Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2014., 19:29   #61


http://www.eatingwell.com/recipes/wa...e_pudding.html

Samo sam umjesto secera stavila steviju
I umjesto gustina, brasno od tapioke

Svida mi se kako je ispalo, zadovoljilo moju zelju za slatkim i cokoladastim (ili kakaastim ) al ipak malo manje kaloricno od ovih cokoladnih divota iz prijasnjih postova
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 19:34   #62
Modifikacije u zdravije ftw
Djeluje skroz eatable.

Moram malo zaguglati tu tapioku, stalno se na nju spotičem po netu i trgovinama, a ne znam što je to osim škrob neke biljke , jel ima kakve supersposobnosti i sl...
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 20:01   #63
Mislim da nema neke supersposobnosti , ali moj dojam je da je malko daje kremastiju strukturu nego gustin, pa je koristim kod kolaca i slicnog (kad se sjetim da ju imam negdje na gornjoj polici odostraga)
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 21:30   #64
moje prve buhtlice po receptu jedozovnog dua




__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 21:37   #65
Predivno su ti ispale!
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 21:40   #66
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Predivno su ti ispale!
tnx
za prvi put zadovoljna,drugi put ce biti jos bolje

e da...zaboravila reci radila ih sa pekmezom od marelica,sljiva i nutellom po nagovoru mm jel bi taj nutellu stavio valjda i u juhu meni su bolje sa pekmezom
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 00:59   #67
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Odlično izgledaju!
Recepti?

Prhke savijače
30-35 dkg brašna
1 jaje
50 g šećera
100 g maslaca
4 žlice posnog sira
1 prašak za pecivo
sol, kora od limuna

Nadjev
50 g šećera otopit u
1 dl mlijeka, dodati
1 žlica meda
100 g mljev.oraha
100 g mljev.badema
50 g brusnica
sok i kora od 1 naranče
aroma vanilia

od ovoga ispadnu 3 savijače
bilaboja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 10:27   #68
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Odlično izgledaju!
Recepti?
Hvala
Prepišem recept popodne.
Talo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 17:25   #69
Kad se vec pricalo o zdravim desertima, upravo sam ovo poklopala jos toplo:

Nije Pavlova, ali zato za promjer od ~15cm ima cca 200kcal bez voca, s 19g P i 24g UH i savrseno mekanim dnom
__________________
I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.'
PooTeeWeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 17:30   #70
Recept?
vanhaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 18:05   #71
To sam ja nes kemijala. Proracun kalorija je iz cronometra, no cini mi se tocan za sve osim sojino mlijeko koje sam koristila. S mojim sojinim bi to bilo oko 180kcal, cini se.

Suho: 2.5 zlice kokosovog brasna (ne desiccated coconut, bas coconut flour - drze u bio&bio, no moze se lako napraviti doma od 'obicnog' kokosovog brasna), 1 zlica kakaa, malo sode, malo soli
Mokro: 2 bjelanjka (moji su bili M), 3 zlice mlijeka (koristila sam sojino od vanilije), 3 zlice magerquarka (to je kao posneta skuta iz Lidla), 1 zlica nezasladjenog pirea od jabuke, tekuce sladilo po ukusu, aroma vanilije
Sve zlice su ravne, ne vrhom pune.

Zamutiti bjelanjke, posebno pomijesati ostale mokre sastojke da postanu kremasti. Njezno umijesati bjelanjke u ostatak smjese. Posebno pomijesati suhe sastojke, pazljivo povezati suhe i mokre i ostaviti par minuta da kokos apsorbira tekucinu. Smjesa ce se stvrdnuti i nabubriti. Razmazati na papir za pecenje u promjeru od cca. 15cm i staviti u prethodno zagrijanu pecnicu na (mislim? imam plinsku na kojoj ne pise nista, cak ni gas marks) 190°C na 20-25 min. Gotovo je kad se zaobli i postane elasticno na pritisak.

Za premaz sam 50g magerquarka umutila s vodom, sladilom i vanilijom.

Ima 9g vlakana (bez voca) zahvaljujuci kokosovom brasnu pa je dosta zasitno, moze posluziti kao zdrav medjuobrok.
__________________
I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.'

Zadnje uređivanje PooTeeWeet : 03.02.2014. at 18:14.
PooTeeWeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 20:25   #72


justinovi ekleri
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 20:37   #73
Evo receptića

Čokoladni tart s rumom

tijesto:
20 dkg brašna
5 dkg kakaa
6,5 dkg šećera
15 dkg hladnog maslaca
1 jaje
2 žlice slatkog vrhnja

Napraviti tijesto i staviti ga na pola sata u frižider. Razvaljati i staviti peći cca 10 minuta na 190 C

krema:
40 dkg tamne čokolade
18 dkg maslaca
2 velike žlice ruma
2 jaja + 2 žumanjka

Čokoladu i maslac otopiti na pari, dodati rum i ostaviti da se malo ohladi. Miksati jaja, žumanjke i šećer dok smjesa ne postane svijetla i kremasta. Postupno je dodati čokoladnoj smijesi i miksati dok se ne povežu. Nadjev izliti na pečeno tijesto i peći još 10-ak minuta dok se rubovi nadjeva ne počno dizati.

Prosijati kakako i šećer u prahu, te time posipati tart.
Može se poslužiti toplo ili hladno.

To je za kalup promjera 28 cm.
Ja sam kremu pekla malo duže jer me bilo strah da ne ostane tekuća, ali mislim da sam taj dio malo zeznula. Idući puta pečem 10 minuta.
Talo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 21:58   #74
bilaboja i Talo - hvala
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 23:08   #75
Ekleri
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 21:32   #76
__________________
U životu uvijek treba imati na raspolaganju jedan topli osmijeh i jedno spremno "odjebi"!
julija_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 21:52   #77
Znam da su novogodišnji blagdani davno prošli, ali čačkala po slikama i našla Božićne kolače kaj sam radila za svoju dragu tetu.I za ne povjerovati je da su svi uspjeli, istina jednostavni su ,a li ja sam ponosna na sebe i 8kg kolača je nestalo za par dana.
Najviše hvala Gipsy za strpljivost i savjete
__________________
arvveen Galerija korisnika/ce kenai
arvveen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 21:56   #78


Baš mi je drago da su uspjeli! Fotka je odlična.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 22:57   #79
krasni kolacici i krafnice
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 20:42   #80
@arvveen ovi kvadratni kolačići s pahuljom su preslatki

@gypsa radila sam napokon one tvoje kocke od maka! pekla sam ih u okruglom plehu promjera 24 cm. premazala sam ga domaćim dzemom od višanja koji sam dodatno usitnila štapnim da bude gladak. i prekrila glazurom.
kad sam ga izvadila iz pećnice učinio mi se nekako suh i ne sočan kao tvoj sa slika, pa sam ga čak onda pred serviranje rezala na koce iako sam planirala na šnite. međutim kad sam ga probala skroz druga priča, kolač je savršeeen! ekipa je ostala oduševljena, čak i moj dečko koji nije odvaljuje baš na slatko je ostao paf. pojeo se u trenu.
ellory is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.