Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 22:36   #6121
Quote:
FilipR5 kaže: Pogledaj post
Bome odlična sezona u WRC-u kad se sve pogledda ukupno. Neuville je izgubio naslov po meni, previše oscilacija i zapravo sa ona dva odustajanja na početku sezone kada je bio u vodstvu sam si je zakuho situaciju di je morao cijelo vrijeme loviti zaostatak Ogiera i na kraju "pukao" uslijed toga. No i dalje mislim da je brži od Mikkelsena, samo pitanje je konzistentnosti, a tu dajem prednost Norvežanu.
Zapravo zanimljiva je situacija u Hyundaiu, Padon i Sordo su dovođenjem Mikkelsena dobili jasnu poruku da moraju bolje, a u tom malom "ratu" dajem prednost Padonu nad Sordom.

Tanak sljedeće sezone prelazi u Toyotu. I tu će biti jako zanimljivo Latvala, Lapi i Tanak. Tri užasno brza vozača, Latvala ima godinu dana prednosti u odnosu na Tanaka. Finska momčad s finskim vozačem. S druge strane Tanak je po meni trenutno sami vrh do Ogiera i iskreno se nadam da će Toyota složiti dobar auto i da će im dati priliku za borbu za sami vrh. Lapi je još mlad, jebeno brz, ali mlad, tako da očekujem solidnu sezonu, ali s oscilacijama.

Ford, nakon što je stigla potvrda da će Ford Europe biti sljedeće godine sponzor, sve mi se više čini da je Ogier bliže ostanku, nego godini dana pauze. Sama činjenica da je Tanak pušten iz Forda vrlo vjerojatno potvrđuje to da su novci i ugovor bačeni na Ogiera, pa za Ota u tom trenutku nije bilo dovoljno? Ko će biti drugi vozač, Evans, Ostberg, Suninnen?? Evans se potencira pogotovo od britasnkih medija i to nakon pobjede u Wallesu kao najizgledniji za No2 mjesto. Ostberg? ne znam možda kao No3 ili No4. Sunninen je u istoj situaciji ko i Lapi, mlad i brz, puno toga još mora naučiti.

Citroen, Meeke se malo pribro nakon pauze, ali evo opet je razbio auto, no ne u svom stilu Breen i Lefebvre su po meni solidni vozači, No3 i No4, ali ništa više. Dakle ostaje rupa za drugo mjesto. Spominjao se povratak Loeba ne na sve rallye, nego na samo neke? Čak sam naišo na glasinu da Citroen sprema ponudu za Evansa? Nekako mi se od svih čine najviše izgubljeni u traženju vozačke postavke, ali i samog auta.

Malo se raspiso, ali po meni jedna od zanimljivijih sezona, a ako se stvari poslože kako treba mogla bi poslužiti kao podloga za još zanimljiviju.

Ma ova sezona je bila ponajbolja u zadnjih 15ak godina otkad pratim WRC - bar moj osoban dojam.
U 13 relija 7 razlicitih pobjednika. Svaki proizvodac je pobijedio barem 2x...
Steta sto WRC ima tako losu medijsku promociju...


Meni Neuville treba ici nekom psihologu malo, ono kako je bacio neke pobjede je smijesno. Iako i20 je isto tako mozda mrvicu krhak auto...Koliko ja znam iduce godine Paddon i Sordo ce se izmjenjivati na nekim relijima.
Ja isto mislim mozda da Neuville ima malo vecu brzinu, al je sa glavom u kurcu. Mikkelsen mogao biti konstantniji, al budemo vidjeli...

E tek sad vidim ovu vijest da je Tanak presao. Malo mi je to sok, al ocito je procijenio da bi tesko pobijedio Ogiera ako ostanu u istoj momcadi...
Toyota mi je bas simpaticna momcad, a i auto ima definitivno potencijala. Sad imaju mozda i ponajbolji, najtalentiraniji trojac...

Cudno mi je da je Ford pustio samo tako Tanaka, moglo bi im se ovo odbiti o glavu kao onda Citroenu s Loebom i Ogierom kad je Ogier otisao u VW....
Evans je dobar vozac pogotovo na makadamu, Ostbergovo vrijeme mi je vec malo proslo. Sunninen je u pravu si nesto slicno kao Lappi, al s jos manje iskustva...

