Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2010., 11:06   #241
struk cesto nema veze s visinom
vise ima veze s gradjom

uopce nije nemoguce biti visok i imati tanak struk
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 11:22   #242
Eh, uvijek neke silne brojke i matematika da bi se žene mogle još malo opterećivat svojim izgledom. Treba uštimat kilažu da bude -110 od visine, i da nam proporcije budu 60-90-60.
Što nije dovoljno da nam se sviđa ono što vidimo u ogledalu?
Btw, ja totalno odskačem od ovih proporcija, ali još se nitko nije žalio. Imam nekih 83-67-100.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 11:43   #243
Quote:
kianga kaže: Pogledaj post
ja sam 100-70-100, taman po 10 cm viška

ali pročitala sam nedavno o famoznih "0,7" tj. i marilyn i kate moss kad stave u omjer struk i bokove ispadne 0,7 i to ih čini tolko privlačnima

pa se mjerite i računajte
Kak se to mjeri?
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 11:49   #244
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Kak se to mjeri?
mjeriš struk i mjeriš bokove. kad podijeliš struk sa bokovima, može ti ispast oko 0,7. I onda si
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 12:07   #245
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
mjeriš struk i mjeriš bokove. kad podijeliš struk sa bokovima, može ti ispast oko 0,7. I onda si
0.7 sam ah, sad mogu bit sretna
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 12:14   #246
http://dnevnik.hr/showbizz/paparazzi...u-plicaku.html

Meni je ovo idealno

Ja sam 0.70103...jeeeee
to je kakti blizu ideala a kad se pogledam nije da pucam od odusevljenja

Ipak je bitno kako to vizualno izgleda a ne sto mjere i racunice kazu
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 12:16   #247
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Joj hebi se ima dobre cike a ja...
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 12:18   #248
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Joj hebi se ima dobre cike a ja...
A sigurno joj mjere nisu 90-60-90 a zena je ziva bomba
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 12:24   #249
Istina. A i takav je tip ženske. Ja sam više sportski tip (valjda se tak kaže)
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 12:40   #250
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Te mjere 90-60-90 su bile ideal u doba Merlinke, B.B. i ostalih glumica 60-ih godina.
Samo što su one bile visoke 160-165 cm.
Nitko normalan od žene visoke 180 cm ne može očekivat struk 60 cm.
A niti cice 90 cm, barem 95 cm

Ja bi 95-60-95
možeš od žene visoke 180 očekivat sise od 90cm

ja imam 182 cm i sise 92.
struk, ofkors nije 60 struk je 69.
bokovi oko sto, centimetar gori-doli.

al dobro je, zadovoljna sam. recimo
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 16:03   #251
Red face 90-60-90

Merlinka je imala struk od 55.7 cm ali je imala velike kukove pa je nosila broj odjece 40-42. I zbog pojedinih ženskih osoba koje govore da su muškarci pametni jer su ih natjerali na izgladnjivanje sa mjerama sad shvatam zasto oni upravljaju svijetom koji je trnutno nemirno mjesto i zasto feministice postoje.

P.S.
I nemojte mi odgovora tipa Iza svakog muskarca stoji uspjesna žena jer da stoji Svijet bi bio bolje mjesto ,a glupa žena ne zna upravljati sobom pa kako ce drugima
lola101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 19:47   #252
Quote:
lola101 kaže: Pogledaj post
Merlinka je imala struk od 55.7 cm ali je imala velike kukove pa je nosila broj odjece 40-42.
Ne znam jel tako malo imala cm u struku, ne vjerujem baš novinama, ali ona je imala krasan struk i omjer struka i bokova
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 22:29   #253
Wink

(ali ona je imala krasan struk i omjer struka i bokova )QUOTE

Tak-tak ako vidiš njene fotke u bikiniju uočit ćeš da je imala malo stomaka tu i tamo

Zadnje uređivanje lola101 : 17.08.2014. at 23:14.
lola101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 00:07   #254
Marilyn je "samo" 166cm bila visoka. Sa 38-42 (razni podaci) bi cak da bi bila malo veca, pa danasnjom ukus modne industrija vec spadala u Plus size Model.

