Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2007., 08:23   #21
Mao ja mislim isto kao i misiz S.

To je na kraju samo tvoj izbor jer ti si ta koja bi nosila dijete 9 mjeseci. Ostali se nemaju što mješat.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 09:18   #22
Mao daj ne brini, evo stvarno misiz S je to super rekla sa Josipinim citatom.
I ja takodjer kazem: hvala Bogu na tvom razumu i pameti, pogledaj samo koliko je nesretnih klinaca, jer su roditelji bedasti.

A inace, nisam ni ja imala nikakvu zelju, i samo me opalilo jedan dan po glavi i eto me tu, sretna i debela
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 10:51   #23
Quote:
Mao kaže:
OK.. a da li medju vama postoji netko tko jednostavno misli da klinci nisu njena brija i da ih vjerojatno nikad nece pozeljeti? Jer, iako sad riskiram da me osudite kao sebicnu (jer okolina - decko, starci, frendice me dozivljavaju kao nenormalnu i nabijaju mi osjecaj krivice), priznat cu da zaista nisam tip koji se moze obvezati da ce bezuvjetno voljeti nekog.. tko jos ni ne postoji. Mozda sam nezrela? Mozda ce me oprati za koju godinu? Mozda nece? Tko zna?
ma tko bi te osudjivao... svatko sa svojim tijelom i zivotm radi sta zeli i nisu sve zene predispozirane da budu majke ( neke psihicki neke fizicki)

Bolje da to sama kazes i da se toga drzis nego da ostanes trudna i rodis pa to dijete ispasta recimo tvoje frustracije
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 19:59   #24
Valjda nismo imali kaj drugo pametno za radit

Kontracepcija prije nam su bili kondomi, a bez kondoma je bolje, a kad svrsi nutra je bolje od boljeg

Toliko sam ga voljela u tim trenutcima ( ) da sam htjela da mu rodim bebu

... and voila...
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:53   #25
Quote:
LoveMeTender kaže:
Valjda nismo imali kaj drugo pametno za radit

Kontracepcija prije nam su bili kondomi, a bez kondoma je bolje, a kad svrsi nutra je bolje od boljeg

Toliko sam ga voljela u tim trenutcima ( ) da sam htjela da mu rodim bebu

... and voila...



InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 16:59   #26
e cure, vi ste bas osjetile da je vrijeme za bebicu? jer meni je 28, a ja jos to ne osjecam...
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 17:11   #27
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
e cure, vi ste bas osjetile da je vrijeme za bebicu? jer meni je 28, a ja jos to ne osjecam...
ja sam osjetila da neće još dugo biti vrijeme za bebu - i da se treba odlučiti - imati ili nemati...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 17:15   #28
iiiiii....bebica na putu ili ?

Zadnje uređivanje putnica : 14.02.2007. at 01:16.
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 17:20   #29
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
iiiiii....bebica na putu ili ?
još tri tjedna brojimo do susreta

Zadnje uređivanje putnica : 14.02.2007. at 01:23.
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 08:29   #30
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
e cure, vi ste bas osjetile da je vrijeme za bebicu? jer meni je 28, a ja jos to ne osjecam...
ja sam je htjela jedno 2 godine prije nego smo počeli "sa radovima"......al smo ipak malo pričekali......do 23-e :zuibo:
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 08:52   #31
uh do 23.-e? a ja sa 28 jos ni ne osjecam nista, nekak si mislim za 5 godina...
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 09:01   #32
ah...nisam mogla na to utjecat.....mi smo planirali negdje poslje 3 godine braka imat djecu, al nismo izdržali ni 1 godinu...7 mjeseci nakon vjenčanja nismo htjeli čekat.....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 09:03   #33
hehe, ja sam mislila do 26, a sad imam 28. osim što trtarim, mislim da nemam dosta love, a klinci koštaju (iako mislim da većina ne bi nikad imala djecu da se tak gleda...), a i frka me zbog faksa (kak ću učit )
Valjda je najbolje zažmirit, pa kak i kad Bog da
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 09:05   #34
ja moram priznati da mi sa 23 djeca nisu ni pala na pamet, sad sa 28 mi ipak padnu na pamet, tu i tamo...
mandy ti nisi studirala? radis?
ja sam sa 23 zavrsila jedan fax pa upisala drugi, i sad me ceka nakon ljeta diploma i trazenje posla...
a to je valjda kak si poslozis, moja frizerka ima 23 god i prije mjesec dana je rodila drugo dijete,al ona je zavrsila srednju skolu sa 17 i pocela raditi....
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 09:11   #35
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
ja moram priznati da mi sa 23 djeca nisu ni pala na pamet, sad sa 28 mi ipak padnu na pamet, tu i tamo...
mandy ti nisi studirala? radis?
ja sam sa 23 zavrsila jedan fax pa upisala drugi, i sad me ceka nakon ljeta diploma i trazenje posla...
a to je valjda kak si poslozis, moja frizerka ima 23 god i prije mjesec dana je rodila drugo dijete,al ona je zavrsila srednju skolu sa 17 i pocela raditi....
završila sam školu sa 17, išla 1 godinu na fax....ali za fax mi treba lova, a kako je tata otišao u mirovinu nisu me mogli financirat, mamina plaća minimalac......slučajno sam dobila posao u struci pa sam prekinula fax....(nisam mogla radit i studirat).....
U mojoj struci nije toliko bitan fax...meni je plaća manja za 500 kn od dipl. ing. jer jedino ja radim taj dio posla u firmi.....

