitam temu i moram priznati da mi je intrigantno kako predstavlja problem naći ikakvo društvo, poznanstva, prijatelje, eventualno partnera, a većina vas je ipak zaposlena - dakle prolazili ste kroz traženje posla, odlaska na razgovore za posao, cijeli taj proces. Neki među vama su čak na dobrim pozicijama, itd. Znači ipak znate kako se obratiti strancu bez da to bude "jabiposo" ili "jebobite".

Na poslu niste stalno u svom kutu, komunicirate ipak s raznim ljudima na dnevnoj bazi, pa čak i s osobama s kojima se nužno ne slažete. Nije da se pitate "joj kako ću reći/spomenuti ovo/ono kolegi s posla". A kad radite pretpostavljam da isto ne odbacujete u startu svaku ideju jer ne vodi odmah direktno do rješenja, pošto jednostavno direktno do rješenja-gotova spremna formula ne postoji uvijek, nego se često postepeno prolazi kroz različite etape.

Po čemu bića van vašeg poslovnog kruga su posebnija/nedostižnija da komunikacija i uspostavljanje iste tako naglo šteka?
Po čemu situacije van posla su takve da imate još manje strpljenja i očekujete još veću *produktivnost* naspram uloženog truda negoli na poslu?

Sent from my E2303 using Tapatalk
bijeli zeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:40   #228
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zato što - svjesno ili ne, nebitno - svoj forumski habitus gradi na kmečanju jasam neugledan, nezanimljiv, nitko normalan neće samnom, ja ovakav nikakav ah oh, pokazujući u isto vrijeme svakom svojom rečenicom da se zapravo uopće ne smatra tako bezvrjednim kakvim se ustrajno prikazuje.

Pa je to, jel'te, ljudima počelo dopižđivat' .

Ostat će vječita enigma u čemu je poanta takvoga forumskog garda - jedino što mi pada na pamet je nada u samilosni snošaj, ali to bi fakat bilo bezveze.
mislim da je poanta u tome da je takav defetizam- lakši.
puno je lakše sebe proglasiti lošim kojeg nitko neće, nego se aktivirati.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:43   #229
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
mislim da je poanta u tome da je takav defetizam- lakši.
puno je lakše sebe proglasiti lošim kojeg nitko neće, nego se aktivirati.
A ujedno i daje ljudima priliku da te razuvjeravaju da je tome tako. Kao ja jutros s Bredonom

Samo što je caka u tome da te mogu ljudi razuvjeravati u nedogled, ali dok ti sam ne presložiš kockice u glavi, opet ćeš se ujutro buditi resetiran i tražiti novo razuvjeravanje.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:46   #230
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A ujedno i daje ljudima priliku da te razuvjeravaju da je tome tako. Kao ja jutros s Bredonom

Samo što je caka u tome da te mogu ljudi razuvjeravati u nedogled, ali dok ti sam ne presložiš kockice u glavi, opet ćeš se ujutro buditi resetiran i tražiti novo razuvjeravanje.
a osim toga, jedan dan će te ljudi prestati razuvjeravati jer nitko nema beskonačno mnogo živaca, vremena ni energije da bi ih trošio na tuđe izmišljene komplekse.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:49   #231
Quote:
bijeli zeko kaže: Pogledaj post
Ispričavam se što ispadam iz paštete, ali neki postovi i snebivanja su mi naprosto nevjerojatni. Čitam temu i moram priznati da mi je intrigantno kako predstavlja problem naći ikakvo društvo, poznanstva, prijatelje, eventualno partnera, a većina vas je ipak zaposlena - dakle prolazili ste kroz traženje posla, odlaska na razgovore za posao, cijeli taj proces. Neki među vama su čak na dobrim pozicijama, itd. Znači ipak znate kako se obratiti strancu bez da to bude "jabiposo" ili "jebobite".

Na poslu niste stalno u svom kutu, komunicirate ipak s raznim ljudima na dnevnoj bazi, pa čak i s osobama s kojima se nužno ne slažete. Nije da se pitate "joj kako ću reći/spomenuti ovo/ono kolegi s posla". A kad radite pretpostavljam da isto ne odbacujete u startu svaku ideju jer ne vodi odmah direktno do rješenja, pošto jednostavno direktno do rješenja-gotova spremna formula ne postoji uvijek, nego se često postepeno prolazi kroz različite etape.

Po čemu bića van vašeg poslovnog kruga su posebnija/nedostižnija da komunikacija i uspostavljanje iste tako naglo šteka?
Po čemu situacije van posla su takve da imate još manje strpljenja i očekujete još veću *produktivnost* naspram uloženog truda negoli na poslu?