Danasnji Modeli su u 23% lakse od prosjecne zene. Dok su pocetkom 90tih bile samo 15% lakse.

U 1910 im je jos bio ideal imati nesto u mjeri danasnjeg broja 44. Preokret tada je krenuo u roaring twenties u kojima je prvi put postalo in da se pokaze kolina i malo vise. Stil Zivota se prvi put mjenjao i s njim i moda.

Ako se vratimo jos dalje i pogledamo slike "starih majstora" su tamo vecinom pogotovo kod rubensa slikane zene za Koje bi danas rekle da su toliko predebele da to nemoze biti vise zdravo.

Druga vremena drugi ideali danas je ce curice od 15 godina sa 90-60-90 valjda plakati zbog svoje debele figure. BMI od 17-18 i manje je normala kod Modela i s time je tesko i kod 175cm ili vise, Koje se trazi meduvremeno za modne piste imati vise od 85-60-85 i jos ponekad cak koji centimetar manje.
Ako pogledamo da su Victoria Secrets modeli vec "punije" od onih na modnim pistama sam sigurna da im i tu neki sa 80 - 55- 80 ili slicnim mjerama.

Ideal 90-60-90 na modnoj pisti nije trazen niti popularan. Gdje je jos popularan i trazen je kod Playboya i slicnih novina, ali tamo su zene u prosjeku iste tezine kao topmodeli samo evo 7-10cm manje.

Ako pogledamo da je Andrej Pejic postao popularan model za zensku odjecu vidimo koliki je znacaj guzica i sisa i zenski oblina danas jos na modnim pistama.
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 10:41   #255
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ideal 90-60-90 na modnoj pisti nije trazen niti popularan. Gdje je jos popularan i trazen je kod Playboya i slicnih novina, ali tamo su zene u prosjeku iste tezine kao topmodeli samo evo 7-10cm manje.
Mi muškarci znamo kaj valja.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 11:01   #256
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Marilyn je "samo" 166cm bila visoka. Sa 38-42 (razni podaci) bi cak da bi bila malo veca, pa danasnjom ukus modne industrija vec spadala u Plus size Model.

Danasnji Modeli su u 23% lakse od prosjecne zene. Dok su pocetkom 90tih bile samo 15% lakse.

U 1910 im je jos bio ideal imati nesto u mjeri danasnjeg broja 44. Preokret tada je krenuo u roaring twenties u kojima je prvi put postalo in da se pokaze kolina i malo vise. Stil Zivota se prvi put mjenjao i s njim i moda.

Ako se vratimo jos dalje i pogledamo slike "starih majstora" su tamo vecinom pogotovo kod rubensa slikane zene za Koje bi danas rekle da su toliko predebele da to nemoze biti vise zdravo.

Druga vremena drugi ideali danas je ce curice od 15 godina sa 90-60-90 valjda plakati zbog svoje debele figure. BMI od 17-18 i manje je normala kod Modela i s time je tesko i kod 175cm ili vise, Koje se trazi meduvremeno za modne piste imati vise od 85-60-85 i jos ponekad cak koji centimetar manje.
Ako pogledamo da su Victoria Secrets modeli vec "punije" od onih na modnim pistama sam sigurna da im i tu neki sa 80 - 55- 80 ili slicnim mjerama.

Ideal 90-60-90 na modnoj pisti nije trazen niti popularan. Gdje je jos popularan i trazen je kod Playboya i slicnih novina, ali tamo su zene u prosjeku iste tezine kao topmodeli samo evo 7-10cm manje.

