Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2005., 23:43   #1
Talking "Čudotvorna bebi dijeta"

Mlitavi Amerikanci uvek su u potrazi za novom dijetom. Problem s većinom dijeta je taj što se čovek ne može najesti (gladovanje), ili su jednolične (pijete čorbice do iznemoglosti), ili bankrotirate ("mesna" dijeta). Zato ljudi "varaju", često odustanu nakon tri dana ili počnu da se prežderavaju odmah nakon dijete.

Ipak, da li postoji nada?! Postoji - to je nova "Čudotvorna bebi dijeta"! Sigurno ste primetili da je većina dvogodišnjaka fit. Možda je to zbog njihove ishrane. Nije skupa, nudi raznovrsnu i kvalitetnu hranu, a i ludo ćete se zabaviti!

PRVI DAN
Doručak: Kajgana od jednog jajeta. Kriška tosta s marmeladom. Pomoću prstiju pojedite dva zalogaja kajgane, ostatak bacite na pod. Pojedite jedan zalogaj tosta, zatim razmažite marmeladu po licu i odeći.
Ručak: Četiri bojice (bilo koje boje), šaka čipsa i čaša mleka. Potegnite tri gutljaja, a ostatak prolijte.
Užina: Grisina, četiri gutljaja ustajalog piva.
Večera: Ispržite tost i bacite ga na kuhinjski pod.

DRUGI DAN
Doručak: Pokupite jučerašnji tost s kuhinjskog poda i pojedite ga.
Ručak: Pola crvenog karmina i cigareta (mora se pojesti, ne popušiti). Jedna kocka leda po želji.
Poslepodnevni zalogaj: Ližite lizalicu dok ne postane lepljiva. Izađite iz kuće i bacite je u prašinu. Uzmite je nazad i cuclajte dok ponovno ne bude čista. Zatim je unesite u kuću i bacite na tepih.
Večera: Kamenčić koji ste doneli spolja i dooobro ga sakrili. Prelijte pire od krompira ledenim čajem. Jedite kašikom.

TREĆI DAN
Doručak: Dve palačinke s mnogo preliva. Jedite prstima, koje obrišete o kosu. Čaša mleka. Popijte pola, zatim čašu napunite palačinkama. Nakon doručka, pokupite jučerašnju lizaljku s tepiha, poližite i sklonite je pod jastuk svog najskupljeg naslonjača.
Ručak: Puter od kikirikija i hleb s marmeladom. Između zalogaja pljuckajte na pod. Razlijte času mleka po stolu i poigrajte se s baricama.
Večera: Činija sladoleda, šaka čipsa, malo vina i kafe.

ZADNJI DAN
Doručak: Četvrt tube paste za zube (bilo koji ukus), komadić sapuna, maslina. Prelijte činiju pahuljica čašom mleka i dodajte pola šoljice šećera. Kad su pahuljice omekšale, popijte mleko, a pahuljicama nahranite psa.
Ručak: Uzmite jabuku i žvaćite je dok ne razdvojite kožicu do mesa, a onda sve pljunite. Potom pronađite onu lizalicu i dovršite je.
Večera: Čaša špageta i čokoladno mleko. Ostavite loptu od testa na tanjiru. Za desert - maskara.

Napomena: Svakim obrokom obavezno usput hranite ukućane, plišane mede svojih klinaca, gumene lutke!
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 00:34   #2


ovdje to zovu 'crazy twos'
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 19:59   #3
Baš sam se nasmijala!!
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 19:39   #4
idem odma na tu dijetu
zvižda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 00:23   #5
mrak dijeta
foxtrottwelve is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 12:37   #6
To je dijeta....a ja mislila da su to samo moje dnevne navike
__________________
I didn't lose my mind it was mine to give away
Ayumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 14:06   #7
Ja uopće nisam primijetila da je većina dvogodišnjaka fit.Ima krdo debele djece...
Al dijeta je mrak
Sweet_strawberry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.