Citroen mi je omiljena momcad, al su mi bas razocaranje.
Od momcadi koje je dominirala 10 i vise godina sad su dosli do toga da Hyundai ima bolji automobil od njih. Svi PSA R5 automobili takoder su bili promasaj zadnjih godina..
Osim toga mislim da taj auto ima i neke probleme sa stabilnoscu na nekim podlogama, i onda je Meeke jos izgubio samopouzdanje...
Trebaju jos jedno jako drugo ime u momcadi da mogu bolje procijeniti smjer razvoja automobila...Breen je solidan vozac i ima neku perspektivu, dok mi Lefevbre nije pokazao nista.
Citao sam i ja to za Loeba, budemo vidjeli.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:07   #6122
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post


Bem ti koji ludi završetak utrke

Ferdinand ZVONIMIR von Habsburg

Krstio ga u Zagrebačkoj katedrali pok. Kuharić
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:30   #6123
Quote:
Mirko_M kaže: Pogledaj post
Ferdinand ZVONIMIR von Habsburg

Krstio ga u Zagrebačkoj katedrali pok. Kuharić
Ferdinand Zvonimir Maria Balthus Keith Michael Otto Antal Bahnam Leonhard von Habsburg
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:01   #6124
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Steta sto WRC ima tako losu medijsku promociju...
Ja ga mogu gledati cak na 2 kanala: jedan na kablovskoj a drugi na internetu.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:29   #6125
https://www.youtube.com/watch?v=Y1n8F4uClUU
Krš gdje drugdje nego u Macauu.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:44   #6126
Toyota 2017 NASCAR Cup dominance like Formula 1 - Brad Keselowski

https://www.autosport.com/nascar/new...972.1488186148
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:28   #6127
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ja ga mogu gledati cak na 2 kanala: jedan na kablovskoj a drugi na internetu.
Ma nekako mi se cini da opce pola ljudi ni ne zna za WRC. I wrc.com mi je tako-tako sajt, moglo bi to bolje....
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:32   #6128
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post

Trulex mi je fascinantan. Zapravo puno je fascinantniji cjeli Frničr Rou tim. Varaju cjelu godinu i još ih nisu uhvatili. A to je iz mog rakursa hvale vrijedan podvig.
TRUUUUUULEEEEEEEX !!!!!!!!!!!!

OUUUJEEEAAAA!!!!


Ful mi je drago za ovog dečeca i cjeli njegov Furniture Row Team. Cjelu godinu su pošteno varali. Nisu ih otkrili. Cjleu godinu se smiju u lice cjeloj NASCAR administraciji i sucima koji gledaju u njih ali niš nemreju dokazati. I kao šlag na kraju više nego zasluženi naslov!!!!!

YES!!!!!!

Baš mi je drago. Istinski.

__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:04   #6129
Zbogom, Đunjior, bilo je lijepo pratiti tvoju karijeru. Uživaj u ostatku života. Eto, nadmašio si i oca, jebiga, on ovo nikada nije ostvario.

__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:35   #6130
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Ma nekako mi se cini da opce pola ljudi ni ne zna za WRC.
Mozda ih ne zanima?

Koga zanima https://www.redbull.tv/tv daje WRC potpuno besplatno.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:20   #6131
movistar prenosi

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:45   #6132


dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 13:13   #6133
Whincup snatches title after McLaughlin penalty

Mario jel si gledao kako su pokrali McLaughlina
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 14:25   #6134
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post


šta se smeješ?
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 17:17   #6135
Pa to nije Martin ako nisi znao
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:35   #6136
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Pa to nije Martin ako nisi znao
Nemoj jebat
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 23:09   #6137
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Whincup snatches title after McLaughlin penalty

Mario jel si gledao kako su pokrali McLaughlina
Jesam i mislim da nije za kaznu, nisam bas siguran da je ono bilo namjerno, ali Whincup je zasluzio, osvojio je prvo mjesto kada je bilo najpotrebnije a ovaj se vozikao na diobi 11 mjesta, trebao je vise pokazati u zadnjoj utrci!.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 11:29   #6138
Quote:
a ovaj se vozikao na diobi 11 mjesta
Pa kad su ga prethodno dva puta kaznili (a ukupno 3 puta).

Ono sa Simonom i Lowndesom u Nascaru ne bi kaznili.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:21   #6139
Kvjat na NASCAR Euro Series testiranju

http://www.gp1.hr/2017/12/kvjat-na-n...es-testiranju/
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 15:12   #6140
Ford se vraca u WRC

https://www.autosport.com/wrc/news/1...972.1488186148

Loeb se vraca na 3 relija

https://www.autosport.com/wrc/news/1...972.1488186148

:klap:
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.