Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 14:35   #241
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
Hahahaha, dobra usporedba




Ego, ponos, ne znam mu ime, uglavnom mnogo tezak i zajeban momak kojeg opterecuju gluposti

Poslano sa mog IRON Pro koristeći Tapatalk
Eliminiraj ovo i sve će biti ok
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:49   #242
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Eliminiraj ovo i sve će biti ok


Poslano sa mog IRON Pro koristeći Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:50   #243
eto, jednog smo riješili.
još njih 150 to go.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:57   #244
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
eto, jednog smo riješili.
još njih 150 to go.
Jesi u brzini ispustila nulu?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:06   #245
bila sam optimistična
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:35   #246
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post

Nego, da se vratim malo na ono o cemu tema zapravo govori...ja takodjer zivim na relaciji posao-doma, i apsolutno nemam pojma gdje bi ja to vise u ovim godinama ikoga upoznao...naime do pred par godina jos je vecina mojih frendova bila necu rec solo, ali barem neozenjeni, pa je bilo lakse s njima se vidjat i tu i tamo izaci, ali sada su vec gotovo svi, odnosno 90% njih u brakovima, sa djecom, i sada su vec zajednicka druzenja i izlasci postali stvar proslost...nema toga vise, sada oni vode obiteljski zivot sa svojom obitelji, sto je na kraju i normalno...i sta bi ja sad trebao, gdje upoznati nekoga? U klubove ne idem jer to nikada nije bio moj đir i nekako smatram da klubovi nisu mjesta na kojima bi se trebalo traziti djevojku s kojom zamjeravas biti za cijeli zivot...po kaficima mi se isto tako ne ide jer ih smatram ultimativnim gubljenjem vremena, a osim toga da idem sam po kaficima i sjedim tamo sam bi vjerojatno bilo jadno da ne moze bit jadnije...upoznati nekog "preko nekoga" smo vec otpisali jer kao sto rekoh, ta opcija vise nije u igri s obzirom na to da su vec svi manje-vise u brakovima i nema vise "ekipa", drustava, zajednickih izlazaka i tome slicno...prema tome, gdje bi sada covjek trebao nekoga upoznati?
Meni nije jasno yasto ti nijedan vid upoynavanja ne odgovara?
Šta je loše u tome da devojku upoznaš u klubu? Ne mislim to jer znam više parova koji su se tako upoznali, nego zašto imaš loše mišljenje o ljudima koji tamo provedu vikend?

To što su ti prijatelji u vezi/braku, ne znaci valjda da ne mogu 1-2 mesecno izaci s atobom u klub, pivnicu, kafic?
Sta je lose u kaficima?
Ko ne voli planinarenje, moze samo da putuje, preko agencije ili sam, na neki izlet, 1, 2, 3 dana.
Ako volis pse, ides na izlozbe pasa.
Bavis se sportom, pa steknes nove prijatelje.
Ako volis fotografiju, uclanis se u foto klub.
Nemoguce je da nemas neki hobi.

Ovo o nedostatku tema ( drugi clan) jeste neobicno. Ne znam kako se to desava, da sa prijateljima nemas o cemu da pricas, no posto nisma musko, ne znam na sta se inace svode teme.Kod mnogih sve ide samo an zezanje, posao, devojke, putovanja, neki trac.

Ne znam nikog ko moze 4h da prica sa nekim svakog dana. Ja svoje prijatelje ne vidjam cesce od 1 u 7 dana ( jednu te istu osobu)
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:49   #247
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ovo o nedostatku tema ( drugi clan) jeste neobicno. Ne znam kako se to desava, da sa prijateljima nemas o cemu da pricas, no posto nisma musko, ne znam na sta se inace svode teme.Kod mnogih sve ide samo an zezanje, posao, devojke, putovanja, neki trac.
Tu je caka
Žene su fakat u stanju puno pričat, što na telefon, što na kavama
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:57   #248
A nista, onda vi jadni muskarci kojima je najteze i sve gore nego drugima, sjedite i placite. Sta drugo

Sad stvarno bok.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 16:15   #249
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
A nista, onda vi jadni muskarci kojima je najteze i sve gore nego drugima, sjedite i placite. Sta drugo

Sad stvarno bok.
A što drugo rade?
Život se svodi na posao-kuća, ništa ih ne zanima, ničim se ne bave, ništa ih ne okupira osim kukanja. I o čemu imaš pričati s tom osobom? O kukanju?
A ne bih, hvala.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 17:36   #250
Quote:
prale kaže: Pogledaj post

Ja govorim o necem drugom, o zanimljivoj, drustvenoj, natprosjecno inteligentnoj osobi kojoj su odselili sestorica prijatelja, a ovih par koji su ostali su u semama brak, trudnoca, djeca.

