Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2015., 12:55   #801
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Ma dobro, idemo radije opet ontopik...

Znači, tvrdiš da je "Jozina sestra... udata za mafijasa... dečka iz zločinačke knežijske skupine", odnosno, da je udata za zločinca?
I kako kažeš, znaš "kakvu opaku narav ima njezin muz" (muž od Jožine sestre, /prema tvojim riječima zločinac i opak čovjek/)?
I glede Jožine sestre veliš da "bivsi muz joj je bio obican bezveznjak i pizda"?


Issamu, pa tu se onda radi o Addamsovima
A ja iskreno mislio (dok ti nisi došla rasvijetliti mrak glede toga) da su barem članovi Jožine obitelji onakvi kako bog zapoveda... ili pod čiju obitelj se već ubraja Jožinu sestru i kolekciju njenih muževa.
Pa tako su zvali te s knezije ali oslobodeni su svake optuzbe..kazem da joj muz nije zajebant..nju poznajem i ona je fakat korektna cura tako da baviti se s njom i familijom Katalenic je meni osobno malo blesavo..ali ako vas to veseli ocito nemate kvalitetno vrijeme uz svoje najdraze pa se bavite tudim problemima..Tipicno za primitivce..idem kod susjeda pogledat kaj ima malo se bavit s tim pa dodat jos materijala..tračati...prave selske babe.

Zadnje uređivanje Omerta3 : 12.09.2015. at 13:06.
Omerta3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 13:41   #802
Ko o čemu, ti o seoskim babama, a došla na temu tračat sestru Katalenić i njene muževe
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 13:41   #803
Quote:
Omerta3 kaže: Pogledaj post
...ocito nemate kvalitetno vrijeme uz svoje najdraze pa se bavite tudim problemima..Tipicno za primitivce..
Za sebe kažeš "imam djecu..". Joža ti je znači sin?

Možda brat? Dečko? Muž?
...ili pak jednostavno samo nemaš kvalitetnog vrijemena uz svoje najdraže, pa si došla ovamo baviti se tuđim (Jožinim) problemima


---------------------------
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Ko o čemu, ti o seoskim babama, a došla na temu tračat sestru Katalenić i njene muževe
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 14:58   #804
pa katalenicu se na faci od uvijek vidjelo da nije sav svoj. ali ovo.

mkm, ne kuzim ljude koji gledaju djecu na 'taj nacin' bilo, musko, ili zensko, to moze samo bolestan mozak. bolest. bemti, ne kuzim ni zene koje gledaju mlade decke a niti 40godisnjake koji gledaju 18god curice. meni je to takoder pedofilija. sve to treba zatvorit
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 15:15   #805
Jao imal' šta bolje od trasha na trash PDFu

Čitava familija Katalenić se okupila.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 17:19   #806
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Jao imal' šta bolje od trasha na trash PDFu

Čitava familija Katalenić se okupila.
Ili mozda ljudi koii ih ipak poznaju bolje od vas. U svakom slucaju trasharite i dalje..Ovdje se ne isplati gubiti vrijeme. Lp
Omerta3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 18:08   #807
Quote:
Omerta3 kaže: Pogledaj post
Ili mozda ljudi koii ih ipak poznaju bolje od vas. U svakom slucaju trasharite i dalje..Ovdje se ne isplati gubiti vrijeme. Lp
Da. Ipak smo mi jadni i nemamo život i svašta nešta što ste nabrojali tu. Vjerujem da imate svi doktorat iz psihologije pa vrlo dobro čitate ljude i njihove probleme. Hvala na dijagnozi.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 20:03   #808
došla vremena kad se očekuje i da s pedofilom suosjećaš
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 00:54   #809
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
došla vremena kad se očekuje i da s pedofilom suosjećaš

Pa kad je iz tako dobre i fine obitelji. Radišne i skromne, vidi se po tome kako su djecu odgojili.
Sin nabrijani napuhanko i zet mafijaš. Divota. Mora da su djeca imala krasne uzore.

Ne bih inače o familiji, ali ova nova članica foruma me totalno nabrijala protiv njih. Eto kako je kontraproduktivno ići se baviti takvim stvarima na internetu.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 10:31   #810
Tema na kojoj brane PEDOFILA

Mislila sam da me forum više ne more iznenadit....

Grdno se prevarih
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 10:57   #811
Kakav trash.
Em ova koja brani pedofila, em ova koja bi u zatvor strpala starijeg tipa koji se pali na osamnaestogodisnjakinje.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 12:34   #812
Dobro ljudi, nemojmo se ponašati k'o djeca.

(iz čisto preventivnih razloga - ima tu i takvih koji smataju da su one Jožine aktivnosti u granicama normalnog)
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 15:34   #813
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Dobro ljudi, nemojmo se ponašati k'o djeca.

(iz čisto preventivnih razloga - ima tu i takvih koji smataju da su one Jožine aktivnosti u granicama normalnog)


Dobar
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 15:49   #814
ja tek sad skuzila
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Dobro ljudi, nemojmo se ponašati k'o djeca.

(iz čisto preventivnih razloga
haha
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 16:14   #815
Trash rubrika po novom isključivo 18+ pa da se gospodin Katalenić može raspravljati s nama tu.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 16:35   #816
Quote:
Omerta3 kaže: Pogledaj post
Vjerujem da ste se malo zaigrali sto se tice Jozine sestre. Ona vam je udata za mafijasa iz Zagreba..dečka iz zločinačke knežijske skupine..tako da vam nije pametno puno se baviti s njom.
buahahaha
Bill Clinton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 16:35   #817
Josip Katalenić

Vjerujem da je tipfeler u pitanju. Mislio si do 18?
Znaš da g K opći samo s maloljetnicima.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 18:27   #818
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je tipfeler u pitanju. Mislio si do 18?
Znaš da g K opći samo s maloljetnicima.
Ma da? Ja sam mislio da to spada pod teorije urote protiv vrlo simpa pjevača koji nije nikad radio nešto zlonamjerno. Pa zar ne vidiš koliko je ljudi skočilo u obranu dotičnog gospodina, hoćeš reći da nisu u pravu?
Poprilično sam siguran da je nevin i da je sve ovo samo kako bi uništili karijeru izvrsnog umjetnika.

P.S. Kunem se da ne pišem pod prisilom i da nikakva mafijaška skupina ne drži uperen pištolj u mene.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 19:38   #819
Cijela dva čovjeka su skočila i to iz domene uže rodbine najvjerojatnije. A i od njih jedan posustao nakon dva posta, dok druga ima jezik do poda i ne zna više čime bi nas probala uvrijediti
Jesmo đubrad debelokožna.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 19:43   #820
Da, ali to je mafijaška obitelj, ne želiš imati snjima posla
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.