Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 14:12   #2401
hahah, da. scena dok sviraju frulicu, tu sam znao da ce film biti... ne dobar.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 15:52   #2402
Film bi bio puno bolji da su si međusobno posvirali frulicu
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 15:54   #2403

Vjerojatno bi bilo vise napeto nego onaj fajt, if you know what a mean.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 15:55   #2404
Tradicionalni momci, nisu išli dalje od poljupca.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:46   #2405
This weekend, what looked like a sure-fire smash in concept disappointed bigtime. Alien: Covenant just barely made it to first base with an anemic $36 million opening, well below the expected $40 - $45 million. Two things bode poorly for its future, both of them having to do with the word-of-mouth necessary to save the franchise over the long-term. Director Ridley Scott's sequel/prequel (it's complicated) scored only a "B" with audiences and the drop-off between Saturday and Sunday was huge. Simply put, people do not appear to like the movie and are saying so.

For context, Prometheus opened to $51 million before flaming out at $126 million domestic. Even Alien v. Predator opened higher in 2004, with $38.3 million, before flaming out at $80.2 million domestic. Not only is the $150 million Alien: Covenant in trouble, so is a franchise 20th Century-Fox was counting on for at least 2 more sequels.


3 Weeks, 3 Huge Flops -- Summer Box Office Already In Trouble

Bogami, pravi blockbuster. Ok, znam da sve to ne znači previše, ali smiješno je vidjeti da je Alien vs. Predator imao bolje otvaranje u kinima.



Još jedan zanimljiv članak:
‘Alien: Covenant’: The Original Idea for the ‘Prometheus’ Sequel Was Very Different

Ridley Scott: “I know where it’s going. I know that to keep [David] alive is essential and to keep [Elizabeth] alive is essential and to go where they came from, not where I came from, is essential.”

Pa, čovjek je ispunio 50% obećanja, David je živ u nastavku. Shaw baš i ne.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 19:01   #2406
Čitam između redaka da si ne spoilam, mada opet čemu trud kad kolko vidim epsko Ridleyevo uništavanje franšize se nastavlja. Nije da još s prvim fotkama ekipice u običnoj odjeći, kako se šetuckaju po nepoznatoj planeti, nam nije davalo uvid u to da inteligencija ne stanuje u ovom filmu. Moram reći da se pomalo nećkam da odem pogledati ovu komediju, čisto radi zabave i smijeha. No s druge strane ne želim dati ni kintu idiotu Ridleyu, da nastavi sa štancanjem svoje monstruozne franšize, koja uzima najbolje od prijašnjih filmova i izokreće ih i razbacuje ko strvinar s još uvijek živom žrtvom. Torrent it is then. S obzirom na masovni flop filma na svim razinama, nešto mi govori da će mu ovo biti zadnji uradak ove vrste. Ako je treći dio ispao ovoliko loš, ja ne znam tko normalan će onda ići gledati drugi, a koji bi trebao biti spojnica između ove dvije grozote.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 19:13   #2407
Znači ako u budućnosti čovječanstvo složi AI koji će moći naučiti svirati frulicu, najebalo je.
AleksRan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 20:40   #2408
Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
zato jer je bilo pokazano kaj se desilo Shaw
Ako se ne varam samo je bilo prikazano njezino tijelo koje je David masakrirao. Što ne znači da ju je ubio (možda je), ali možda je poginula u crashu, jer je izgledalo da im se brod stvarno srušio.

Film je ionako loš .


