Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 13:33   #21
Svaki zlostavljac treba zrtvu.
Prestani to biti.
Znam da je navika mocna stvar, ali u svojim godinama mozes poceti jos tri zivota ispocetka, ne jedan.
littleorange is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 16:13   #22
Ako te još u vezi ostavljala svaki treći dan znači da te nije htjela - imala je nekog drugog u glavi ili općenito drugu ideju sa kime želi biti

Dobro razmisli zašto se udala za tebe - da li je ostala trudna Itd , jesi li je nagovarao jer ...moj je dojam da ti zamjera što je s tobom- kao da si je puškom natjerao na taj brak ili je prevario nekim obećanjima

Oprosti , ne želim te uvrijediti - ne moraš mi odgovoriti - no ovo je moj iskren dojam - žena koja se osjeća preveslano od svog muža


( nije da je branim )
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:47   #23
zenska zeli upjesan zivot i ocito se zezla s izborom. nije prva koja je pobrkala loncice kad je u pitanju strategija uspjesnog zivota.

ti si normalan covjek i eto sto da napravis. ja bi joj dao u ruke svu kontrolu ali bi makao ruke do nje. valjda i ti imas ego. radi za kucu, djecu i nju ali je brisi s bilo kakve komunikacije. kao da ti je neka divlja sestra. bolje ti je to nego radit skandal. ako budes marljiv i dalje stvari se moraju uskladit s vremneom di ces ti imat vise prostora za sebe. stvarno ja ne bi racunao na nju vise. ne u smsilu kucnog parnetra vec ljubavnog. da joj gledas misli kod mikroskop, ona jede drugog muskarca kroz misli
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.