Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 08:30   #10021
Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
Nikita Durango ili umjesto hada labo možeš probati kohakuhada
a što se zalijevanje tičejedan sloj prije i tri sloja poslije
Ni slučajno ako je sklona dehidraciji. Been there, done that.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 06.11.2017., 09:30   #10022
Ja sam ful sklona dehidraciji,znala sam na pocetku sezone grijanja doslovno u jednom danu doci do perutave koze uzas.
I meni je premium zakon.No ja ne stavim par kapi ja zalijem facu otprilike velicine kovanice od 5kn i onda se naspricam termalnom.
Npr curama boca dugo traje,meni je to bio prvi proizvod na aziji i trajao mi je cca 4mj koristim ga i ujutro i navecer.
I svakako mi je poceo bolje sjedati kada sam ponovno uvela aha proizvod.
andyca is offline  
Old 06.11.2017., 09:32   #10023
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
da, to je isto hijaluron, ja ga koristim, fini je, treba se zaljevati kao i svi ali ne treba puno.

mislim da bi tebi sad za ovo vrijeme bila jako dobra sum flawless linija, da bas uzmes cijelu liniju.poslije onda mozes uzet i hijaluron i svasta nesto pa kombinirati ali mislim da bi ti bilo dobro da bas uzmes jednu cijelu, solidnu,konkretnu liniju a mislim da bi ti ova super pasala, znaci da uzmes skin, emulziju, essence, kremicu i okoloocnu kremicu.ima testerica svega pa se moze kombinirati koliko cega uzmes pa ne izade puno love.bas pogledaj (seller topinkgirl)
Pogledati ću za ovu liniju iako moju kremu ne bi mijenjala ali mogu promijeniti malo,par dana.

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ni slučajno ako je sklona dehidraciji. Been there, done that.
Hvala za upozorenje.Neću da rizikujem.Mislim da ću prvo probati hijaluron u nekim testerima čiji god pa da vidim kako to moje lice podnosi.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 06.11.2017., 10:46   #10024
Ja sam od Hadalabo premiuma odustala odmah, baš me je isušio i nisam vidjela smisla toliko se truditi oko njega.

Kohaku crni sam imala dekant i bio mi je dobar, naručila ga, seller vratio lovu jer je nestalo i poslije nisam naručivala.

Prije toga sam koristila dvije zime JAL kapi s hijaluronom (zapadna kozmetika kupljena u ljekarni) i bile su mi super, nije bilo nikakve isušenosti a nisam ih nikakvim tonerom zalijevala, samo sam preko njih stavljala hidratantnu kremu.

Imala sam još nekih promašaja, ali rekla bih da mi jaki proizvodi s puno hijalurona ne odgovaraju, ali da su mi skroz ok oni koji su sebi imaju između ostalog hijaluron.

Tako da bih rekla da su proizvodi s hijaluronom kao i sve drugo, ovisi kako su formulirani i da jedan proizvod s hijaluronom nekom je super, a drugi s hijaluronom nije.
rosa_salvaje is offline  
Old 06.11.2017., 12:05   #10025
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja sam od Hadalabo premiuma odustala odmah, baš me je isušio i nisam vidjela smisla toliko se truditi oko njega.

Kohaku crni sam imala dekant i bio mi je dobar, naručila ga, seller vratio lovu jer je nestalo i poslije nisam naručivala.

Prije toga sam koristila dvije zime JAL kapi s hijaluronom (zapadna kozmetika kupljena u ljekarni) i bile su mi super, nije bilo nikakve isušenosti a nisam ih nikakvim tonerom zalijevala, samo sam preko njih stavljala hidratantnu kremu.

Imala sam još nekih promašaja, ali rekla bih da mi jaki proizvodi s puno hijalurona ne odgovaraju, ali da su mi skroz ok oni koji su sebi imaju između ostalog hijaluron.