Inače, šta govorite da posada nije gluplja od Prometeja. Pogledajte ponovo Prometeja. Ovdje je posada bila glupa proljev.
tigerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:00   #2409
Quote:
tigerija kaže: Pogledaj post
Inače, šta govorite da posada nije gluplja od Prometeja. Pogledajte ponovo Prometeja. Ovdje je posada bila glupa proljev.
Glupi su ko kita marjanova.
Glupa im je odluka da ne idu na Origae.
Glupe su im panične reakcije na tek rođene aliene veličine mačke.
Izašli su u okoliš bez zaštinih odjela.
Nisu se držali zajedno.
Na nepoznatom planetu im prilazi nepoznati lik, umjesto da ga napune mecima oni idu za njim.
Shodno tome, jeli su govna.
David je car, roflali smo na njegove scene kao sumanuti.
Navijali smo za njega kao što Barney u HIMYM navija za sve negativce u filmovima
Nije mi žao 20 kn za bezkontaktni ponedjeljak, bilo je veselo

Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Je li za Shaw ikoga briga? Ikoga?
Da, jbt, sirota Shaw, stvarno je nedostojno skončala
No, barem joj je napravio spomenik kojeg je u kamenu obrađivao 5 godina od 10 što ih je tamo proveo

Zadnje uređivanje Pistol : 23.05.2017. at 21:12.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:07   #2410
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
hahah, da. scena dok sviraju frulicu, tu sam znao da ce film biti... ne dobar.
upravo je to jedna od scena koja može poslužiti kao svojevrsni lakmus papir onima koji su ju skužili da prepoznaju one koji nisu skužili njezinu poantu.

pa sad si ti dumaj šta je pjesnik s njom htio reći
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:21   #2411
Quote:
tigerija kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam samo je bilo prikazano njezino tijelo koje je David masakrirao. Što ne znači da ju je ubio (možda je), ali možda je poginula u crashu, jer je izgledalo da im se brod stvarno srušio.

.
nisi sve upamtil
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:41   #2412
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
upravo je to jedna od scena koja može poslužiti kao svojevrsni lakmus papir onima koji su ju skužili da prepoznaju one koji nisu skužili njezinu poantu.

pa sad si ti dumaj šta je pjesnik s njom htio reći
hahahah, samo sam cekao da ti nesto odgovoris. opet sa argumentima da je samo budalama los film, a velikanima kao ti film je genijalan.
znam cemu sluzi scena, pa razgovaraju nakon toga kako je walter ogranicen i nije smio stvarati zbog ljudi itd blablabla
samo sta je scena nakon sto alien zaskoci i ubije nekoga, a ovi se nista ne pitaju kako gdje koji kurac, nego vidis da david uci waltera svirati frulicu.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:01   #2413
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
hahahah, samo sam cekao da ti nesto odgovoris. opet sa argumentima da je samo budalama los film, a velikanima kao ti film je genijalan.
znam cemu sluzi scena, pa razgovaraju nakon toga kako je walter ogranicen i nije smio stvarati zbog ljudi itd blablabla
samo sta je scena nakon sto alien zaskoci i ubije nekoga, a ovi se nista ne pitaju kako gdje koji kurac, nego vidis da david uci waltera svirati frulicu.
ta scena je najava njihovog sukoba, pokazuje nam njihovu različitost, tj. davidovu superiornost. a ta izmjena tempa je uobičajen postupak u filmovima s kojima se želi izazvati tenzija.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:17   #2414
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
opet sa argumentima da je samo budalama los film, a velikanima kao ti film je genijalan.
Teško mi je povjerovati da netko zaista drka na intelektualnost ovih filmova, ali čitala sam temu o Prometeju i wow, šta reći...
Walter nije taj koji je ograničen, David je ograničen jer ima ugrađeno egomanijaštvo kojeg su Walteru kao kasnijem modelu maknuli.
Walter također nakon lekcije od duljine jednog prca s lakoćom stvara melodiju kao i David, jer su oboje androidi.
No, David to tumači kao da je on poseban jer ga je nešto naučio, iako Walter, kao i David, može kao iz pičke raditi nešto što ljudima trebaju godine da nauče.
Samo što David zbog svojeg programiranja sviranje frulice pripisuje svojoj posebnosti, a zaboravlja da mu je dio dodatne opreme cd-brenner.
Ta scena je kliše, a i ne briše idiotizam onoga što se događalo naknadno.
Ludi robot s kompleksom boga je također sir president kategorije, ali još je najzanimljiviji dio filma, što govori puno o samom filmu.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:29   #2415
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
upravo je to jedna od scena koja može poslužiti kao svojevrsni lakmus papir onima koji su ju skužili da prepoznaju one koji nisu skužili njezinu poantu.
Pošto si ti to tako lijepo skužio, ajd ti nama ne tako pametnima pojasni kako oni sviraju frulicu kada androidi ne koriste zrak i nemaju pluća. Harry Potter čarolija?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:41   #2416
Covenant-a......nisam gled`o

tj ne imadoh priliku,a ni vremena....ali prethodne dijelove dotichnog-a sigurno sve u zbiru oko 15o puta....

