Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2010., 15:03   #121
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
fascinantno je bilo kod švaba to što nisu pretjerano slavili kad su masakrirali argentinu. ono, zato i jesu tak uspješni. znaju da nije gotova "misija", slavit će kad odu do medalje. baš to, njima je lako odrediti da li je sp bio uspješan ili ne. ako uzmu medalju dobro je, ako ne loše je. svejedno im je koje reprezentacije i kojom razlikom dobivaju putem. to je taj mentalitet
Po meni su mogli i jučer slaviti,već su došli do medalje.Urugvaj ne računam
Kimi#1 is offline  
Old 04.07.2010., 15:24   #122
Hrvatska bi hendikepirana ozdljedama i kartonima završila 3. ili 4. u grupi
Skeewe is offline  
Old 04.07.2010., 16:09   #123
realno bi bilo da dođemo do 1/8 finala. dalje ne možemo niti znamo dalje.
a pola repke ovako i onako se pojavilo niti od kuda (dujmović, bartulovič........itd. ja ne znam kaj takvi imaju raditi u repki)
a Šimunić može bez ikakvih problema igrati vaterpolo, košarku, rukomet.......

BILIĆ ODLAZI!
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Old 05.07.2010., 08:58   #124
Quote:
Kimi#1 kaže: Pogledaj post
Po meni su mogli i jučer slaviti,već su došli do medalje.Urugvaj ne računam
Al oni ga računaju, rijetko će se desiti da nekoga podcjene, zato im repka i je takva kakva je. Upravo o tom mentalitetu govorim.
Veko32 is offline  
Old 05.07.2010., 11:13   #125
Quote:
Kimi#1 kaže: Pogledaj post
Urugvaj ne računam
kul
B52 is offline  
Old 05.07.2010., 14:39   #126
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
tukli bi u grupi odma prvi dan cigane 5:1, onda laganini s njemcima 2:0 i klokane 3:1 , idemo dalje naravno na engleze koje bacamo van sa 1:0, onda na produzetke izbacuijemo van Argentinu isot sa 1:0 , pa onda furiju sa 2:1 , i u finalu gubimo od Brazila 0:6,

IGRAC TURNIRA: DRAGO GABRIC
STRIJELAC TURNIRA: MARIO MANDUKIC
GOLMAN TURNIRA: MALI DELAC - teska ozljeda hajdukovog golamana na pripremama

BILICU ODLAZI !!!
hahaahh
crupex is offline  
Old 05.07.2010., 15:19   #127
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
kul
Teško da bi ti računao Japan u polufinalu da su pozicije obrnute....rekao bi laki ždrijeb i to je to
Kimi#1 is offline  
Old 07.07.2010., 10:02   #128
Ovo je najizjednačenije SP od svih dosadašnjih. Jedina repka koja se kvalitetom izdvojila je Njemačka,a jedina nešto slabija je bila Sjeverna Koreja.Tu su više odlučivale greške sudaca i sreća o prolazima,nego kvaliteta momčadi.
Na takvom SP-u bi Hrvatska mogla završiti zadnja u grupi sa nula bodova,ali i u finalu sa Njemačkom. Jednostavno tu je bilo što teško prognozirati,osim pobjednika,a to će biti Njemačka.
dragec is offline  
Old 08.07.2010., 15:54   #129
Quote:
dragec kaže: Pogledaj post
Ovo je najizjednačenije SP od svih dosadašnjih. Jedina repka koja se kvalitetom izdvojila je Njemačka,a jedina nešto slabija je bila Sjeverna Koreja.Tu su više odlučivale greške sudaca i sreća o prolazima,nego kvaliteta momčadi.
Na takvom SP-u bi Hrvatska mogla završiti zadnja u grupi sa nula bodova,ali i u finalu sa Njemačkom. Jednostavno tu je bilo što teško prognozirati,osim pobjednika,a to će biti Njemačka.
Dragec,daj mi prognoziraj finale i tekmu za treče mjesto da se na kontru okladim
sammir 10 is offline  
Old 08.07.2010., 22:40   #130
Quote:
sammir 10 kaže: Pogledaj post
Dragec,daj mi prognoziraj finale i tekmu za treče mjesto da se na kontru okladim
Ne bih prognozirao finale jer ne mogu znati koga će suci sada pokrasti,ali nadam se da će Nizozemska napokon uzeti naslov,jer igraju puno ljepši nogomet od jalovih Španjolaca.
Za treće mjesto je još teže prognozirati. Sve ovisi o igri Njemačke,oni igraju od fantastičnog,pa do izrazito lošeg nogometa.Urugvaj će sigurno biti dobar!
dragec is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.