Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2007., 17:03   #201
predlažem da još provjeriš tu varijantu odlaska na kubu...jer nisam 100% sigurna da sam u pravu...ali mislim da tu nebi trebalo biti problema...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 17:06   #202
ej cure...moj favorit također je bio Mexicio al kad sam vidjela cijene....to mi je malo previše...jer moramo od love što dobijemo za vjenčanje još i 2 stana opremit...tako da neznam...bila mi je prijateljica baš u Mexicu, slikice su predivne...al je i put jako naporan,puno sati treba do tamo...a pošto ja nemogu dugo bit na jednom mjestu, skočila bi iz aviona,ha,ha....najvjerovatnije da će biti neki last minute aranžman na Maldive, Karibe ili Maroko....
Lajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 17:12   #203
bbaš sam malo gledala koliko traje put iz cancuna do havane pa vidim cca 2 sata...možda sam ja vodića krivo skužila....ali svakako mislim da nebi prošla varijanta jednodnevnog izleta...ne isplati se s obzirom na cijenu karte...a i u jednom danu ne stigneš ama baš ništa...nisam sigurna niti da imaš baš takvu povezanost letovima....
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 17:12   #204
Lajla, mi smo u pogledu financija nekako mirni, svadbu smo obavili, kucu uredili, djecu ne planiramo skoro jer smo jako kratko hodali pa hocemo malo sami uzivati. jedini izdatak nam je pas a dug put me ne brine jer cu ga ziher prespavati. kad smo putovali autom u monaco, spavala sam cijelu noc, od zagreba do tamo.. tako da se ne brinem.. hm..jedino za mužića možda
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 17:13   #205
Quote:
sly47 kaže:
bbaš sam malo gledala koliko traje put iz cancuna do havane pa vidim cca 2 sata...možda sam ja vodića krivo skužila....ali svakako mislim da nebi prošla varijanta jednodnevnog izleta...
malo je prestisnuto vremenski za jednodnevni, ma budem se raspitala do ljeta. odlucili smo da idemo po najvecoj vrucini
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 17:20   #206
Quote:
flakey kaže:
Lajla, mi smo u pogledu financija nekako mirni, svadbu smo obavili, kucu uredili, djecu ne planiramo skoro jer smo jako kratko hodali pa hocemo malo sami uzivati. jedini izdatak nam je pas a dug put me ne brine jer cu ga ziher prespavati. kad smo putovali autom u monaco, spavala sam cijelu noc, od zagreba do tamo.. tako da se ne brinem.. hm..jedino za mužića možda
a super blago vam se...onda definitivno odite u Mexico....pa možda se i s bebicom vratite
Lajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 19:24   #207
sanja i flakey - nemam pojma sta ce u rusiji tako je rekao... ono mogu ja tamo otic koji dan da vidim recimo moskvu, ali da se tamo smrzajem usred ljeta nebi ja
sto se tice mehika - cancun ja vam cure nisam nigdje bila tako al zato svi moji frendovi manjevise pa sam njihove slike, videa, price proucavala
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 19:44   #208
Bog cure!

Da se malo pohvalim. U srijedu idem na Maldive, ja i MM. Po osobi je 12 500, a uključuje: 7 dana u dvokrevetnoj sobi (deluks), hotel 5*, puni pansion, povratnu kartu, viza se dobije besplatno kada sletimo na Maldive. 7 dana izležavanja na suncu pod palmama, na pješčanoj plaži.

Nije baš jeftino, ali mislili smo si to je samo taj jedan put, medeni mjesec, pa idemo, i idemo za par dana.

Pročitala sam da netko hoće ići tamo gdje se nema šta vidjeti, da se može odmoriti. E pa to je to. Ima organiziranih izleta, oni se nadoplaćuju, naravno ako ti se ide.

E da i dobili smo popust za novopečene mladence.
Mar@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 20:18   #209
Pa dobro...12500...ako imate puni pansion to je nekako i ok...jer ja sam si uvijek računala da koliko potrošimo na put... još toliko novca ćemo tamo potrošit (restorani, kupnja svega i svačega...) što na kraju dosta ispane....a možda i griješim.Šta kažete?
Lajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 11:39   #210
Slažem se, puno je... Ali tko si može priuštiti, zašto ne? Na putovanjima se uvijek puno potroši, jer kad si već tamo, nećeš štedjeti na svemu i svačemu. Mar@, preko koje agencije idete na Maldive? Na žalost ne daje puno agencija popuste za mladence.
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 13:41   #211
Kako sam već par puta bila u SAD-u i vidjela puno toga, uvijek sam htjela s dragim otići na Grand Canyon i pokazati mu nevjerojatni i neopisivi izlazak sunca. Nešto najljepše što sam u životu vidjela. I tako smo odlučili otići tamo prije vjenčanja.

