Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2012., 14:48   #261
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Kreme koje skidju 2 cm celulita ne postoje .
Jedva da bi 20 žestokih anticelulitnih masaža visokoncentriranom aroma mješavinom skinulo takvo što, uz puno trčanja i dijete.
I to još u samo 2-3 tjedna
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 14:50   #262
Ma naravno da je to navlakuša, tako što ne postoji iako bi mi sve voljele da je istina.Baš se naljutim kad pročitam ovakve gluposti i još više kad vidim da netko vjeruje u takvo što . ah, pametnije mi je da šutim i gledam svoja posla
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 15:03   #263
mrzim kad tako lažu ljude...nema skidanja bez muke i znoja, ne dođe preko noći pa neće niti otići preko noći. A Bože moj, netko će povjerovat...
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 15:09   #264
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Kreme koje skidju 2 cm celulita ne postoje .
Jedva da bi 20 žestokih anticelulitnih masaža visokoncentriranom aroma mješavinom skinulo takvo što, uz puno trčanja i dijete.
Upravo tako. Da ne govorim da 50 ml anticel kreme/ulja/bilo čega potrošim za desetak dana (i manje) ako se redovito mažem. Al dobro, možda je moguće izgubiti toliko u obujmu ako se radi o izgubljenoj tekućini, za pravo masno tkivo jaaako, jako teško.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 15:17   #265
Svak moze misliti sta ga je volja. Ja sam plesala trbusni ples. bghla na anticelulitne masaze (koje su itekako pomogle al nemam 1500kn za to). I da,u 3 tjedna opseg svake noge je 1cm manji,znaci 2 cm u bokovima.

I da,ne namaze se to ko lice i ide spavat. To se dobro,dobro umasira,utrljava dok koza ne upije, i pit 2l vode i pazit na veceru. I da,ja stojim iza svoje preporuke.

Vi koji svakog koji preporuci nesto sto mu je pomoglo optuzujete za lazi ste nekulturni i jadni. Jer ocito vi lazete i muljate svih okolo ako mislite da svi to rade. a ako vam se pljuje po necemu prvo provajte pa onda pljujte.

Niko vas ne tjera na ista. ja sam se god mucila dok nisam naisla na nesto sto mi je pomoglo i isla sam preporucit drugima tj podijelit svoje iskustvo da pomognema kako su i meni drugi. Pa bujrum.
LibraSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 15:34   #266
Ne uzrujavaj se, mislim da nitko ne sumnja u tebe, nego u gospođu koja ti je prodala to što je. Niti te itko za išta optužuje, ne kužim čemu vrijeđanje odmah.. Ali činjenica jest da nema te kreme koja će sama po sebi skinuti toliko masnog tkiva u tako kratko vrijeme. U prvom postu nisi napisala ništa o masažama i ostalom, samo si to prezentirala kao da je krema čudotvorna i samo od nje si skinula toliko koliko jesi, zato su cure izrazile sumnju u to.. Tebi nitko ne brani da išta preporučiš i kažeš svoje iskustvo, dapače, ali onda nije u redu niti da se vrijeđaš ako ljudi izraze svoju sumnju u to ako im se čini nevjerovatno. Jer koliko ti imaš pravo na svoje mišljenje, jednako ga toliko imaju i drugi.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 17:16   #267
Micica, ne moraš biti bezobrazna...

10 godina sam radila profesionalno sa celulitom pa se jako dobro kužim u mogućnosti krema, ulja ali i rezultate anticelulitne masaže kako profesionalne tako i one kod kuće.

