Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Monaka:
negledljiva 3 25.00%
podnošljiva 6 50.00%
dobra 2 16.67%
vrlo dobra 0 0%
odlična 0 0%
vrhunska 1 8.33%
Glasovatelji: 12. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 09:54   #421
Quote:
Franem kaže: Pogledaj post
Sve 5, samo me zanima da su uloge bile zamijenjene i da je Kimi imao šansu rješit Vettela kroz boksove da li bi mu Ferrari to dopustio.
A kaj bi to po tebi značilo ???
Jeba ga patak pa nisu to dopustili ni Vettelu i kak onda očekivat da bi Kimiu

Realno gledajući to dupustit vozaču koji je iza da prestigne ovog napred kroz bokseve znači da mu dozvole undercut, dakle da on ide prvi u boks a Vettel koliko ja znam nije išao prvi u boks
Samim tim to vjerojatno nebi dozvolili ni Kimiu...

Ove žalopojke o zajebu Kimia od strane Ferraria su nekaj kaj ja prvi put čujem od kad pratim F1, nikad ali baš nikad nisam čul da je vozač zajeban zato kaj je on imal pravo izbora strategije i zato kaj je išel prvi u boks
Uvijek ali baš uvijek je undercut primarna strategija...dakle bolja strategija.
Overcut je tek reakcija na undercut ili ti ga potez očajnika da se spasi što se spasit da...
Koja eto nekad čak i upali zbog ovih ili onih okolnosti na stazi, al u pravilu je u svakom planu strategije prije utrke pod obavezno lošija strategija od undercuta...
I baš nikad nisam čul da vodeći vozač izabire overcut kao svoj primarni plan A...

Osim toga kak i na koju foru bi mi uopće i znali išta o tom dopuštanju, i od kud ti ideja da bi baš sve bilo isto

1. Jel ti zbilja onak ozbiljno misliš da bi Kimi nakon 35 krugova bio na cca sekundu iza Vettela da se od starta vozio iza njega ?
Ono fakat to možeš zamislit kao ozbiljnu i relanu tvrdnju

2. Jel za zbilja misliš da bi se Vettel vozio tri kruga iza McLarena i Saubera i da bi im čak i da se nekim čudom ono pod 1 za zbilja i ostvarilo u toj teoriji Bottas i Max zbilja bili na guzici sa šansom za undercut Vettela/Kimia ?

3. Jel ti za ozbiljno misliš da bi Kimi nakon tog 34 kruga bio u stanju vozit krugove od 1:15 u nizu pa onda iza toga ekstremno brzi in-lap i ekstremno brzi out-lap,
a da bi Vettel cijelo to vrijeme za zbilja prije toga vozio 1:17 i imao onak spori in-lap i onda iza toga i spori out-lap...

Da je situacija bila obrnuta i da je Vettel eto startao ispred, da je vodio od prvog kruga ja sam potpuno siguran da bi on ušao prvi u boks,
samo sa razlikom da bi do tog 34 kruga imao minimalno 5 sekundi prednosti čak i da je imal nemam ti pojma kakve pizdarije i da bi eto svi skupa smatali da su u Ferrariu pizde zato kaj Kimiu nisu dozvolili da proba sa undercutom

A da su Kimia ostavili tih dodatnih 4-5 krugova na stazi da nema nikakve šanse da bi on prešao Vettela, dapače siguran sam da bi se prednost samo još debelo peovećala, a ne da bi se smanjila...
I oko takve taktike bi tek bilo žestokog plakanja...
Jer sam po viđenom apsolutno siguran da bi usljed toga izgubio mjesto u odnosu na nekog od ovih iza i eto po netu bi se plakalo kak ga je Ferrari zajebo sa taktikom...
Plakalo bi se kak su pizde jer mu nisu dozvolili da prvi uđe u boks jer su se bojali da ne napravi undercut u odnosu na Vettela, te su ga ko zadnji kreteni zbog Vettela ostavili predugo na stazi pa je samo zbog toga izgubio 2 mjesto na postolju

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 02.06.2017. at 10:10.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 11:57   #422
Od 420 postova na threadu, ti i DMW ste odradili četvrtinu. Kako vam se samo da ??
Jel se vi bavite čim u životu ?
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:08   #423
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Od 420 postova na threadu, ti i DMW ste odradili četvrtinu. Kako vam se samo da ??
Jel se vi bavite čim u životu ?
Ja mjesečno odradim jedno 350-400 radnih sati ak te baš zanima
E sad to kaj ja volim F1 i specijalno ovaj podforum je već drugi par cipela
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 20:25   #424
Quote:
Clark kaže: Pogledaj post
Da ti slučajno ne namjeravaš početi navijati za Vettela ?


Reko sam ni u snu.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 17:15   #425
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ja mjesečno odradim jedno 350-400 radnih sati ak te baš zanima
E sad to kaj ja volim F1 i specijalno ovaj podforum je već drugi par cipela
Ajd tibi ne lazi, jedino ako te Vettel placa da visis po forumu
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 17:34   #426
I to skoro deset godina?!
Sam633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 19:28   #427
400 sati mjesečno
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 19:14   #428
http://www.gp1.hr/raikkonen-vettel-n...ac-broj-jedan/

Quote:
Raikkonen je rekao da nije ljut na svoj tim, nego je razočaran jer je završio na drugom mjestu te smatra da momčad ne favorizira Vettela.

“U ovom dijelu sezone to nema smisla jer je ostalo još puno utrka do kraja. Ne mislimo trošiti energiju na to što drugi ljudi misle. Nisam ljut, već nisam sretan zbog drugog mjesta.”
Da stavimo tacku
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 16:49   #429

U anketi je glasalo 12 forumaša.
Prosječna ocjena VN Monaka: 2,25
Opisno: podnošljiva utrka
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.