Jedino što bi sa faxom mogla otvorit svoju firmu, al za to mi opet treba brdo love (insturmenti i ostala oprema)....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 09:21   #36
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
hehe, ja sam mislila do 26, a sad imam 28. osim što trtarim, mislim da nemam dosta love, a klinci koštaju (iako mislim da većina ne bi nikad imala djecu da se tak gleda...), a i frka me zbog faksa (kak ću učit )
Valjda je najbolje zažmirit, pa kak i kad Bog da
Cure
Ja sam ovu temicu samo citala, nije mi se dalo pisati... ali evo, ovaj post od Kitty Kat govori dosta
Ja imam 27 (mislim) i za mjesec dana cu roditi.
Nekak sam bila spremna sa 25, ali Bog nije dao.
Pa se neke stavke nisu poklopile na finacijskom i stambenom planu, pa smo cekali da se to rijesi.
U medjuvremenu dok su me ljudi gnjavili i masirali zakaj nemam "vec" dijete, ja sam svima mudro govorila da nisam nasla kvalitetnog donatora sperme (to svakoga usutka)
Mislim da nikad nije idealno vrijeme, ali stvarno je najbolje zazmirit pa kak sudbina da

PS: Nemojte predugo cekati, imam frendicu koja sad kad hoce (32 god) Majka Priroda nece

PSS: Ovo je predugi post - sori svima
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 11:12   #37
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
hehe, ja sam mislila do 26, a sad imam 28. osim što trtarim, mislim da nemam dosta love, a klinci koštaju (iako mislim da većina ne bi nikad imala djecu da se tak gleda...), a i frka me zbog faksa (kak ću učit )
Valjda je najbolje zažmirit, pa kak i kad Bog da
Ma kad bi čovjek na sve gledao nikad ne bi imao djecu! Koštaju, pa karijera, pa stan, auto meni i tebi....
Ja sam zatrudnila 7 mjeseci od vjenčanja, nisam htjela prije jer sam još morala diplomirat. I poslije diplome smo navalili na posao .
Živimo u Splitu kao podstanari, i eto, nema nam druge, idemo korak po korak. Imamo neku lovu u štedioni, i za koji mjesec planiramo dignuti kredit i kupit stan, tako svi rade.... korak po korak
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 15:14   #38
ja bi bebe,silno..
no tu dolazi ali..imam 9 ispita do kraja,dečko 3..podstanari smo,nemamo ni ideju kako ćemo do vlastitog stana..za sad ni kako do posla u struci..al stvarno mi dođe da sve pošaljem kvragu i napravim to malo čudo koje već godinama želim..
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 15:37   #39
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
ja bi bebe,silno..
no tu dolazi ali..imam 9 ispita do kraja,dečko 3..podstanari smo,nemamo ni ideju kako ćemo do vlastitog stana..za sad ni kako do posla u struci..al stvarno mi dođe da sve pošaljem kvragu i napravim to malo čudo koje već godinama želim..
onda se bacite na posao! sretno!
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 16:00   #40
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
onda se bacite na posao! sretno!
sorry al meni je malo neodgovorno reci nekome da se baci na posao kad i ona i decko idu jos na faks, nemaju stan, pitanje dal rade uz fax????
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.