Chitajuchi dotichne komentare ovdje...o Covenant-u.. shvatih da che mi lechi i prirasti dushi tj. da je nastavak sage...koju mr. Scott razvija...

Iskreno recheno...meni 3-chi dio je prazna rupa.....najmanje puta ga gledah
2-gi dio .....podrazaj 1-vog dijela.....more blood and that sht
4-ti mi je na drugom mjestu....iza 1-vog naravno
Prometheus.....pochetak sage

Uglavnom...

Giger-ovo biche je njegovo...Mr. Scott svoje stvara....i ima put
njemu dobro poznat
Shta Alien jeste....to mi i ne trebamo znati....vech gledati....da je star skoro 4o ljeta...on kaze

I isti taj njegov brod pokazuje...kiselinu kao krv i bijeli techaj iz tkz nekih tamo.....40-et godina.......AHA!!!!!

kakve veze medjusobne oni imaju....JA pojam nemam....ali imam pojam da mi se gade ochiti nastavci filmova..rijech "prequel" i ovisnici o digitalnim efektima koji utichu na njihov usud

Najbolji film na drugom mjestu sa Digitaly podlogom je T2 "Judgment day"....chak 1991-ve godine stvoren ...odmah iza 12 godina starijeg Alien-a.....koji je prvi....granice pocheo stvarati....tj razgranichavati....


GIger dao prijedlog....on ga prikazao.....sad je sebi dozvolio da mu i oca pokaze......a neche zajebaT!!!!!!!!.....znam
ha-ha Spodoba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 23:17   #2417
Čisto za zapisnik: Svaki Alien film do sada ima kraj u kojemu postoji nada... Alien 3 ima kraj u kojemu Ripley gine, ali čak i na kraju Aliena 3 kraj je u stvari pozitivan. ... Covenant je crnji od Aliena 3. Rijetki su filmovi sa ovako depresivnim krajem. Pada mi na um The Thing ili Mist...
Dosta hrabar potez za jedan ovako skupi film.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 06:36   #2418
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Pošto si ti to tako lijepo skužio, ajd ti nama ne tako pametnima pojasni kako oni sviraju frulicu kada androidi ne koriste zrak i nemaju pluća. Harry Potter čarolija?
isto kao što nema mozak a razmišlja
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 07:25   #2419
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Čisto za zapisnik: Svaki Alien film do sada ima kraj u kojemu postoji nada... Alien 3 ima kraj u kojemu Ripley gine, ali čak i na kraju Aliena 3 kraj je u stvari pozitivan. ... Covenant je crnji od Aliena 3. Rijetki su filmovi sa ovako depresivnim krajem. Pada mi na um The Thing ili Mist...
Dosta hrabar potez za jedan ovako skupi film.
Ne vidim što je depresivno?
David je preživio. A svi smo za njega navijali.
Ili?

Posada je antipatična i nije ih žao dok ginu. Osim one sisojke koja je bez glave ostala, nje je malo šteta.
Žao mi je što bez glave nije ostao onaj debil kauboj.
Shvaćam homage space operama s takvim likovima, ali mogli su i bez toga.

Nastradati će 2000 bezličnih kolonista. Kbk.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 07:56   #2420
Quote:
Parvis kaže: Pogledaj post
Not only is the $150 million Alien: Covenant in trouble, so is a franchise 20th Century-Fox was counting on for at least 2 more sequels.

Hvala milom bogu evo nečega dobrog što se iza brda valja nakon ove flopčine, nekrofili s Ridlijem na čelu će ostavit izgleda aliene na miru
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.