Tako da bih rekla da su proizvodi s hijaluronom kao i sve drugo, ovisi kako su formulirani i da jedan proizvod s hijaluronom nekom je super, a drugi s hijaluronom nije.
Ja sam nakon fijaska s Kohakuom, kupila COL kapi. Nisam od straha htjela te JAL. I ove prve su mi bile super, trenutno bi mi ugasile žed i smirile peckanje od isušenosti, nosila sam ih u maloj kutijici u torbi da imam kao prvu pomoć. Mislim se da ih opet naručim i stavljam nakon svih azijskih toner koraka.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 06.11.2017., 12:09   #10026
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Ja sam ful sklona dehidraciji,znala sam na pocetku sezone grijanja doslovno u jednom danu doci do perutave koze uzas.
I meni je premium zakon.No ja ne stavim par kapi ja zalijem facu otprilike velicine kovanice od 5kn i onda se naspricam termalnom.
Npr curama boca dugo traje,meni je to bio prvi proizvod na aziji i trajao mi je cca 4mj koristim ga i ujutro i navecer.
I svakako mi je poceo bolje sjedati kada sam ponovno uvela aha proizvod.
A kod mene skroz suprotno,ako stavim obilno hadolabo moram ga jaako obilno zalijevati,ako ga stavim 2 kapljice na cijelo lice tek onda dobijem onaj plump efekt

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 06.11.2017., 12:11   #10027
Može li meni netko pomoći u slaganju rutine?

25. g,, sklona mašćenju, ali i ljuštenju kože i crvenilu; imam mitesere i proširene pore koje se jako brzo pune. Sa zapadnjačkom kozmetikom mi je obično problem što mi dosta krema izaziva prištiće (inače sam im sklona samo u pms-u).
Ovo su proizvodi koje trenutno imam doma:
- Innisfree Green tea balancing skin
- Innisfree Green tea balancing lotion
- Innisfree Green tea Seed cream
- Innisfree Green tea Seed Serum
- Hada labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Super Moist Lotion
- Kikumasamune Toner High Moisture with Ceramide and Free Amino Acid
- Meishoku fragrance free astringent sensitive skin ceramide collagen

Od zapadnjačke kozmetike trenutno imam: Olival renerativna krema, Balein soft&clear anti-pickel fluid, Afrodita Sun care faktor 30, Afrodita Clean phase tonik.
Od gelova i pilinga uglavnom imam proizvode sa salicilnom kiselinom.

Kako da to sve kombiniram, što mi je od ovoga višak, što mi fali, itd.?
anđeo tame is offline  
Old 06.11.2017., 12:28   #10028
Andeo tame,imas li Baleinu zelenu pjenu za umivanje lica? Ona je meni odlicna i super mi se uklopila u azij.rutinu,mislim da je Acid hvalila tu pjenu na jednoj temi

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 06.11.2017., 12:32   #10029
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Andeo tame,imas li Baleinu zelenu pjenu za umivanje lica? Ona je meni odlicna i super mi se uklopila u azij.rutinu,mislim da je Acid hvalila tu pjenu na jednoj temi

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Imam, kupila sam ju nakon tih pohvala.
No, nisam sigurna, ali mislim da je meni "prejaka".
Čini se da mi izaziva ljuštenje i crvenilo na gornjem dijelu obraza (a koristila sam ju svega par puta).
Zasad sam ju stavila sastrane, ne znam što bi s njom.
anđeo tame is offline  
Old 06.11.2017., 12:39   #10030
Probaj i aha masku,odlicna je za mitesere,meni je vitamin C napravio rasulo po licu sto se tice mitesera,aha maska mi je jako pomogla,opet ona sto je Acid na blogu spominjala i "otkrila"

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 06.11.2017., 12:56   #10031
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Probaj i aha masku,odlicna je za mitesere,meni je vitamin C napravio rasulo po licu sto se tice mitesera,aha maska mi je jako pomogla,opet ona sto je Acid na blogu spominjala i "otkrila"

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
http://voodoo-blonde.blogspot.hr/201...iselinama.html

Da li je to ovo ili je baš u pitanju neka kupovna maska?
anđeo tame is offline  
Old 06.11.2017., 14:16   #10032
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
http://voodoo-blonde.blogspot.hr/201...iselinama.html

Da li je to ovo ili je baš u pitanju neka kupovna maska?
Bas ta,ja sam sad dobila mizon aha/bha i planiram si naruciti cosmel aha losion,toliko sam odusevljena sa tim aha i djelovanjem na lice.

Savjetujem ti da caj kupis u Lidlu,postotak hibiskusa u njemu je 49%

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 06.11.2017., 14:17   #10033
Hvala ti.
Budem pogledala, Lidlov čaj vjerojatno imam doma.
anđeo tame is offline  
Old 06.11.2017., 15:11   #10034
Tema je prešla 10000 postova, evo nove.
Carla Marx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.