Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2005., 20:23   #1
Dogodilo mi se danas...

Dragi forumasi,
Ovdje mozete opisati zanimljive dogadjaje iz vase bliske proslosti... nesto sto vam se dogodilo toga ili prethodnog dana, a sto biste zeljeli podijeliti sa nekim jos... ili mozda zatraziti savjet od drugih forumasa... nesto sto vas je prodrmalo, obiljezilo vas dan ili jednostavno - ucinilo ga ljepsim i drugacijim.
Cekam na vase utiske dana.
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 20:25   #2
Malo je previše ovakvih chat topica...no dobro. Danas sam šetala s Andrzejem i jeli smo čokoladu i slikali se. Baš je bilo lijepo
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 20:38   #3
Quote:
Indigo Girl kaže:
Malo je previše ovakvih chat topica...no dobro. Danas sam šetala s Andrzejem i jeli smo čokoladu i slikali se. Baš je bilo lijepo
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 20:59   #4
danas sam navrsila punih 25, ajme boze, ovo je zadnji put!
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 21:00   #5
danas smo pročitali silvijine seksi sms poruke i vidjeli anine cice...jeej,bravo mi!!
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 21:00   #6
Već sam u Lonely Hearts Coffe Club 2 napisao današnji dogadjaj.. pa ću i ovdje.


Dakle..


Mogao sam poginut..
.. išao sam s posla na kratko do doma nešto uzet i ovo ono.. brzo izadjem iz auta, krenem prema domu po stepenicama i tamo zakacim za stepenicu i bum-tras direkt sa buljom u vrata..

Sad sjedim na poslu i imam kvrgicu na glavi
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 21:21   #7
jadan
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 21:28   #8
Quote:
Cerberus kaže:
jadan
Da..
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 21:42   #9
Quote:
pepeljara kaže:
A kaj je smiješno?
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 21:45   #10
danas sam se rješila fizike do kraja života
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 22:50   #11
Pokušao provesti proljetno čišćenje no nisam uspio..pokušao zanemariti 2 sata manjka sna no bezuspješno...nasmijati se no ukočen sam...noć je preda mnom-nešto mora poć po dobru
Kevin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 22:57   #12
Ništa posebno, porezala se nožem po prstu, pogledala neki film.
crna_tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 23:14   #13
Probudio se sa ukočenim vratom, malo fizikalisao s ćaletom, a ostatak dana proveo u pokušajima učenja ekonomije...
pera_detlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 23:24   #14
kao prvo sam se jutros prekasno probudila!

onda sam se sa autobusom utrcavala tko ce prvi stic do stanice !

u podne mi je bus zbrisal pod nosom !

mislim si , idem do iduce stanice dok dodje iduci....i iduci dolazi 2 minute prije i prosisa pored mene.!

dobro mislim, zdravo je pjesacenje idemo dalje...kisa pocne padati i neki auto me posprica sa cijele lijeve strane.....skoro sam bacila kisobran za njim

dodjem doma nakon sat vremena, gladna, zedna......zagrijem si juhicu i uocim da se je skiselila........

skuham si kavu, zapalim cigaretu i idem
malo u forum da se malo razvedrim.....

cekam, cekam da se otvori stranica a ono traje traje traje

promjenim provajdera jer mislim da je to na njemu......nista !

u prolazu pogledam u ogledalo i vidim dva fleka od kave na bijeloj majici..izvanredno !

izkljucim komp sva iznervirana i idem na posel.
Autobus sam pravovremeno stigla. zadovoljna se sjednem u njega i kako bi bilo drugacije danas !?! treba za inace onih 10 minuta pola sata jer je takva guzva i tri baustele !!!
kad izadjem iz autobusa pocne pljuskat kisa i grmljavina ko na sudnji dan..........

prokisla sam ko macka......

nakon tri sata vracam se kuci, autobus opet treba dugo zbog saobracajne..
ja izadjem stanicu prije i idem nesto kupiti sa namjerom uzeti iduci bus doma.

Vidim da imam jos sedam minuta dok dodje bus pa skocim do bakomata, kad se vracam na stanicu prosisa bus.....

ogledam se, udjem u kafic, narucim si veliki kapucino, zapalim cigaretu i mislim si :2up:

iduci bus sam stigla uloviti, sjednem se u njega i veselim se doci konacno kuci i da samo prodje ovaj dan......

na iducoj stanici ulazi neki pijanica, sjedne se pored mene, smrdi i pocne kasljati da sam mislila da ce me porigati.....

dignem se i udaljim od njega.......

evo me sad konacno kod kuce zive i zdrave

kakav dan !

cuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 01:42   #15
a sad prst u celo!

