Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2008., 11:08   #41
Potpisujem ova tri posta iznad! Tko voli nek izvoli !
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 12:28   #42
Quote:
hani-bani kaže: Pogledaj post
blago nekim mamama koje i s malim djetetom imaju toooliko slobodnog vremena pisat sranja ali totalna sranja koja su pomalo žalosna... (pitam se koliko moras bit zje u glavu da ides takve stvari pisat)
uzmi ili ostavi faking paket/reklamu/spam ili kaj vec

neke ljude treba zaposlit, pa ce manje mislit na gluposti

meni je paket ok, nesto sam bacila, nesto iskoristila i kutija super posluzi za uspomene

cure, nedajte se prcat
ignore
dakle, mislit svojom glavom znači bit besposlen.
blago nekritičnima, njih kupiš besplatnom pelenom
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 14:27   #43
Ja mislim da je ok imati informaciju da ispunjavanjem letka riskirate pun sandučić reklama i antireklama.
Sad znam da ga neću ispuniti.
Onaj ko voli reklame, ispunit će i gotovo.
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 16:05   #44
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
Drage buduće mame i one koje su to nedavno postale.
Ne znam da li znate i da li ste upućene ali kada rodite u svim boljim ljekarnama možete besplatno podići paket pod nazivom "Sretna beba". U njemu se nalazi knjižica "Moja prva godina" prepuna korisnih savjeta i informacija. Također dobijete raznorazne testere (kremice uglavnom) ali i jednu pelenu (kao za probu). Imate još nekoliko letaka i naljepnice za auto.
Ovo stavljam na net jer ja to nisam znala. Inače to se prije djelilo u rodilištima (ponegdje još uvijek i dijele ali kako ja živim u vukojebini ).
Kada podignete paket ispunite jedan letak i za prvi bebin rođendan dobijete još jedan paket kao poklon.
Nije loše. Stoga ako ste zainteresirane uzmite se taj paketić. Istina je da ne djele novce ali jbg... bolje išta nego ništa
Ja sam rodila prije dva mjeseca u Petrovoj i dobila sam taj paket u rodilištu
tanyab is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 16:06   #45
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
dakle, mislit svojom glavom znači bit besposlen.
blago nekritičnima, njih kupiš besplatnom pelenom
Nemam baš ništa protiv paketa.
No kada već spominješ besplatnu pelenu....
Dali bi nekoga tko ne voli baš politiku Roda, mogla ta ista Roda kupiti jednom besplatnom pelenom iz svoje proizvodnje?
Naime, prije cca 5 mj, rodila je moja prijateljica, koja je prvi prvom dolasku patronažne dobila platnenu pelenu Rodina pusa.
Bilo mi je zanimljivo vidjeti kako se blate jedni zbog (pre)velikog reklamiranja svojih proizvoda, ali zapravo nemaju problema kada oni to rade.
Nebih baš progutala da je to bila darežljiva gesta, bez da se nije kalkuliralo da će pokoja mama i kupiti njihove pelene.
Btw - meni je gesta poklanjanja super. Nemam ništa protiv niti za poklonjenu jednokratnu pelenu, a ni za poklonjenu platnenu.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 16:18   #46
meni više idu na živce ove agencije i firme koji si daju za pravo da me uznemiravaju na fiksni telefon i to obavezno oko 3 sata kad ručamo pa masnim rukama moram uzimat telefon i opravdavat se da neman vrimena za njihove gluposti!!
nisam nikad ništa ispunila niti sam im dala broj da zovu, vjerovatno nađu na t com imeniku broj pa zovu redom...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 16:19   #47
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Nebih baš progutala da je to bila darežljiva gesta, bez da se nije kalkuliralo da će pokoja mama i kupiti njihove pelene.
pa naravno da su rodinu pusu poklanjali s ciljem da se možda koja mama odluči kupiti ju
isto kao što 'sretna beba' nije nikakav izljev darova i dobre volje novim mamama nego marketinška akcija privatne firme

