Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2008., 19:16   #1
Tony Hawk's Pro Skater 2

Evo malo me nostalgija počela hvatat pa sam opet instalirao ovo čudo. Gledam ekipu po jubitou, likovi rade milijune ono, meni nikak ne ide u glavu kak... Ja napravim 500 000 i sretan sam
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 20:55   #2
Quote:
Zeleni kaže: Pogledaj post
Evo malo me nostalgija počela hvatat pa sam opet instalirao ovo čudo. Gledam ekipu po jubitou, likovi rade milijune ono, meni nikak ne ide u glavu kak... Ja napravim 500 000 i sretan sam
samo ti meni daj link od kud da skinem jednicu i dvojku
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 20:57   #3
mala5, citaj pravila


Nego, dvojka je jedini kojeg sam igral, i nakon nekog vremena sam ownal Onda sam dosel do jednog levela di nisam uspel proci i obrisal sam igru s harda
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 21:07   #4
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
mala5, citaj pravila


Nego, dvojka je jedini kojeg sam igral, i nakon nekog vremena sam ownal Onda sam dosel do jednog levela di nisam uspel proci i obrisal sam igru s harda
pa nisam mislio tu da mi kaze nego na PM -_- ...........

btw lvl koji nisi moga proci, jel onaj neki trik u Philadelphiji? xD, ja sam isto prestao igrat jer nisam znao sta treba..
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 21:10   #5
Quote:
Kpt. Willard kaže:
Ljepo vas molim da ne pokrećete topice/pišete postove u kojima tražite crackove, mjesta za skidanje piratskih igara i ostali ilegalni sadržaj ili da stavljate linkove na iste.

Hvala na razumijevanju.
obrati pozornost na boldani dio

mislim da je philadelphija... nigdje mjesta za sakupljati bodove i ostali "questovi" su bili gro teski
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 17:36   #6
Save game za Tony Hawks pro skater 2

ako neko ima 100% predjenu karijeru za THPS 2 neka upload-uje na rapidshare pa mi da link il nes tako..........unaprijed hvala
Acky97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 23:34   #7
prejaka igra,najbolje je igrati magaretinu(zako smo mi zvali horse) u dvoje
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.