Sent from my iPad using Tapatalk

I ti tako natprosecno inteligentan ne mozes da odes negde na 2-3 dana, u hotel, preko agencije, bukinga, airbnb-a? Ili na 10 dana, kada imss odmor? Ili da se setis sta te jos zanima i kako bi to mogao da povezes sa upoznavanjem novih ljudi?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 17:40   #251
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
. Dakle ovdje je konkretno pitanje kako ljudi koji su solo u kasnim 20-ima ili pak ranim-kasnim 30-ima, mogu upoznati nekoga za vezu? Pa ajmo konkretno da vidimo kako je tko upoznao svoje druge polovice.
Na prethodnom poslu. Na jednom forumu. Preko drugarice-njegovi rodjaci su njene komsije. Eto, poslednja 3.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:48   #252
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
I ti tako natprosecno inteligentan ne mozes da odes negde na 2-3 dana, u hotel, preko agencije, bukinga, airbnb-a? Ili na 10 dana, kada imss odmor? Ili da se setis sta te jos zanima i kako bi to mogao da povezes sa upoznavanjem novih ljudi?


Mogu, naravno da odem na neko putovanje kad mi se pruzi prilika, ali to traje 6-7 dana u godini, a onda opet povratak u stvarnost na period od nekih 360 dana.


Sent from my iPad using Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:49   #253
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
Mogu, naravno da odem na neko putovanje kad mi se pruzi prilika, ali to traje 6-7 dana u godini, a onda opet povratak u stvarnost na period od nekih 360 dana.


Sent from my iPad using Tapatalk
Koliko tvoja godina ima dana?!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:51   #254
Okvirnih 360 + fiksnih 6 = okvirnih 366 dana


Sent from my iPad using Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:53   #255
Ma zezam te malo. Vidim da si na putu da se vratiš natrag, a Isadora i ja smo taman mislile da smo skinule jednoga s popisa
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 00:26   #256
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma zezam te malo. Vidim da si na putu da se vratiš natrag, a Isadora i ja smo taman mislile da smo skinule jednoga s popisa


Neka, neka, nasmijala si me bas


Sent from my iPad using Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 00:39   #257
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zato što - svjesno ili ne, nebitno - svoj forumski habitus gradi na kmečanju jasam neugledan, nezanimljiv, nitko normalan neće samnom, ja ovakav nikakav ah oh, pokazujući u isto vrijeme svakom svojom rečenicom da se zapravo uopće ne smatra tako bezvrjednim kakvim se ustrajno prikazuje.

Pa je to, jel'te, ljudima počelo dopižđivat' .

Ostat će vječita enigma u čemu je poanta takvoga forumskog garda - jedino što mi pada na pamet je nada u samilosni snošaj, ali to bi fakat bilo bezveze.
Zašto je ta stavka - kakvim se ja smatram - uopće bitna? Ja se žalim zbog objektivnih problema i nedostataka koji se mogu iz njih zaključiti.

Ove konstrukcije o nekakvoj (sad je za snošaj, a ne za jeb?) nadi je bolje ne komentirati, ali je pošteno što bar priznaješ da je to ograničenje tvoje domišljatosti.

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
mislim da je poanta u tome da je takav defetizam- lakši.
puno je lakše sebe proglasiti lošim kojeg nitko neće, nego se aktivirati.
To bi bilo točno, kada bi mi to bila izlika za neaktivnost, ali nije. Aktivan sam, upoznajem ljude, i sve to. Ne, nisam najaktivnija ni najdruštvenija osoba u gradu, niti pitam svaku curu koju znam oće'l bit smenom (kako bi to možebitno stilizirao gorecitirani plemić), ali to ne znači da nisam aktiviran.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 01:34   #258
ma taj post se nije ni odnosio konkretno na tebe, 'ne znam' te toliko da bih to pomislila.
koji su to objektivni problemi i nedostaci?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 01:39   #259
Slicna situacija kod mene no nazalost ja sam trenutno nezaposlena stoga je jos gore. Dok sam radila vrijeme mi je brze prolazilo a sad sam osudena biti kod kuce gdje i nemam neku mogucnost upoznati nove ljude. Prijateljice vec imaju obitelji udate i drustvo se raspalo. Moj savjet je ukoliko volis zivotinje udomi psa. Meni je to bila jedna od najboljih odluka, sada je lijepo vrijeme pa odem u setnju prirodu malo se relaksiram i nisam toliko usamljena.
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 01:42   #260
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
koji su to objektivni problemi i nedostaci?
Objektivan problem je taj da se nikome ne sviđam, bar koliko znam, a i sviđao sam se jako malo tijekom života. Nedostatke izvodim kao zaključak iz te činjenice, pošto mora biti nečega što je objašnjava; što znači da nisu precizno definirani, već uvažavam svaku hipotezu koja je konzistentna s činjenicama i stvarima koje znam o sebi.

(Doduše, moram reći kako nisam još u kasnim dvadesetima, tako da nisam nužno on-topic ovdje. )
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.