Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2008., 23:10   #41
Evo ga! Predstavljam vam pravog izvanzemaljca.

lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 09:47   #42
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Evo ga! Predstavljam vam pravog izvanzemaljca.
Lijepo od tebe što nam prenosiš sliku - al može li još pokoji detalj o mjestu i vremenu fotografiranja!?
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 14:23   #43
Quote:
komar kaže: Pogledaj post
Lijepo od tebe što nam prenosiš sliku - al može li još pokoji detalj o mjestu i vremenu fotografiranja!?
A jbg,iskreno ne znam gdje je slikano jer sam sliku nedavno našao na netu,al očito da je slikano u nekom vojnom kompleksu,vidiš da je onaj čovjek obučen kao u neku vojnu uniformu....možda Area 51?
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:20   #44
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
vidiš da je onaj čovjek obučen kao u neku vojnu uniformu....možda Area 51?
Danas ti dodje policajac u kuću i odnese dva - tri skupocjena predmeta i svi su vidjeli policajca, ali nitko nije znao po kojem zadatku. Uniforma ne čini časnika - može i glumca!
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 07:27   #45
Quote:
komar kaže: Pogledaj post
Danas ti dodje policajac u kuću i odnese dva - tri skupocjena predmeta i svi su vidjeli policajca, ali nitko nije znao po kojem zadatku. Uniforma ne čini časnika - može i glumca!
al dobri su ti u uniformama! samo ako nisu laznjaci astralni.
psihijatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 16:44   #46
Dajte ljudi moji naravno da postoje vanzemaljci, ali mi smo vanzemaljci njima, i vidim netko govori da nisu miroljubivi da su oni nas htjeli napast mi bismo bili prah i pepeo sada...
__________________
https://t.me/pump_upp
Dr.House007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 21:20   #47
Quote:
Dr.House007 kaže: Pogledaj post
Dajte ljudi moji naravno da postoje vanzemaljci, ali mi smo vanzemaljci njima, i vidim netko govori da nisu miroljubivi da su oni nas htjeli napast mi bismo bili prah i pepeo sada...
Sigurna sam da nismo sami u svemiru, sigurna sam da ima svemiraca možda i tu negdje, kao što sam sigurna da Bog postoji. Ali nije Bog onakav kakvog ga je prabaka opisivala: dijete, ako izgovoriš laž Bog će te udariti gromom i kaznit... i nisu izvanzemaljci - psihohate koji kreiraju javno mijenje da bi vladali masom. Kako da upoznamo izvanzemaljce, kad nismo u stanju upoznati sebe!

Mislim da smo sve dalje istini!
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 02:30   #48
vet je u pravu.

istina je da smo mi ljudi okupirani.
ali isto kao sto zivotinje zive svoj zivot okupirani ljudima, tako i mi moramo zivit svoj zivot.
sve sto je vet rekao je istina. oni nas kontroliraju i mi tu ama bas nista nemozemo ucinit
nista.
nista.
mi mozemo jedino zivit nase zivote, jer mi smo samo ljudi.
isto kao sto zivotinja nije ni blizu ljudima, tako ni mi nismo blizu njima, niti cemo ikad biti.

to sam sve vidio kad sam uzeo lsd.
gledao sam se u ogledalo i sve sam shvatio. trebalo mi je tjedan dana da dodem sebi.

ali zaboravio sam na to, i zivim svoj zivot i sretan sam, i to je sve sto kao covjek mogu uciniti.
lijepo je sve znati, ali ta budenja , to je nemoguce, ja neznam kako to ljudi uopce mogu pomisljati.

ljudi zive svoj zivot i to je to
jovko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 02:33   #49
kakva budenja i sranja, kakva pomicanja svijesti i sranja. to su gluposti. oni su jednostavno ispred nas, imaju dimenziju koju mi nemamo, i drze nas kao kokosi u kokosinjcu. i dali su nam sve, i oni su nas ustvari i stvorili, mi postojimo zbog njih.