Ispricacu vam utisak sedmice...iliti tjedna, kako hocete... a ujedno i danasnjeg dana...
Naime, prije tri dana je na moja vrata pozvonio neko...koga nisam mogla razaznati kroz "spijunku". Pitao je stanujem li tu "ja"... a, kako nisam znala ko je i kako se ponasao previse nonsalantno, kazem da "ona nije tu"... On pita kad cu biti, a ja kazem - nemam pojma. Onda ga pitam (sve kroz vrata) ko je on, a on kaze "prijatelj"...i ode...
Ziva sam se isprepadala. Faca je naizgled poznata, ali ko ce znati... ta spijunka zna da iskrivi lice... S druge strane, niko normalan nece doci bez najave, tek tako... hm...
Onda istog dana zvoni telefon i ta ista osoba trazi mene! Velim, greska. On: pa kako greska, ona je sigurno tu zivjela... pocne me opisivati, cio moj zivotopis... skoro da sam premrla, pitam se sta ovaj hoce!... I onda se dosjetim da kazem kako "ona" vise ne zivi tu, odselila se... Sad on trazi broj telefona, adresu, bilo sta!... Ja kazem da cu, ako "ona" nazove, dati njegov broj, nek samo ostavi...
Ostavi on nekakav mobilni i rece ime... uz opasku "ne znam hoce li me se ona sjetiti"... Velim, prenijecu kad bude zvala...
I ostanem u nedoumici, sta da cinim; sjetila sam se sad i ko je! Izasli smo par puta prije tri godine skoro... on nije imao strpljenja, htio je sve odjednom... i tako se vise nismo ni vidjeli, ni culi... Malo znam o njemu, njegove telefone sam davno izbrisala. Eh, da sam barem sacuvala kucni broj, znala bih vise toga sad (za svaki slucaj)!... Tada mi se je jako dopadao. Sudeci po svemu, i ja njemu! Ali sam rijesila da nije za mene, da je neozbiljniji nego sto sam pretpostavljala. I sad se najednom pojavljuje...hm... poslije tri godine!...
Elem, danas uzmem i posaljem poruku na taj broj mobilnog tipa "cujem da si me trazio, sta se desava najednom?" i potpisem se. Stize poruka (sa nekakvog drugog broja!) "ko te je trazio i ko je to?" Sad sam potpuno zbunjena. Jedan moj prijatelj kaze da mora da je narkoman, nista drugo. Ja ne znam sta da mislim.
Ima li neko ideju?...
Hvala.
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 10:15   #16
Zasad.. spavao sam samo 4 sata, ako i toliko..

Dobar početak dana? Jedva gledam u komp..
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 10:49   #17
Quote:
Kruška kaže:
Zasad.. spavao sam samo 4 sata, ako i toliko..

Dobar početak dana? Jedva gledam u komp..
samo neka ...
cuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 12:40   #18
Quote:
cuca kaže:
kao prvo sam se jutros prekasno probudila!

onda sam se sa autobusom utrcavala tko ce prvi stic do stanice !

u podne mi je bus zbrisal pod nosom !

mislim si , idem do iduce stanice dok dodje iduci....i iduci dolazi 2 minute prije i prosisa pored mene.!

dobro mislim, zdravo je pjesacenje idemo dalje...kisa pocne padati i neki auto me posprica sa cijele lijeve strane.....skoro sam bacila kisobran za njim

dodjem doma nakon sat vremena, gladna, zedna......zagrijem si juhicu i uocim da se je skiselila........

skuham si kavu, zapalim cigaretu i idem
malo u forum da se malo razvedrim.....

cekam, cekam da se otvori stranica a ono traje traje traje

promjenim provajdera jer mislim da je to na njemu......nista !

u prolazu pogledam u ogledalo i vidim dva fleka od kave na bijeloj majici..izvanredno !

izkljucim komp sva iznervirana i idem na posel.
Autobus sam pravovremeno stigla. zadovoljna se sjednem u njega i kako bi bilo drugacije danas !?! treba za inace onih 10 minuta pola sata jer je takva guzva i tri baustele !!!
kad izadjem iz autobusa pocne pljuskat kisa i grmljavina ko na sudnji dan..........

prokisla sam ko macka......

nakon tri sata vracam se kuci, autobus opet treba dugo zbog saobracajne..
ja izadjem stanicu prije i idem nesto kupiti sa namjerom uzeti iduci bus doma.

Vidim da imam jos sedam minuta dok dodje bus pa skocim do bakomata, kad se vracam na stanicu prosisa bus.....

ogledam se, udjem u kafic, narucim si veliki kapucino, zapalim cigaretu i mislim si :2up:

iduci bus sam stigla uloviti, sjednem se u njega i veselim se doci konacno kuci i da samo prodje ovaj dan......

na iducoj stanici ulazi neki pijanica, sjedne se pored mene, smrdi i pocne kasljati da sam mislila da ce me porigati.....

dignem se i udaljim od njega.......

evo me sad konacno kod kuce zive i zdrave

kakav dan !

to se zove pravi provod!
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 08:45   #19
ispred mene na cesti jutros je stajala vrana...... gledala me, a potom odletila..... šta to znači?
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 13:12   #20
Da ćeš umrijeti.
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.