Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2004., 09:24   #21
da ja počnem njega sanjat bi se dobrano zabrinula


ja nisam ništa sanjala, premalo sam spavala za tako nešto
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 09:27   #22
Quote:
Naya kaže:
da ja počnem njega sanjat bi se dobrano zabrinula


ja nisam ništa sanjala, premalo sam spavala za tako nešto
Mislis da se nisam zabrinula? Pa vidis da prosipam dusu tu po Forumu...

Samo, za razliku od tebe, ja to pripisujem nedostatku sna ovih dana...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 09:59   #23
Pazi san:

Probudim se i osjetim da mi se klima zub, tj da je odvojen od zubnog mesa u zrak i da se drži na nekom vijku, odlazim u kupaonicu pogledat i vidim glavu vijka na drugoj strani zuba i bezuspješno pokušavam zašarafiti natrag i tražim posvuda tako mali odvijač al ništa i polulud čupam sve van i gledam se u ogledalo bez donjeg prednje zuba......i onda se trgnem iz sna i provjeravam jesu li svi na broju
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 16:49   #24
Hm... već sam se počeo smješkat kad sam pročitao 'neki forumaš i neki njegov frend' ali je razočaranje usljedilo nakon 'popisivat CDe' jerbo sa 'nekim frendom' nisam baš siguran da 'popisuješ CDe'

A, šta ću ti ja...

Kak ide ona stvar od Cranberriesa:

And oh my dreams
it's never quite as it seems
Never quite as it seems


__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 17:07   #25
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Hm... već sam se počeo smješkat kad sam pročitao 'neki forumaš i neki njegov frend' ali je razočaranje usljedilo nakon 'popisivat CDe' jerbo sa 'nekim frendom' nisam baš siguran da 'popisuješ CDe'

A, šta ću ti ja...
Ma i meni je bilo razocaranje. Doveo si mi neku nepoznatu bahatu ferovsku njusku, a ne frenda na kojeg mislis.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 17:09   #26
HAHAHAHAHA ... da 'bahata FERovska njuška'

Plačeeeem, suze mi iduuuuu (C) by nataniel
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 17:10   #27
Ma znam i ja da je u stvarnosti nemoguce, ali cuj, u snovima svega ima - pa i bahatih FERovaca...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 17:11   #28
Fali ti cinični smajli
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 17:15   #29
Nije nuzno potreban...

Ah, okrutni zivote... da barem u snovima vidim ono cega nema u stvarnosti...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 23:05   #30
sanjam makar tri put mjesecno kak me mrtvaci naganjaju a ja nemrem bjezat .

koma
 
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 23:08   #31
Da mi je doso bivsi, ne znam od kud se pak on stvorio, i da me je pokusao zazvalit i da sam ga odgurnula od sebe ful jako tak da je odletio i istrcala iz te prostorije van
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 00:08   #32
Quote:
Tiramissu kaže:
sanjam makar tri put mjesecno kak me mrtvaci naganjaju a ja nemrem bjezat .

koma
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 00:24   #33
probudim se ja (no ustvari jos uvjek spavam ), sredim se, i krenem prema gradu, i uletim ja u tatu, i skidam majicu da se tetovitam, a kad na meni vec dvije ogromne (iodvratne) tetovaze (na desnoj ruci ), tetoviram se i to platim 45kunica (kao-na crno), i setam se ja opet gradom, i skoknem do stare na posao, i ja ti njoj pokazujem tetovazu (koje se sad nesjecam) kad vidis ti nju kako meni pokazuje svoja leda a na njima >>>TETOVAZA<<< -tad sam se i probudila
__________________
...brm...brm...brm...brm...brm...brm...brm...brm..
wILD cHILD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 16:03   #34
Cool

Sjedim na nekom travnatom brezuljku sa prijateljem, i pricam na mobitel sa nonom (pokojnom) na tecnom talijnskom. Govorim jako brzo, u stvari meljem i objasnjavam joj kako ne mogu doci na tu veceru za koju me pila????

stvar je da ja znam talijnski ali ne tako dobro i brzo ga govorit
siram on fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 16:52   #35
Moj jucerasnji (ona dva sata sna koja sam ulovila, nocas nisam spavala uopce):

Idem iz Splita za Zagreb i mama me treba vozit, ali ona ne moze stici pa mi kaze neka krenem sama.. i krenem ja, ali kroz sumu i to vozeci perzijski tepih kao skateboard (na ravnom) i to po snijegu... pada mrak i dolazim u neku zagorsku zabit i tamo pocinje autocesta, odlucujem prenocit, ali u birtiji nema slobodnih soba. Odlucujem se dalje za stopanje po autocesti (jer moj tepih ne moze kliziti po cesti, samo po sumskim puteljcima zasutim snijegom), ali ne mogu doci do nje jer je jedini nacin da zaobidjem kokosinjac koji mi smeta da dodjem do autoceste taj da predjem preko zeljeznicke pruge koja pak izgleda kao ona u Spirited away... drugim rijecima, pruga se nalazi u provaliji ispod mene.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 02:19   #36
Sanjao sam da guzim Vina Diezela.

Mmmm, bilo je odlično.

Rion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 16:09   #37
ne mogu se sjetiti, a svašta sanjam
no, navratila sam u san sestrični prekjučer, bio joj rođendan, a što je najgore, budila se cijelu noć i imala košmare
jedva sam je nagovorila da mi kaže što je bilo tako strašno
kaže..ja bila trudna ..i uglavnom taj lik, otac djeteta, me nije abadao 2 %, bio grozan prema meni, kao napušta me, neki užasi kaže i ona vrišti i grozno joj..i ..svašta nešto..a ja, kaže..potpuno mirna i hladnokrvna
uh da..sanjala već tri puta da vozim raspalu dondovu Zastavu ( ne znam voziti), prvi puta po malo vozila, drugi put kao već vozim , ali samo pravo, ovaj poslednji put zamalo pa da naučim u rikverc
ali, samo ta kola i niti jedna druga
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 12:57   #38
Ja sam sanjala da sam se ljubila snekim tipom,al mu nisam mogla vidjet facu.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 13:59   #39
....

...sanjah moždani udar... i dan kada ću konačno moći staviti ajvatare na svoj nickove, jer mi je to jedina preokupacija u životu, i pošto sam inače analan tip koji voli imati sve sređeno, i pošto volim da imam ajvatare, kao što je moj mentor u tenku imao još kad ste vi vesla sisali na gemboju, a on je već planirao kako će ukrasti satelit nasi, i cijelu pošiljku zvijezdinih jogurta, da se on, on i samo on može banjati sa svojim prijateljicama u đakuziju, te da si mogu slati IM sa jednog kraja đakuzija na drugi....

xylin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 20:05   #40
probudila me poruka na mobu u pol sedam i ne sjecam se kaj sam sanjala
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.