Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2010., 18:52   #1
Žalba na kaznenu presudu županijskog suda

Pozz,

može li mi netko reći kako izgleda žalbeni postupak na presudu županijskog suda?
U pitanju je kazneno djelo, rok za žalbu još nije istekao, ali me zanima ponavlja li se suđenje u potpunosti, ili se to svodi na odnos odvjetnik - sud? Mijenja li sud sutkinju ili ona može ostati?

Hvala
Hysteria. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 21:15   #2
Quote:
Hysteria. kaže: Pogledaj post
Pozz,

može li mi netko reći kako izgleda žalbeni postupak na presudu županijskog suda?
U pitanju je kazneno djelo, rok za žalbu još nije istekao, ali me zanima ponavlja li se suđenje u potpunosti, ili se to svodi na odnos odvjetnik - sud? Mijenja li sud sutkinju ili ona može ostati?

Hvala
Može se ponoviti glavna rasprava ako je potrebno izvođenje kakvih dokaza.
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 23:15   #3
Quote:
Hysteria. kaže: Pogledaj post
Pozz,

može li mi netko reći kako izgleda žalbeni postupak na presudu županijskog suda?
U pitanju je kazneno djelo, rok za žalbu još nije istekao, ali me zanima ponavlja li se suđenje u potpunosti, ili se to svodi na odnos odvjetnik - sud? Mijenja li sud sutkinju ili ona može ostati?

Hvala
Sve zavisi na koje okolnosti se podnosi žalba-da nisi upće kriv, velika kazna,proceduralne greške,uskraćivanje nekih prava...
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 23:23   #4
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Sve zavisi na koje okolnosti se podnosi žalba-da nisi upće kriv, velika kazna,proceduralne greške,uskraćivanje nekih prava...
Velika kazna. + novi dokazi koje bi predložili.

I hvala na odgovorima.
Hysteria. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.