i moramo zivit svoj zivot jer drugo nista nemozemo, zato najbolje zaboravite na sve ovo, nece vam pomoci
jovko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 17:26   #50
Quote:
jovko kaže: Pogledaj post
...i moramo zivit svoj zivot jer drugo nista nemozemo, zato najbolje zaboravite na sve ovo, nece vam pomoci
ha ha! jedno dijete - koje nije ništa uzelo mi reče: - Mi ljudi smo glupi, nemožemo izvanzemaljce ni vidjeti, a oni nas uvijek vide kad žele... baš ti hvala što si me na to sjetio!
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 19:49   #51
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Sad, šta bi se desilo da se čovjek kreće kroz prostor većom brzinom od svjetlosti.
Tad bi masa čestice materije od koje je čovjek sačinjen jednostavno postale «hranitelj» fotona, jer bi fotoni «izgubili na svojoj brzini» na koji bi način izgubili svoj energetski potencijal.
Svakako, predajom energije - masa čestica materije (čovjek) bi se raspala.

Osim toga, kada bi čovjek prešao «limitiranu granicu» kretanja svjetlosti – tad bi ušao u Bezdimenzionalni i Bezvremenski prostor – što je, za bilo koju tvorevinu od materije, Apsolutno NEMOGUĆE!
UPRAVO TAKO , ja mislim da bi se tada čovječa duša odvojila od tijela i da bi čovjek nastavio život bez tijela
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 19:39   #52
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
UPRAVO TAKO , ja mislim da bi se tada čovječa duša odvojila od tijela i da bi čovjek nastavio život bez tijela
Vi imate svoje mišljenje, a ja imam (po svemu što sam do sada čitala) osjećaj da smo mi jedina vrsta u ovoj galaksiji koja ima materijalno tijelo, a sva ostala bića su energetska - sastavljena od ovih ili onih energetskih sustava/tijela. Na njihovu sliku smo i mi sastavljeni od 7 energetskih tijela što je stavljeno u fizičko... tako vele oni sa azijskog kontinenta - eterično tijelo, astralno tijelo, atmansko tijelo, kauzalno tijelo... i oni mogu svojim energetskim tijelom uči u naša fizička tijela, a mi neznamo čak ništa o njima osim ono što nas poučavaju ezoteristi, religija ili tko zna već tko sve.


Tko mi može sa sigurnošcu reci dal je ovo energetsko tijelo umrle osobe, tijelo živog bica koje Zemljom hoda ili je to izaslanik iz Galaktičke federacije ?
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 21:52   #53
Quote:
komar kaže: Pogledaj post
Vi imate svoje mišljenje, a ja imam (po svemu što sam do sada čitala) osjećaj da smo mi jedina vrsta u ovoj galaksiji koja ima materijalno tijelo, a sva ostala bića su energetska - sastavljena od ovih ili onih energetskih sustava/tijela. Na njihovu sliku smo i mi sastavljeni od 7 energetskih tijela što je stavljeno u fizičko... tako vele oni sa azijskog kontinenta - eterično tijelo, astralno tijelo, atmansko tijelo, kauzalno tijelo... i oni mogu svojim energetskim tijelom uči u naša fizička tijela, a mi neznamo čak ništa o njima osim ono što nas poučavaju ezoteristi, religija ili tko zna već tko sve.


Tko mi može sa sigurnošcu reci dal je ovo energetsko tijelo umrle osobe, tijelo živog bica koje Zemljom hoda ili je to izaslanik iz Galaktičke federacije ?
pa nema š samo ti tu teoriju , nego i ja - energetska bića

Ne moraju baš svaka biti energetska , ali većina i da je to upravo GFS .
Ako je iz GFS-a zašto ima oblik ljudskog tijela - to mora biti ljudska duša (ako nije PS )
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.