Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Da li podrzavate ideju lakog dostupnosti oruzja?
Da, gradjani imaju pravo na samoobranu. 56 76.71%
Ne, obrana je u domeni policije i vojske. 17 23.29%
Glasovatelji: 73. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2016., 01:08   #461
Ah, znači da ću ja morati izvaditi osobu sam za sebe.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 15:19   #462
A jebiga ja s lovačkom morem još navek nabavit i po 20 komada vatrenog oružja ak mi se prohtje (već sad imam 4 kaj mi je preveć).
Ko tu koga jebe?
Sad bu još lakše (tj. više se bu isplatilo) se raspitat malo i najti nekog ko bu ti prodal nekaj na crno. Evo navodno za jednog takvog kojeg morti poznam, al ne moram nužno, mi je morti rekel, al nije nužno da mi je, da more nabavit nekakvu stvarčicu za koju bi se morti moglo reći da je Kalaš, al morti i ne, za negdje oko 170 eurov.
Normalno, ovo sve kaj sam rekel je hipotetska situacija i puke špekulacije.
SaatanaPerkele is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:38   #463
ja BUDALA od srpnja se mislim dal da podnesem zahtjev,sad se mogu slikati,bez policijskog dokaza o prijetnji....koja je to debilana...jos na teletextu citam...zemlja koja ima kontrolu nad oruzjem i gradanima koji ga imaju je demokratska....malo sutra...pri je diktatura....znaci po njima usa nije demokratska...

ja kao istinski hoplolog....ono stvarno mi je usralo dan...pripremio lovu da kupim hs 2000....ono sve to skup bi me doslo 5000 kn...izgleda drzava ne zeli mojih 5000kn.....A nista....zelja mi je turisticki otici u usa...i onda na njihovoj streljani se izgustirati..ono stvarno izgustirati...

zamisli koja je to debilana...dokaz o prijetnji....ono netko te upuca i ako prezivis...podneses zahtjev...
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:04   #464
Quote:
JAWS kaže: Pogledaj post
ja BUDALA od srpnja se mislim dal da podnesem zahtjev,sad se mogu slikati,bez policijskog dokaza o prijetnji....koja je to debilana...jos na teletextu citam...zemlja koja ima kontrolu nad oruzjem i gradanima koji ga imaju je demokratska....malo sutra...pri je diktatura....znaci po njima usa nije demokratska...

ja kao istinski hoplolog....ono stvarno mi je usralo dan...pripremio lovu da kupim hs 2000....ono sve to skup bi me doslo 5000 kn...izgleda drzava ne zeli mojih 5000kn.....A nista....zelja mi je turisticki otici u usa...i onda na njihovoj streljani se izgustirati..ono stvarno izgustirati...

zamisli koja je to debilana...dokaz o prijetnji....ono netko te upuca i ako prezivis...podneses zahtjev...
Učlani se u streljački klub, postani član Hrvatskog streljačkog saveza. To ti je u vrh glave 300kn godišnje članarine. Prijavi se kad bude neko natjecanje u streljani bez veze bitno da si prijavljen, ispucaj par metaka i odi doma. Kad izađeš u biltenu kao natjecatelj, dobit ćeš dozvolu ekspresno. Isto vrijedi i za puške.

Zadnje uređivanje saurs : 02.12.2016. at 13:27.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.