Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2010., 12:16   #21
Torpedirat će ih Villa i zasluženo osvojiti i Zlatnu loptu i Zlatnu kopačku. BOŽE, KAKVO POJAČANJE!
Grupa Queen is offline  
Old 08.07.2010., 12:18   #22
Očekujem solidnu utakmicu, ako ništa drugo

Veseli me što i jedna i druga momčad ima igrače za koje će se moći reći da su ili obilježili 2010. godinu ili su obilježili kraj početka prvog desetljeća 3. milenija.
S jedne strane imamo Nizozemce predvođeni Sneijderom i Robbenom koji su gurali svoje momčadi i u klubovima i u repki (ako nisu gurali, onda su bili ogroman kotačić), dok s druge strane imamo Španjolsku koja ima priliku postati prva repka nakon Njemačke koja je spojila EP i SP. Ne gaze kao na EURO-u, ali igraju dovoljno moćno da im nitko ne može ništa.
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 08.07.2010., 12:19   #23
Francuzi su isto spojili SP i EP
Veko32 is offline  
Old 08.07.2010., 12:22   #24
http://www.fifa.com/worldcup/statist...7855&pB=215002
Grupa Queen is offline  
Old 08.07.2010., 12:23   #25
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Torpedirat će ih Villa i zasluženo osvojiti i Zlatnu loptu i Zlatnu kopačku. BOŽE, KAKVO POJAČANJE!
Koliko imaš godina?

Torpedirat će ih Villa, je li, kao da je Villa pola Španjolske, a u buduće i pola Barcelone? Ne, nego će Villi njegova momčad prirediti sto i jednu priliku od kojih će ovaj utrpati valjda jednu, da budemo precizniji. ( A preostale će upropastiti jer neinteligentan kakav je, Villa ne osjeća prostor, već se izvlači nepotrebno iz šesnaesterca i smeta onima koji se ubacuju iz pozadine.) Ako i to. Ako njegov posao ne bude morao odraditi Puyol.

__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 08.07.2010., 12:23   #26
Oranje..32 godine su čekali na ovo i sada imaju priliku. Ne igraju atraktivno niti jedni niti drugi. No zapitajte se da li bi vi da ste na njihovom mjestu izvodili piruete,
gurali loptu kroz noge protivniku, bacali finte pa popušili loptu i iz kontre dobili gol. Teško. Oboje će igrati na sigurno. Mirno držanje lopte i čekanje da jedno popusti i pukne.
Mislim da su statistike ali i igra općenito na strani Oranja. 24 tekme, 24 pobjede zaredom. Španija pukla od Švicarske, Honduras 2:0, ostali protivnici minimum minimuma.
Nizozemci su puno jači mentalno i mislim da će dobiti bez puno muke tekmu. Nadam se da će Robben biti kao što je rekao dodatno motiviran i spreman.
House M.D. is offline  
Old 08.07.2010., 12:27   #27
Quote:
House M.D. kaže: Pogledaj post
Oranje..32 godine su čekali na ovo i sada imaju priliku.
španjolci čekaju na to odkad su utemeljili savez davne 1920.godine.
Veko32 is offline  
Old 08.07.2010., 12:29   #28
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
španjolci čekaju na to odkad su utemeljili savez davne 1920.godine.
Mislim da je veća motivacija kad ti nešto 2 puta maznu iz ruku..xD
A možda je to samo moj šmek..
House M.D. is offline  
Old 08.07.2010., 12:32   #29
Nitko se protiv Španjolaca nije naigrao previše, teško im Nizozemska može parirati. Vjerujem da će to Španjolska riješiti u 90. min.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Old 08.07.2010., 12:35   #30
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Torpedirat će ih Villa i zasluženo osvojiti i Zlatnu loptu i Zlatnu kopačku. BOŽE, KAKVO POJAČANJE!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 08.07.2010., 12:40   #31
Neočekivano finale.

Bilo bi mi draže da Nizozemci pobjede.
Ice_Cube is offline  
Old 08.07.2010., 13:14   #32
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Francuzi su isto spojili SP i EP
upravo tako, prvo su osvojili SP, a onda EP

Galijun je rekao EP pa onda SP
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 08.07.2010., 13:31   #33
1972. su na EP igrale 4 ekipe - polufinale i finale. Tako da je ipak bilo lakše pobijediti nego sad. Time ne umanjujem tadašnju pobjedu Nijemaca, ali meni je ipak veći rezultat to ostvariti nakon 1980., otkad se i Euro igra po skupinama, pa polufinale, finale (sad i četvrtfinale).
Eto, zato će pobjeda Španjolske biti već nego tadašnja Njemačka ('72. i '74.). Francuska '98. i '00. je u rangu Španjolske. Redoslijed nije bitan.
zvm is offline  
Old 08.07.2010., 13:42   #34
Niskozemci 1-0.

Spanjolska ce imati posjed lopte 73% i svi ce kukati kako je ovo smrt nogometa, a Mourinho ce biti spomenut u 33% postova. Yawn, koja dosada.
Nex is offline  
Old 08.07.2010., 13:52   #35
Kako sam napisao prije utakmice SPA-GER ovo osvaja pobjednik tog meča ... i danas tako mislim. Oranje ne može parirati Španjolskoj.

Nisu mi mrski, ali nakon onih 7 min. produžetka i gola za 1-1 ne mogu navijati za njih .. tako da sam neutralan, neka pobjedi jabulani.
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Old 08.07.2010., 13:56   #36
finale

ovdje se čeka utakmica za 3. mjesto
B52 is offline  
Old 08.07.2010., 14:22   #37
Quote:
lezerni88 kaže: Pogledaj post

Torpedirat će ih Villa, je li, kao da je Villa pola Španjolske, a u buduće i pola Barcelone? Ne, nego će Villi njegova momčad prirediti sto i jednu priliku od kojih će ovaj utrpati valjda jednu, da budemo precizniji. ( A preostale će upropastiti jer neinteligentan kakav je, Villa ne osjeća prostor, već se izvlači nepotrebno iz šesnaesterca i smeta onima koji se ubacuju iz pozadine.) Ako i to. Ako njegov posao ne bude morao odraditi Puyol.

__________________
S poda nemožeš pasti!!!
Modrić is offline  
Old 08.07.2010., 14:34   #38
villa je ku*ac, isto kao i miler, makni villi xavija i iniestu pa ces vidjet kolko ce ih davat...
nizozemska dobiva 1-0 golom kuyta
__________________
rotflmfao
lukavg is offline  
Old 08.07.2010., 14:46   #39
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
upravo tako, prvo su osvojili SP, a onda EP

Galijun je rekao EP pa onda SP
U jebo te rasprava i razlika,al da se uključim;Španjolska bi bila prva koja je spojila dva naslova,a da se ni jedno natjecanje nije igralo kod njih...

Nizozemska-Španjolska 2:0

Van Persie,Kuyt...
sammir 10 is offline  
Old 08.07.2010., 14:49   #40
Quote:
lukavg kaže: Pogledaj post
villa je ku*ac, isto kao i miler, makni villi xavija i iniestu pa ces vidjet kolko ce ih davat...
Točno 161 gol u Premieri
Najbolje da mu niko ne doda loptu
__________________
S poda nemožeš pasti!!!
Modrić is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.