Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2007., 23:39   #1
preslica - kako?

e sorry, mozda bi ovo bolje islo na gastronomiju, al' nekako mi vise pase ovdje jer ga dosta piju ljudi koji idu na kemo ili imaju urinarne smetnje. necete zamjerit', ipak sam ja dezurni hipohondar?

kupila sam caj od preslice i pise:
jednu zlicicu caja preliti s 2 dl hladne vode i ostaviti da prokipi jednu minutu... - mislim...jel' ne mogu ja to samo normalno preliti vrucom vodom? kak' ju vi pripremate? ono...da prokipi jednu minutu, kak' da mi stigne prokipjeti ako stavim hladnu vodu... mrzim ovakve cajeve, pogotovo hrastovu koru koja se mora kuhati 15 minuta... svasta...
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 00:45   #2
Quote:
jezebel_brave kaže: Pogledaj post
kak' da mi stigne prokipjeti ako stavim hladnu vodu... mrzim ovakve cajeve, pogotovo hrastovu koru koja se mora kuhati 15 minuta... svasta...

stavis caj u hladnu vodu i onda na stednjak, kad prokuha, drzis jos jednu minutu (pazeci da ne iskipi, naravno).

nije ti palo na pamet da treba vremena da se neke tvari ekstrahiraju iz biljke? inace bi trave mogla i zvakati...
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 10:31   #3
Quote:
kem kaže: Pogledaj post

nije ti palo na pamet da treba vremena da se neke tvari ekstrahiraju iz biljke?
je, zato i pitah. al' nisam skuzila da treba jednu minutu nakon sto prokuha...ne smijem vise onako kasno na forum, mozak mi ne radi. (tuka! damn!)

dajte, molim vas obrisite ovu sramotu od teme, ljudi ce mislit' da ne znam ni caj skuhat' (sto ocito nije daleko od istine...).
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 14:39   #4
nema brisanja
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.