Znači, San Francisco, Las Vegas, Grand Canyon, Toronto - u 4. mjesecu

A poslije vjenčanja, Madeira - u 10. mjesecu.
anavi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 15:13   #212
Quote:
Magg kaže:
Mi smo htjeli negdje kod nas na Beach.jpg[/img]

Al nista ne znamo, planiramo bebaca oko vjencanja a ja onda nebi htjela putovati pa sad nista ne znamo... ako budem bila trudna ici cemo negdje u HR a ako ne onda cemo ili lastminute negdje daleko ili ostavit za bozic.. A ak budemo dobili bebu onda smo rekli da cemo otic 10tak dana kad se beba rodi nakon par mjeseci na maledive.. tamo se ne leti dugo pa moze i beba letit
.
Bas i ne znam da se malo leti- nas let iz Rima je trajao 11 sati- noge su mi se ukocile, sva su sjedala bila popunjena, pa nisam mogla ukositi stolicu, vec sam spavala sa uspravnim zaledjem- zrak je bio tako suh, da sam svakih pola sata zvala stjuardesu za casu vode- i naravno setala se do wc-a. Kad smo stigli, nakon 2 sta su nas nakrcali u neakvu malu barkicu- sa svom prtljagom, i 2 sata po nemirnom moru vozili do naseg otoka-Elaidoo-dvije djevojke su povracale zbog njihanja mora- a vrhunac je bio kad se motor poceo dimiti.... opeceni losim iskustvom- za povratak u Male (glavni grad i aerodrom) neki su bookirali private-jet i letjeli za 200eura po osobi do aerodroma. Ali agencija je za povratak uzela moderniji brodic, pa smo uzivali u izlasku sunca i samo 45 min voznje.
Nebi preporucila ici sa malom djecom- jer ako se bilo kaj desi- bolnice u Maldivama bas i nisu na glasu- ili otici do Indije. Sami otocici Maldiva su toliko majusni, da na njima nema bolnice, ambulanti, poste, banke... Pjesice obidjete otok u 5 min- ima 20-tak kucica ili bungalova, restoran, birc, teretanu, jednu zlatarnu i jedan ducancic sa 500razlicitih artikala- mnogima je i prosao rok trajanja, ali ako ti treba bas to, a nema drugog ducana na otoku- onda ste zadovoljni i sa tim-ha, ha, ha....
Best Bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 15:18   #213
best istina... tamo moraš biti ili jaaaaako umoran (kao ja sad) ili jaaaako zaljubljen...ili tip za plažu,more i palme...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 17:10   #214
best, nista onda od malediva sa bebacom..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 11:02   #215
Quote:
Magg kaže:
best, nista onda od malediva sa bebacom..
Sa bebacem, definitivno ne- ali sami DDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA- cure znate kaj se radi na malom otocicu, gdje nema shoppinga, birceva isl- samo preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedivna plaza, bijeli pijesak, palme, stalnih 30 stupnjeva, bungalov sa pogledom na more i nutra samo jedan bracni krevet na kojem vam sa laticama cvijeca naprave veeeeeeeeeeeeeliko srce i doceka vas puna kosara egzoticnog voca??? Sa takvog mjesta se morate vratiti sa suvenircekom, ha, ha,ha
Best Bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:55   #216
baš sam gledala neku emisiju o Maldivima...stvarno je prelijepo...molila bih cure koje su bile da kažu dal osim lijepe prirode, plaža, ima šta noćnog života...baš bih htjela odabrat neko mjesto koje ima lijepu prirodu, da se izležavam po cijele dane na plaži, a naveče u noćni život....mislim, naravno da se na medeni mjesec ide da se partneri opuste, posvete jedno drugome i tako...al ja sam ipak malo "živahna"
Lajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 22:47   #217
Quote:
Lajla kaže:
baš sam gledala neku emisiju o Maldivima...stvarno je prelijepo...molila bih cure koje su bile da kažu dal osim lijepe prirode, plaža, ima šta noćnog života...baš bih htjela odabrat neko mjesto koje ima lijepu prirodu, da se izležavam po cijele dane na plaži, a naveče u noćni život....mislim, naravno da se na medeni mjesec ide da se partneri opuste, posvete jedno drugome i tako...al ja sam ipak malo "živahna"
Nocni zivot neces naci na Maldivima ali oces u Dubaiu
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 15:20   #218
cure, dali koja od vas zna kakvo je stanje na kanarima? mi bi isli negdje gdje se možemo kupati (zenimo se 5.5. pa je na mediteranu možda još malo ohladno za kupanje) a da nije predaleko...
crknjica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 15:22   #219
ja osobno strasno zelim ici u Marakes...ne znam zasto. naprosto me vuce...i to nikako ne bi isli organizirano preko agencije nego ono..malo avanture...easy jet ima jeftine letove a onda dalje, snadji se druze...uf
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 15:25   #220
Quote:
kitty b kaže:
ja osobno strasno zelim ici u Marakes...ne znam zasto. naprosto me vuce...i to nikako ne bi isli organizirano preko agencije nego ono..malo avanture...easy jet ima jeftine letove a onda dalje, snadji se druze...uf
Svaka cast kitty! Ja se ne bi usudila bez agencije.
Al opet, ja sam ziheras za sve pa valjda zato!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.