Ako pogledamo da je Andrej Pejic postao popularan model za zensku odjecu vidimo koliki je znacaj guzica i sisa i zenski oblina danas jos na modnim pistama.
I što sad,zato što to nije popularno među manekenkama,nama ostalima se to ne bi trebalo sviđati?Ionako su očajno građene,kost i koža,ko i taj Andrej Pejić.
roza jabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 13:30   #257
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Marilyn je "samo" 166cm bila visoka. Sa 38-42 (razni podaci) bi cak da bi bila malo veca, pa danasnjom ukus modne industrija vec spadala u Plus size Model.

Danasnji Modeli su u 23% lakse od prosjecne zene. Dok su pocetkom 90tih bile samo 15% lakse.

U 1910 im je jos bio ideal imati nesto u mjeri danasnjeg broja 44. Preokret tada je krenuo u roaring twenties u kojima je prvi put postalo in da se pokaze kolina i malo vise. Stil Zivota se prvi put mjenjao i s njim i moda.

Ako se vratimo jos dalje i pogledamo slike "starih majstora" su tamo vecinom pogotovo kod rubensa slikane zene za Koje bi danas rekle da su toliko predebele da to nemoze biti vise zdravo.

Druga vremena drugi ideali danas je ce curice od 15 godina sa 90-60-90 valjda plakati zbog svoje debele figure. BMI od 17-18 i manje je normala kod Modela i s time je tesko i kod 175cm ili vise, Koje se trazi meduvremeno za modne piste imati vise od 85-60-85 i jos ponekad cak koji centimetar manje.
Ako pogledamo da su Victoria Secrets modeli vec "punije" od onih na modnim pistama sam sigurna da im i tu neki sa 80 - 55- 80 ili slicnim mjerama.

Ideal 90-60-90 na modnoj pisti nije trazen niti popularan. Gdje je jos popularan i trazen je kod Playboya i slicnih novina, ali tamo su zene u prosjeku iste tezine kao topmodeli samo evo 7-10cm manje.

Ako pogledamo da je Andrej Pejic postao popularan model za zensku odjecu vidimo koliki je znacaj guzica i sisa i zenski oblina danas jos na modnim pistama.
Šta ima veze šta je nekad bilo, govoriš kao da mora značiti da je ono što je nekad bilo BOLJE od svega što je danas, i obrnuto.

Tako ja sad mogu reći da su nekada ljudi bili toliko zatucani da su vodili prvi i drugi svijetski rat pa nije ni čudo da im je Marilyn bila pojam ljepote. Osim toga bilo je manje kamera i medija da bi moglo dovoljno njene ženske konkurencije izaći u javnost i biti primjećeno da postoje.
Pisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 13:41   #258
nismo se mi zli muskarci urotili i dogovorili se sto nam je privlacno. ili ti je nesto napeto ili nije. jbg. skinny sa dobrim omjerom je ono sto je privlacno.


da ne generaliziram, dodat cu - meni.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 15:16   #259
Ne sudim, samo ako uzmemo bmi kao mjerilo zdravlja većina današnji modela nije zdrava kao i većina rubensovi modela nebi bila! Ali su oboj u svoje vrijeme bili ili jesu ideal!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:02   #260
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ne sudim, samo ako uzmemo bmi kao mjerilo zdravlja većina današnji modela nije zdrava kao i većina rubensovi modela nebi bila! Ali su oboj u svoje vrijeme bili ili jesu ideal!
Bmi nije pouzdano mjerilo ni ljepote ni idealnih proporcija, a zdravlja još manje pouzdano mjerilo. BMI ne uzima u obzir prirodnu konstituciju kostiju koja je osnova nečije širine u startu, također ni ne uzima u obzir kolika je količina mišića i masti u tijelu, npr.u kritičnim i bitnim zonama za kretanje kao što su guza i noge.

Pametnije je pogledati se u ogledalo i vidjeti kako sve stoji i opipati jel previše mlohavo, nego nešto pokušati zaključivati putem BMI-a na slijepo.

Zadnje uređivanje Pisky : 22.08.2014. at 15:09.
Pisky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.