Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Belgije
negledljiva 2 10.53%
podnošljiva 10 52.63%
dobra 6 31.58%
vrlo dobra 1 5.26%
odlična 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 19. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2017., 16:56   #81
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
zato jer su neuki pa ne razumiju ni jedan jezik osim usranog nametnutog engleskog
Ovo je točno

Iako kužim i ja šta Nijemci pričaju, al na skyu se puno brže saznaju dodatne informacije...
A dobro mi svi seremo protiv sky, al u biti je i logično da navijaju za svog vozača...iako nekad su stvarno ljigavi.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 16:59   #82
Mislim da će Hamilton teško ovo izgubiti sutra, jedino ako se na startu nešto ne dogodi.
Al mogao bi biti dobar dvoboj Bottas-Raikkonen ako sutra normalno startaju. Verstappen će imati neki ludi start sutra, ipak mu je ovo najdomaća utrka..
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 17:09   #83
Williams u totalnom fokusu za 2018. ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 17:19   #84
bit će teško sutra Hamiltonu.Ferrari leti na US-u,a Vettel je na treninzima na toj komponenti bio daleko najbrži.sve će ovisit o startu...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 18:34   #85
opet pobjeda Leclerca

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:13   #86
Kimi izjavio da je sam odlučio pomoći Vettelu u zadnjem kvalifikacijskom krugu...

http://www.f1-bih.com/bs/2017/08/26/...em-zavjetrine/
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:25   #87
Quote:
Wodoo kaže: Pogledaj post
Kimi izjavio da je sam odlučio pomoći Vettelu u zadnjem kvalifikacijskom krugu...
A dobro kaj nekom to zbilja treba crtat ?
Kimi je takav lik i jasno je ko dobar dan da je to njegova ideja...
da nije onda od toga nebi bilo ništ jer da mu je naređeno onda bi to obavil ali krajnje traljavo...

Jebem ti novinari su zbilja prilično debilni sa svojim pitanjima, specijalno kad je u pitanju Ferrari...
Ono neš ti otkrivanja amerike da Ferrari oduvijek ugovore obično najavljuje u Monzi, ali ne ovi dave li ga dave sa svojim mudrolijama oko toga već par mjeseci...
I očito su bili toliko dosadni u zadnje vrijeme da je crvenima očito puknuo film pa su objavili potpisivanje ugovora između FP-a u Spa
ono nabijemo li vas mulci jedni i vas i vaša pitanja...
Talijanska štampa bu popizdila da oni nisu imali ekskluzivu u Monzi

Pa će sad ziher morat izmišljat neke nove priče, a ovo bi mogla bit baš dobra
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:35   #88
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Mislim da će Hamilton teško ovo izgubiti sutra, jedino ako se na startu nešto ne dogodi.
Al mogao bi biti dobar dvoboj Bottas-Raikkonen ako sutra normalno startaju. Verstappen će imati neki ludi start sutra, ipak mu je ovo najdomaća utrka..
Hamilton ima punu torbu utrka gdje odvozi suvereno kvalifikacije pa podbaci u utrci. To kako ce sutra ici ni on ne zna. Moguce da odjuri i bude nakon 10 krugova 5s ispred drugoga, a moguce da i nakon 6 krugova veli kako mu odlaze gume.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:36   #89
Meni se cini da su Ferrari i Mercedes podjednaki. Samo sto je Kimi usrao cijeli session pa se dobio dojam da Ferrari ima problema.
Koji je ovo vec put da urlice zbog vibracija? Kaj ima tik na to?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 20:13   #90
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Williams u totalnom fokusu za 2018. ?
Da.
Već su zakaparili Alonsa a uskoro će odrediti gdje će pisati
Santander na bolidu.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:00   #91
Startni grid s uračunatim kaznama

__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 23:05   #92
Meni još nije jasno kako Mercedesovi vozači još uvijek ne vode u prvenstvu vozača
S ovakvim bolidom kaskati za bilo kime...
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 23:48   #93
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Meni još nije jasno kako Mercedesovi vozači još uvijek ne vode u prvenstvu vozača
S ovakvim bolidom kaskati za bilo kime...
Zato kaj nemaju najbolji bolid, mogu ti naprojati barem pet utrka ove sezone gdje je Ferrari bilo brzi i bolji, Mercedes ima samo prividnu prednost u kvalama zbog q moda, u uvjetima utrke Ferrari je bio brzi bolid u prosjeku, ma Hungaroringu npr Ferrari je bio daleko brzi.