samo kad sam ja rekla da je tako sam ispala..ček, idem potražiti...bespolena mama koja ima vremena pisat sranja koja su žalosna
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 12:17   #48
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
meni više idu na živce ove agencije i firme koji si daju za pravo da me uznemiravaju na fiksni telefon i to obavezno oko 3 sata kad ručamo pa masnim rukama moram uzimat telefon i opravdavat se da neman vrimena za njihove gluposti!!
nisam nikad ništa ispunila niti sam im dala broj da zovu, vjerovatno nađu na t com imeniku broj pa zovu redom...
e to je katastrofai to ne samo popodne,imali smo mi "imate li minutu vremena" poziv i poslije 21h!toliko smo poludjeli na to da je mm tražio tajni broj
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 13:32   #49
Dakle da rezumiramo: postoji paket pod nazivom "Sretna beba" koji možete podići ili ne morate. Kod podizanja paketa imate listić koji se popuni (možete i ne morate) i dobijete poklonček za godinu dana. Da se napomene ispunjavanjem tog listića dajete svoje podatke i podatke bebe u marketinške svrhe i postajete rob letaka i reklama (što može biti i ne mora). Dakle, ako želite uzmete ga a ako ne, nikom ništa
__________________
kad misliš da si pametan, najčešće si glup
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 13:33   #50
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
Dakle da rezumiramo: postoji paket pod nazivom "Sretna beba" koji možete podići ili ne morate. Kod podizanja paketa imate listić koji se popuni (možete i ne morate) i dobijete poklonček za godinu dana. Da se napomene ispunjavanjem tog listića dajete svoje podatke i podatke bebe u marketinške svrhe i postajete rob letaka i reklama (što može biti i ne mora). Dakle, ako želite uzmete ga a ako ne, nikom ništa
Tako je !!! Ali nikako da se smire strasti oko toga !!!
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 13:34   #51
Upravo sada to gledam što sam napisala. Ne izgleda mi kao neki problem
__________________
kad misliš da si pametan, najčešće si glup
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 13:36   #52
Pa i ne bi smio biti problem jer smo nekoliko puta to zaključili, ali......... Uvijek se netko "zakači" i opet krene rasprava.
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 20:46   #53
Mi smo podigli paket, unutra je kupon za autosjedalicu koju poklanja mazda ako se kupi auto. Mi smo ga kupili prije dva mjeseca (nismo ni znali za ovo) i svejedno će nam pokloniti sjedalicu. Stvarno super.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 09:04   #54
Quote:
disident kaže: Pogledaj post
toliko smo poludjeli na to da je mm tražio tajni broj
Nažalost tajni broj ne znači da te više neće zvati.
Tajni broj ti je ne objavljivanje u tel.imeniku, a baze po kojima oni zovu su kupljene prije nego si dala zabranu "prikaza broja"
__________________
Danchica
Danchica_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 10:14   #55
Quote:
Danchica_ZG kaže: Pogledaj post
Nažalost tajni broj ne znači da te više neće zvati.
Tajni broj ti je ne objavljivanje u tel.imeniku, a baze po kojima oni zovu su kupljene prije nego si dala zabranu "prikaza broja"
skužila sam grrrrrali ipak puno rjeđe zovu....baš je bilo onak često,a otkad je tajni broj dogodilo se 1 ili 2-put tak da....
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:27   #56
podižem temu da ne otvaram novu. Dakle drage trudnice dali ste vi dobile kakav paket kod svojih ginekologa sada u trudnoći??? mislim da se paket zove "paket sreće" za trudnice.
__________________
stiže nam Hannah
40+
lillyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:30   #57
Ja dobila, u 9. prosle godine.
A jucer mi je teta u DM dala prijavnicu i za onaj njihov poklon paket.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:33   #58
hm, ja nisam dobila ništa, a na njihovoj stranici piše da bi svaka trudnica to terbala dobiti od ginekologa. a meni je bez veze pitat gina za to.
a to u DM-u, kako si do toga došla? kaj vide ti trbu i uvale prijavnicu? mrat ću se i ja prošetat do DM-a.
__________________
stiže nam Hannah
40+
lillyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:35   #59
Quote:
lillyrose kaže: Pogledaj post
podižem temu da ne otvaram novu. Dakle drage trudnice dali ste vi dobile kakav paket kod svojih ginekologa sada u trudnoći??? mislim da se paket zove "paket sreće" za trudnice.
dobila sam na prvom pregledu, kad se potvrdila trudnoća...priručnik o trudnoći i reklamni proizvodi.
__________________
smijeh je lijek!
oportuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:36   #60
možda privatnici to ne dijele
__________________
smijeh je lijek!
oportuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.