Sent from my E2303 using Tapatalk
To si odlicno primjetio, i sam sam osoba koja svakodnevno vodi pregovore milijunskih vrijednosti, medjutim vec jako dugo ne uspjevam ispregivarati za sebe stabilan odnos s kvalitetnom partnericom.

Poslano sa mog IRON Pro koristeći Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:52   #232
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
a osim toga, jedan dan će te ljudi prestati razuvjeravati jer nitko nema beskonačno mnogo živaca, vremena ni energije da bi ih trošio na tuđe izmišljene komplekse.
Zato je forum dobar. Stalno dolaze neki novi klinci

Ali ozbiljno, primjetih to i kod ljudi uživo. Kad ti dopizde sa svojim stalno jednoteistim kukanjem, nađu si novu crkvicu gdje nariču. I tako u krugovima.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:52   #233
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
To si odlicno primjetio, i sam sam osoba koja svakodnevno vodi pregovore milijunskih vrijednosti, medjutim vec jako dugo ne uspjevam ispregivarati za sebe stabilan odnos s kvalitetnom partnericom.

Poslano sa mog IRON Pro koristeći Tapatalk
A ulaziš li u kakve pregovore?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:52   #234
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
To si odlicno primjetio, i sam sam osoba koja svakodnevno vodi pregovore milijunskih vrijednosti, medjutim vec jako dugo ne uspjevam ispregivarati za sebe stabilan odnos s kvalitetnom partnericom.

Poslano sa mog IRON Pro koristeći Tapatalk
tebe pere ego, ne ponos. ponos je nešto sasvim drugo i nije udar na tvoj integritet ako neka s kioska ne bi na kavu.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:54   #235
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Zato je forum dobar. Stalno dolaze neki novi klinci

Ali ozbiljno, primjetih to i kod ljudi uživo. Kad ti dopizde sa svojim stalno jednoteistim kukanjem, nađu si novu crkvicu gdje nariču. I tako u krugovima.
da, i onda se sve crkvice samozapale od muke i jedan dan više nemaš kome naricati
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:54   #236
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A ulaziš li u kakve pregovore?
Slabo, puno istrazujem trziste, prikupljam sve relevantne informacije, ali nikako da se najavim na sastanak.

Poslano sa mog IRON Pro koristeći Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:57   #237
Ja nemam problem s duštvom nego pak s prebrzim iscrpljivanjem tema za razgovor. Recimo nađem se s frendovima jednom mjesečno i za pola sata "pretepemo" sve teme i više ne znamo o čemu bi pričali pa odemo doma, dakle čitavo društvo ne samo ja. Možda je problem što idemo u horizontalnu širinu tema bez vertikalne dubine jedne teme.

Zato se divim ljudima koji mogu svaki dan 4 sata drviti na kavi o istoj temi.

Ja s frendovima nemam o čemu pričat više od pola sata, a da se ne ponavljamo i da ne prepričavamo jedno te iste srednjoškolske anegdote od prije 10 godina

Uvijek se priča o prošlosti jer je sadašnjost nikakva. Recimo stalne teme su nam glazba, filmovi, igre. Zadnjih par godina ne izlazi ništa pametno i kvalitetno pa pričamo samo nostalgično o nekim izdanjima iz 90-ih i nultih.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:05   #238
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
Slabo, puno istrazujem trziste, prikupljam sve relevantne informacije, ali nikako da se najavim na sastanak.

Poslano sa mog IRON Pro koristeći Tapatalk
Hm... kako bi ti rekla. To ti je ko kad s faksa dođeš na posao i misliš da si popio svu pamet svijeta i onda te teta sa srednjom školom koja radi taj posao zadnjih 25 godina pokopa jednom rečenicom. Iskustvo i to
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:06   #239
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
da, i onda se sve crkvice samozapale od muke i jedan dan više nemaš kome naricati
Ja sam do sad znala eksplodirati. Samozapaljenju nisam bila sklona
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:26   #240
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Hm... kako bi ti rekla. To ti je ko kad s faksa dođeš na posao i misliš da si popio svu pamet svijeta i onda te teta sa srednjom školom koja radi taj posao zadnjih 25 godina pokopa jednom rečenicom. Iskustvo i to
Hahahaha, dobra usporedba


Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
tebe pere ego, ne ponos. ponos je nešto sasvim drugo i nije udar na tvoj integritet ako neka s kioska ne bi na kavu.
Ego, ponos, ne znam mu ime, uglavnom mnogo tezak i zajeban momak kojeg opterecuju gluposti

Poslano sa mog IRON Pro koristeći Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.