I ti to znaš i vidis samo se uz nekoga razloga pravis glup i to ne samo sad nego ovakve bisere bacas vec po nekoliki put!.

Jer ja serem?, mogao bi npr reci da je danas Kimi kvalificirao Vettela ispred Bottasa! Kaj veliš na to,Ferrari radi sve nebi li Vettelu olakšao posao sve!!,da je Hamilton a mogao je slepati Bottasa na pravcu Vettela nebi bio p2.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 06:33   #94
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Meni još nije jasno kako Mercedesovi vozači još uvijek ne vode u prvenstvu vozača
S ovakvim bolidom kaskati za bilo kime...


Sa kakvim bolidom? 2 desetinke razlike to nije nista i otkud znas da je to do bolida mozda je Ham brzi od Fetela.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 09:41   #95
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Meni se cini da su Ferrari i Mercedes podjednaki. Samo sto je Kimi usrao cijeli session pa se dobio dojam da Ferrari ima problema.
Koji je ovo vec put da urlice zbog vibracija? Kaj ima tik na to?
https://www.autosport.com/f1/news/13...re-deformation
Nebi rekel da je to problem Kimia, čim Pirelli istražuje koji kurac su sjebali s gumama...
Očito je da su nekaj sjebali i da ni sami nemaju pojma kaj
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 10:05   #96
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
mogao bi npr reci da je danas Kimi kvalificirao Vettela ispred Bottasa!
Ne samo da bi mogao reč nego to je tak...
Realno Vettelovo vrijeme u kvalama je zbog Kimia bilo bolje za najmanje 0.200-0.300 sec...
dakle s obzirom da je Hamilton neovisno o tome i dalje imao prednost od 0.250 jasno je da je prednost Mečke na stazama ala Spa najmanje nekih 0.500 u kvalama,
a ak bolid koji ima toliku prednost u kvalifikacijama nije najbrži bolid onda u tri pm

Kaj se tiče Hamiltona on je ove sezone poprilična sramota u kvalifikacijama ma koliko to tebi možda čudno zvučalo, a općenito se nije proslavil u Mečki od kad je tam
Rosberg ga je doslovce pa razvaljivao u kvalama iako mu je realno bio jedan i jedini konkurent 3 sezone za redom...
Ovo njegovo izjednačenje Schumacherovog rekorda sredinom sezone 2017 je realno sramotno, da je vozač kak se spada to je trebal izjednačit još tamo negdi krajem sezone 2015, najkasnije u prvoj polovici 2016...
halo pa njegovi momčadski kolege u Mečki su kraj njega uspjeli skupit 32 PP-a

Mercedes ima 9 od 12 PP-a ove sezone...dakle jasno ko dobar dan da imaju debelo najbolji bolid u kvalama...
I onda ovaj skoro pa ništ koristi Bottas Hamiltona ove sezone dobije 5 puta u kvalifikacijama, haloooo 5 puta !!!
Istovremeno Bottas u kvalama Kimia dobije 8 puta...
Ali isto tak Bottas u kvalama Vettela dobije samo 3 puta !!!

Oš me možda uvjeravat da je normalno da Hamilton više puta popuši od Bottasa nego Vettel i da je to valjda zato kaj je Ferrari bolji bolid
Mora bit da ja gledam neku čudnu F1 pa sam mislil da Bottas vozi Mercedes, a ne Ferrari

Majko mila imat takav bolid u rukama je doslovce kaj da u nekakvom moto natjecanju 16 vozača vozi skuter od 125 kubika u kvalama, 2 voze 250 kubika i 2 voze 500 kubika...
No No2 koji vozi 500 kubika nesmije ni presmrdit No1 vozaču, i taj No1 vozač 500 kubika opet nije u stanju dominirat čak ni nad timskim kolegom, a kamo li nad svima ostalima
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 10:53   #97
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Zato kaj nemaju najbolji bolid, mogu ti naprojati barem pet utrka ove sezone gdje je Ferrari bilo brzi i bolji, Mercedes ima samo prividnu prednost u kvalama zbog q moda, u uvjetima utrke Ferrari je bio brzi bolid u prosjeku, ma Hungaroringu npr Ferrari je bio daleko brzi.

I ti to znaš i vidis samo se uz nekoga razloga pravis glup i to ne samo sad nego ovakve bisere bacas vec po nekoliki put!.

