Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2017., 11:25   #4061
Zanima me ima li netko iskustava s Gosbi suhom hranom za pse , mom se jako svidja ona s ribom cak, sto prije nije ni volio ribu, bio je na nekakvoj hrani pa mu ta vise ne odgovara , sad trazim sto bi mu davala pored vjerojatno barfa, ako ima netko iskustva, hvala puno
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:49   #4062
Ima li tko iskustva s Forthglade hranom? Počela bi kombinirati sa Acanom za štence
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 09:57   #4063
Mojoj pinčici se svidjela jako i volila je jesti...mokru njihovu dajem i macki...sastav mi se cini
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 12:06   #4064
Evo danas sam joj dala, oduševljena je... prvi put je jela sama bez da sam morala stajati kraj nje

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 07:46   #4065
Inace ne sudjeujem na ovom topicu ali moram pohvalit "gladni psic" ...narucio sam brit adult large 15kg za 213kn , doslo je slijedeci dan putem jako ljubaznog dostavljača

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ari Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 20:12   #4066
Quote:
Ari Gold kaže: Pogledaj post
Inace ne sudjeujem na ovom topicu ali moram pohvalit "gladni psic" ...narucio sam brit adult large 15kg za 213kn , doslo je slijedeci dan putem jako ljubaznog dostavljača

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Brit Premium Adult Large 18kg(15+3 kg gratis) ti dođe 191,70 kn u Pet Centru sa promo kodom.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:56   #4067
O kakvom to promo kodu pricate?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 23:42   #4068
U pet centru svaki mjesec dobijes promo kod za popust od 10 %....mozes ga iskoristiti kod svake kupbje taj mjesec...vrijedi samo za web...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 06:37   #4069
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
U pet centru svaki mjesec dobijes promo kod za popust od 10 %....mozes ga iskoristiti kod svake kupbje taj mjesec...vrijedi samo za web...
I možeš ga naći na temi o pet shopovima, gdje ga redovito stavljamo.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:13   #4070
I ovdje isto.😁 https://www.forum.hr/showthread.php?t=627340
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 09:14   #4071
Pozdrav svima na temi, unaprijed isprike na plahti od posta.
Imam dvije curke, jednu od 3g. i 4mj., 15kg, i jednu koja ovaj mjesec puni godinu dana, 19.5kg.
Obe su sterilizirane.
Starija se nesto lakse deblja, bez obzira na izbor hrane i aktivnosti kojih im ne manjka. Ima psihosomatski gastritis, udomljena je iz azila i jako je plasljiva. Matrix izvora stresa nema, svaki dan je nesto novo. Danas je to boca na travnjaku, sutra krupna osobe koja se tresko krece, djeca na rolama, vrecice koje nosi vjetar...izbor je nepregledan i jako tesko za predvidit jer izvor straha nije konstantan i ne repetira se...osim cinjenice da se boji mraka. Od prvog dana ne voli biti u mraku i kad ide piti vodu u toku noci ja moram ici s njom do zdjelice.
Mladja je žgoljavica u razvoju. High level energy dog, sretna i vesela.
Svaki dan smo predjemo 20km u setnjama, dio slobodne, dio na povodnicima. Jurenje loptice, plivanje, medjusobno igranje.
Dosad sam sa starijom isprobala:
Carnilove Janjetina/veprovina i Pačetina/fazan - prhutava na obe, stolica formirana, ok volumena, 2x dnevno. Cesto je imala pune analke. Obe hrane smo pojeli s slabim entuzijazmom pred kraj pakiranja.
Brit Care Pačetina/riža i Sensitive Divljač/krumpir - prhutava u periodima kad dozivi stres, inace dlaka i koza super. Stolica kompaktna, ne prejakog mirisa, max 2x dnevno, iako najcesce 1x dnevno. Obe hrane je jela sa veseljem, iako je divljac pred kraj pocela slabije jesti ali to je vezano uz njeno psihicko stanje koje se odrazava na zeludac pa joj je prestala prijat.
TOTW Sierra Mountain, prhutava, stolica obilata, mekana, neugodnog mirisa i do 4x dnevno. Cesto povracanje u jutarnjim satima, zuti pjenasti sadrzaj, neugodnog mirisa. Jela ju je sa veseljem ali ta hrana joj nikako nije odgovarala. U roku od tjedna je napunila analke na ovoj hrani.
Posljednjih 7 dana jede RC Gastro jer smo u losoj fazi sto se gastritisa tice, povracala je vise puta dnevno kao sto sam navela iznad. Uz ovu hranu dobija i Ulfamid 40mg, 2x po pola tbl dnevno. Stolica super 1x dnevno, zadah ok, ali koza prhutava, vjerojatno od svih zitarica koje su unutra. Moramo jesti ovu hranu jos 7 dana i onda kontrola kod veta. Hranu jede s gustom-dehidrat plus zlicica vlaznog gastra.
Pubertetlija je nakon sto je preuzeta od uzgajivaca jela Brit Care Losos/krumpir Puppy i Junior. Jela je s uzitkom, kao i sve izmedju ostalog, lijepo raste, dobija na kilazi, nakon cega dio odlazi u visinu, koza super, zadah super, stolica 2 do max 3x dnevno kompaktna, sitna, formirana, bez intezivnih mirisa.
TOTW Pacific Stream Puppy, koza prhutava, zadah, stolica do 6x dnevno!!! Proljevasta, nemoguce za pokupit.
Da napomenem prelazi sa jedne na drugu hranu su napravljeni postepeno.
Procitala sam pdf od polovine prosle godine do danas i ne nailazim na detaljnija iskustva sa:
- PLATINUM janjetina i svinjetina. Piletinu ne bih. Stavila bih ih obe na istu hranu...ili bolje receno pookusala bih ih stavit na istu hranu. Moram vidit sto ce vet rec. Ali svakako bih pokusala s ovom hranom jer mi se sastavom cini kvalitetna(nija) od drugih u tom cjenovnom razredu.
- BRIT CARE Dog Show Champion, Losos i haringa. Znam da sastavom nije ni sjena Platinumu, ali imamo dobra iskustva s ovim proizvodjacem.