Nitko ne sumnja da ti je krema koju si pohvalila pomogla no da skida 2 cm u 14 dana samo umasiravanjem, nemoguća je misija

Samo si takvim komentarom napravila lošu reklamu curi koja možda radi izvrsne kreme.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 22:35   #268
ili je to možda ona
(sory morala sam to napisati)
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 11:50   #269
Obzirom na datum zadnjeg posta na ovom super zanimljivom topiku, vidim ja da više nitko nema celulit
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 23:53   #270
masaža je bitnija od čudotvornih krema
ja npr. maceriram gotu kolu u nekom ulju ili mješavini ulja što je prirodno, a uz masažu i djelotvorno
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 20:23   #271
ja sam bas danas bacila moj brsljan u Pac

Sljedeca je centela
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 07:36   #272
I ja utrljavam macerat gotu kole i cini mi se da djeluje. Uz puno vode koju pijem kao da puno vise i pis.......a i nisam vise tri broja veca pred pms. Takoder je uzimam i u prahu kao caj. Zivi bili pa vidjeli!
glacova is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 16:38   #273
Ozivljavam temu dolaskom proljeca.
Dvaput dnevno namazem bedra, guzu i trbuh brsljanovim uljem i dobro se izmasiram i polako pocinjem vidjeti rezultate. Celulit vise nije onako tvrdokoran i bolan, kao da je visak tekucine poceo odlaziti.
Pijem jako puno caja -zeleni, dumbir, detox mjesavinu.
Pocela sam vjezbati jednom dnevno uz nekakvu aplikaciju na mobitelu.
Nadam se da ce nakon mjesec dana biti rezultata.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:27   #274
pegg, gađaš me u dušu... već nekoliko dana (naravno nakon prvih zraka sunca ) opet počinjem razmišljati o svom vrlom celulitu
I ja vježbam 1x dnevno - onako vježbe iz glave koje mi padnu na pamet, puno vode (ali to mi je dugogodišnja navika i mislim da pretjerujem s vodom ali ne znam kako smanjiti jer mi je jako usađena navika i flaša s vodom je uvijek pored mene ). Ne masiram se ničim ali bih trebala početi. Planiram si platiti negdje profi masaže jer bojim se da od mog 10-minutnog glađenja neće biti nekih vidljivih pomaka
MOgu te pitati s kojom app vježbaš? (može i na pm ako je off)
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:59   #275
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
pegg, gađaš me u dušu... već nekoliko dana (naravno nakon prvih zraka sunca ) opet počinjem razmišljati o svom vrlom celulitu
I ja vježbam 1x dnevno - onako vježbe iz glave koje mi padnu na pamet, puno vode (ali to mi je dugogodišnja navika i mislim da pretjerujem s vodom ali ne znam kako smanjiti jer mi je jako usađena navika i flaša s vodom je uvijek pored mene ). Ne masiram se ničim ali bih trebala početi. Planiram si platiti negdje profi masaže jer bojim se da od mog 10-minutnog glađenja neće biti nekih vidljivih pomaka
MOgu te pitati s kojom app vježbaš? (može i na pm ako je off)
Napravi si uljnu mješavinu s kojom ne trebaš masažu
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:16   #276
happ, pa što takvo nešto uopće postoji ?
Radila sam si onaj klasični web recept s kaduljom, borovicom, čempresom... Ima li nešto još zanimljivije?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:48   #277
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
happ, pa što takvo nešto uopće postoji ?
Radila sam si onaj klasični web recept s kaduljom, borovicom, čempresom... Ima li nešto još zanimljivije?
Bitna je razlika su u postotcima. Masažnim uljnim mješavinama protiv celulita eterična ulja bi trebala biti 5%, a za lokalnu primjenu bez masaže 10%
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 09:39   #278
aaaa..... viš-viš... postoji rješenje i za lijene
Mislim da ću onda na ac masaže plaćeno + mazanje tim uljima između
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 23:39   #279
Provjereno kava + cimet .. piti dosta vode ..vjezbat il masirati zahvacene dijelove , radi cirkulacije i pazit na prehranu (prehrana kljucna).

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
neraazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 19:58   #280
Tražim recept za masku protiv celulita

.... od zelene gline i eteričnih ulja... kojih?

Ima li netko neki dobar recept?

Da ne trošim više pare na skupe anticelulitne kreme koje NE djeluju...
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.