Jer ja serem?, mogao bi npr reci da je danas Kimi kvalificirao Vettela ispred Bottasa! Kaj veliš na to,Ferrari radi sve nebi li Vettelu olakšao posao sve!!,da je Hamilton a mogao je slepati Bottasa na pravcu Vettela nebi bio p2.
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post


Sa kakvim bolidom? 2 desetinke razlike to nije nista i otkud znas da je to do bolida mozda je Ham brzi od Fetela.
Da Vettel ili Verstappen sjede u tom bolidu imali bi prednost od 50 bodova pred vozačima drugih momčadi do sada.
Sva sreća da su stvari ovako posložene, pa imamo zanimljivo prvenstvo.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 12:11   #98
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ne samo da bi mogao reč nego to je tak...
Realno Vettelovo vrijeme u kvalama je zbog Kimia bilo bolje za najmanje 0.200-0.300 sec...
dakle s obzirom da je Hamilton neovisno o tome i dalje imao prednost od 0.250 jasno je da je prednost Mečke na stazama ala Spa najmanje nekih 0.500 u kvalama,
a ak bolid koji ima toliku prednost u kvalifikacijama nije najbrži bolid onda u tri pm

Kaj se tiče Hamiltona on je ove sezone poprilična sramota u kvalifikacijama ma koliko to tebi možda čudno zvučalo, a općenito se nije proslavil u Mečki od kad je tam
Rosberg ga je doslovce pa razvaljivao u kvalama iako mu je realno bio jedan i jedini konkurent 3 sezone za redom...
Ovo njegovo izjednačenje Schumacherovog rekorda sredinom sezone 2017 je realno sramotno, da je vozač kak se spada to je trebal izjednačit još tamo negdi krajem sezone 2015, najkasnije u prvoj polovici 2016...
halo pa njegovi momčadski kolege u Mečki su kraj njega uspjeli skupit 32 PP-a

Mercedes ima 9 od 12 PP-a ove sezone...dakle jasno ko dobar dan da imaju debelo najbolji bolid u kvalama...
I onda ovaj skoro pa ništ koristi Bottas Hamiltona ove sezone dobije 5 puta u kvalifikacijama, haloooo 5 puta !!!
Istovremeno Bottas u kvalama Kimia dobije 8 puta...
Ali isto tak Bottas u kvalama Vettela dobije samo 3 puta !!!

Oš me možda uvjeravat da je normalno da Hamilton više puta popuši od Bottasa nego Vettel i da je to valjda zato kaj je Ferrari bolji bolid
Mora bit da ja gledam neku čudnu F1 pa sam mislil da Bottas vozi Mercedes, a ne Ferrari

Majko mila imat takav bolid u rukama je doslovce kaj da u nekakvom moto natjecanju 16 vozača vozi skuter od 125 kubika u kvalama, 2 voze 250 kubika i 2 voze 500 kubika...
No No2 koji vozi 500 kubika nesmije ni presmrdit No1 vozaču, i taj No1 vozač 500 kubika opet nije u stanju dominirat čak ni nad timskim kolegom, a kamo li nad svima ostalima
Sve ok, imas svoje mišljenje, osim jedne opaske koju ti moram uputiti, opet omalozavas Roseberga, isti je tokom cijele svoje karijere razvaljivao sve u kvalifikacijama,sve!, Od Hamiltona jer bio statistički losiji u kvalama!

Znamo svi nadalje da je Mercedes brzi u kvalama ali u utrci vecinu sezone Ferrari je brzi bolid!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 12:27   #99
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Sve ok, imas svoje mišljenje, osim jedne opaske koju ti moram uputiti, opet omalozavas Roseberga, isti je tokom cijele svoje karijere razvaljivao sve u kvalifikacijama,sve!, Od Hamiltona jer bio statistički losiji u kvalama!
Znamo svi nadalje da je Mercedes brzi u kvalama ali u utrci vecinu sezone Ferrari je brzi bolid!
Auto kojim ima Q mod i RacePowerButton moze bit sporiji samo ako u timu nesto opako zbrljaju ili vozaci ne budu na razini. To sto Ferrari u ritmu utrke moze imati bolja vremena nema veze s autom, nego s mozgom i rukama koje ga voze.
Ferrari je blizi nego ikad, no da je brzi, jako tesko.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 12:29   #100
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Auto kojim ima Q mod i RacePowerButton moze bit sporiji samo ako u timu nesto opako zbrljaju ili vozaci ne budu na razini. To sto Ferrari u ritmu utrke moze imati bolja vremena nema veze s autom, nego s mozgom i rukama koje ga voze.
Ferrari je blizi nego ikad, no da je brzi, jako tesko.
Aha shvatio sam Vettel je bolji vozac od Hamiltona,Super
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.