Pa eto milim sve koji imaju psice koji jedu/ su jeli nesto od navedenog da podjele iskustva, da napisu kako psici reagiraju, stolica, koza, eventualno preosjetljiv zeludac?
Hvala vam svima na informacijama
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 10:40   #4072
Moram pohvaliti odličnu hranu.
Sa prošlim psom smo isprobali sve superpremijum hrane i jeftinije i skuplje Eukanuba, Rojal, Brit, na kraju je mjesecima bio na Taste of the Wild.

Kada smo uzeli novog psa prvo smo kupili Taste of the wild za štence, po navici. 2 mjeseca smo ju koristili, pa nam je sestrin momak doneo Joseru superpremijum.
Kod nas velika vreća 15 kg košta 32 eur, koristimo ju već 6 mjeseci. Fantastična hrana.

U pitanju je staford od 1 godine, fantastično se razvija.

Sent from my 6045K using Tapatalk
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 10:59   #4073
Ako odgovara psu onda super ali sastav bas i nije za preporuku.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:03   #4074
Zna li itko gdje (osim koda veta po visokoj cijeni) ima za kupiti Farmina hrana, Vet life ultrahypo?

Naime, radili smo skupi test na alergije i rezultat je poražavajući, pas je alergican na sve osim na ribu, mlijeko, jaja, zob.
Znači, piletina, janjetina, patka, riza, krumpir, grašak, janjetina... I još hrpa toga ne dolazi u obzir
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:19   #4075
Quote:
bijelaorhideja kaže: Pogledaj post
Zna li itko gdje (osim koda veta po visokoj cijeni) ima za kupiti Farmina hrana, Vet life ultrahypo?

Naime, radili smo skupi test na alergije i rezultat je poražavajući, pas je alergican na sve osim na ribu, mlijeko, jaja, zob.
Znači, piletina, janjetina, patka, riza, krumpir, grašak, janjetina... I još hrpa toga ne dolazi u obzir
DJD Zagreb d.o.o. distributer je za Hrvatsku, bar mi tako kaže moj prijatelj Google. Nazovi ih i pitaj.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:45   #4076
Farminu ima mall.hr i http://petdirekt.hr/kategorija-proiz...i/farmina-psi/ i http://dalmino.eu/kategorija-proizvoda/farmina/
ne znam za cijenu kod veta pa ne mogu usporediti pa pogledaj ovdje
Pawrent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:46   #4077
Hvala didi- već sam pretražila tako i zvala sve redom ali nemaju
Pavrent- pogledala sam stranicu ali ne pronalazim vrstu koja mi treba.

Opcije su mi RC ili Hills, a to mi se čini nekvalitetno
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:54   #4078
Orhidejo, odakle si? Možda da na Farmininoj stranici pogledaš kako stoje stvari u nekoj od susjednih zemalja.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:44   #4079
Iz Zagreba! Do sad sam hranu kupovala na zoofastu ili zooplusu pa ne znam od kud krenuti niti gdje gledati. Ima li u BreŽicama nešto? To mi prvo pada napamet, blizu je
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 11:34   #4080
Lijepo pozdrav.
Imam psa(curin je ali ja brinem o njemu) mjesanca maltezera i pekinezera,6kg teskog;kastriranog.
Prije 2-3 dana je poceo vuci guzicu po podu,znaci ima problema sa zlijezdama. Bio kod veterinarke,i sljedece se desilo.
-upala analki zbog lose prehrane-Orlando hrana iz Lidla.(preoprucena neka bolja hrana)
-puno kamenca na zubima,potrebno ultrazvucno ciscenje-kamenac nastao sa mocenjem hrane da se otopi/omeksa jer je prozdrljiv pas i samo guta,ne zvace. Takodjer izbjegavanje kostiju jer samo guta(cura se bojala da se ne zadavi gutanjem hrane ili kostiju pa je mocila)

E sad mene zanima,koju hranu da mu kupim? Veternirka je kao rekla nekih manjih kucnih proizvodjaca,kao domacih,kucnih,ali nije rekla nikakvo ime. RC mi se cini skup,pogotovo mojoj curi koja mu to sve kupuje te se prakticki brine o psu(ja ga dadiljam preko tjedna dok ona radi u drugom gradu)
amormian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.