Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2012., 22:14   #41
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
Nije me briga ako ih ne vidim i ako nemam takve prijatelje
i dalje mi nije jasno..tko si TI da nekome branis izrazavanje osjecaja koje je legalno svima?
hello?
i da, sumnjam da i oni umiru od zelje da imaju nekog poput tebe za prijatelja.
francesca_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 22:19   #42
Quote:
francesca_00 kaže: Pogledaj post
i dalje mi nije jasno..tko si TI da nekome branis izrazavanje osjecaja koje je legalno svima?
hello?
i da, sumnjam da i oni umiru od zelje da imaju nekog poput tebe za prijatelja.

Opet ne vidim smisla u boldanom

Pa i dobro da i je tako, drugačije i ne želim


Ajd mi molim te reci jednu samo stvar koja npr. tebi nije normalna kod ljudi i koju bi ti voljela maknuti?

Zadnje uređivanje ivan13 : 14.08.2012. at 22:44.
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 00:29   #43
Muškarci( a i žene) mrze. Mrze Srbe, Rome, crnce, Židove, mrze muslimane, mrze žene, Dalmatince, bankare, liječnike, odvjetnike, mrze hajdukovce, dinamovce, mrze šefove, punice, susjede, Hercegovce, mrze T-com, mrze prodavačice u Konzumu, mrze političare, mrze ZET, mrze novinare, mrze Vladu, mrze Amerikance, mrze bogataše, mrze turiste, mrze same sebe. Što ne bi i homoseksualce?
Allahu_Akbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 12:52   #44
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
Zato što to nije normalno.
Slobodan si argumentirati zašto nije normalno i po kojim varijablama definiraš normalno. Normalno = prirodno ili?
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 15:42   #45
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Slobodan si argumentirati zašto nije normalno i po kojim varijablama definiraš normalno. Normalno = prirodno ili?

Normalno prije svega mislim prirodno.


I ne razumijem uopće ja vas. Vi mene pitate tko sam ja da pišem tko šta ima pravo, a tko nema. To isto pitam ja i vas. Tko ste vi da meni govorite što je meni normalno, a što nije, a moj život.

Što je danas uopće normalno. Nešto se novo uvede u društvo, s vremenom to ljudi prihvate i što više viđamo to nešto u svojoj okolini to ćemo prije početi i prihvaćati kao nešto normalno.
Da li onda moraju to svi prihvaćati? Ne moraju, niti sam uopće čudak što evo neke stvari ne prihvaćam. Isto kao što ti imaš pravo to prihvatiti, ja isto tako imam pravo ne prihvatiti.
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 17:36   #46
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
Normalno prije svega mislim prirodno.
U tom slučaju dva pitanja:

1)Misliš da je nešto zato jer je prirodno ispravno ili dobro?
2)Ako je homoseksualnost dokumentirana u više od 1000 životinjskih vrsta te i dalje nije prirodna, koji onda kriterij mora zadovoljiti da bi postalo prirodno?

Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
I ne razumijem uopće ja vas. Vi mene pitate tko sam ja da pišem tko šta ima pravo, a tko nema. To isto pitam ja i vas. Tko ste vi da meni govorite što je meni normalno, a što nije, a moj život.
Ovaj dio ne bi znao na koga se odnosi, ali na mene pretpostavljam ne.
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 17:50   #47
Prvo se moramo zapitati što je to "prirodno".
Icaros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 18:06   #48
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
U tom slučaju dva pitanja:

1)Misliš da je nešto zato jer je prirodno ispravno ili dobro?
2)Ako je homoseksualnost dokumentirana u više od 1000 životinjskih vrsta te i dalje nije prirodna, koji onda kriterij mora zadovoljiti da bi postalo prirodno?


Ovaj dio ne bi znao na koga se odnosi, ali na mene pretpostavljam ne.

Pa i ti meni tupiš što bi ja trebao prihvaćati, a što ne. Onda se tiče i tebe

Mislim, ti ideš spominjati tamo nekakve životinje u usporedbi sa ljudima. Ajde dobro kad si to i spomenuo, kako će te životinje opstati???

Niti mislim da se ima tu što puno filozofirati. Netko nešto mrzi, netko ne. Neke stvari jednostavno takve jesu i ne znam stvarno o čemu tu sad filozofirati sto dana
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 18:12   #49
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
Pa i ti meni tupiš što bi ja trebao prihvaćati, a što ne. Onda se tiče i tebe
Slobodan si pokazati gdje ja to tebi ni manje ni više nego tupim.
Ili se tebi ne smije postaviti obično pitanje?
Koje čak nije ni strukturirano "tko ti daje pravo" i slično, nego obično pitanje.

Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
Mislim, ti ideš spominjati tamo nekakve životinje u usporedbi sa ljudima. Ajde dobro kad si to i spomenuo, kako će te životinje opstati???
Ne primjećujem da ljudski rod ili te životinjske vrste imaju problema sa opstankom radi postojanja homoseksualnosti.
Da, spominjem tamo nekakve životinje u usporedbi sa ljudima, jer mi osnove biologije brane da činim suprotno.
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
Neke stvari jednostavno takve jesu i ne znam stvarno o čemu tu sad filozofirati sto dana
Ako ti se o ničemu ne raspravlja, onda doista ne znam šta radiš na forumu.

Molit ću i dalje odgovor na vrlo važno pitanje:
Quote:
1)Misliš da je nešto zato jer je prirodno ispravno ili dobro?
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 18:28   #50
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Slobodan si pokazati gdje ja to tebi ni manje ni više nego tupim.

Ako ti se o ničemu ne raspravlja, onda doista ne znam šta radiš na forumu.

Neda mi se dalje raspravljati pa ću odgovoriti samo na ovo.

Čista navika, kad mi nećete dati trajni ban, koliko sam vidio ne mogu izbrisati svoj profil, a neće mi se nekog vrijeđati da ga zaslužim.

Ništa drugo.

p.s. ali nadam se da ću skoro ban i dobiti

Zadnje uređivanje ivan13 : 15.08.2012. at 19:09.
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 21:39   #51
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
Neda mi se dalje raspravljati pa ću odgovoriti samo na ovo.

Čista navika, kad mi nećete dati trajni ban, koliko sam vidio ne mogu izbrisati svoj profil, a neće mi se nekog vrijeđati da ga zaslužim.

Ništa drugo.

p.s. ali nadam se da ću skoro ban i dobiti
Sve što trebaš jest otići na PŽK i zamoliti permu. Dobit ćeš je čim administratori pročitaju.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 01:15   #52
Quote:
francesca_00 kaže: Pogledaj post
Da, drustvo je mjerilo normalnosti..zato u Zapadnoj Europi uopce nije cudno vidjeti gay par na ulici, dok u Hrvatskoj ipak jest..iako postaje sve vise i vise tolerantnije.
A ovo da netko nema nista zajednicko..mene apsolutno nije briga dali je netko gay ili lezbijka, a i podosta mi je jadno nekoga suditi samo na osnovi njegove seskualne orijentacije..Imam dosta prijatelja gay orijentacije i smatram ih ravnopravnima i normalnima..zasto i ne bi?!
Shvaćam zašto velika većina ljudi nikad neće prihvatiti kao nešto normalno i ravnopravno heteroseksualnom braku i obitelji. Jednostavno je stvar u tome da društvo i civilizacija opstaju na temelju djece koja su začeta spajanjem muške i ženske spolne stanice, a ne muške-muške i ženske-ženske. Eto otkud se izvlači izraz prirodno. Drugi razlog je taj što je za zdrav razvoj djeteta (i muškog i ženskog) potrebna očinska i majčinska figura. Homoseksualci i lezbijke to mogu postići jedino tako da se jedno od njih ponaša kao žensko ili kao muško. A sve su to dovoljni razlozi da većini padne mrak na oči kada čuju da "homoseksualci i lezbijke žele usvajati djecu jer ih ne mogu dobiti ni prirodnim putem niti umjetnom oplodnjom" (u smislu spajanja dvije muške ili dvije ženske stanice). Budući da je homoseksualnost marginalni, a ne normativni stil života po kojemu opstaje civilizacija i svijet kakav poznajemo, do problema dolazi kada se marginalci žele nametnuti kao normativ društvu. Sukobi su su neizbježni, a svako društvo, i najprimitivnije i najciviliziranije će naći i upotrijebiti sredstva kojim će suzbiti ono što ruši stupove na kojima stoji društvo. Ako je heteroseksualna obitelj izvor (spajanje muške i ženske spolne stanice) društva i civilizacije, može se usporediti sa stupom od armiranog betona i društvo taj stup mora zaštititi. Homo i lezbo brakovi su stupovi od stiropora, jer čak i kad plaćaju porez, to ne mijenja činjenicu da su nastali od muške i ženske spolne stanice. To je najjednostavnije objašnjenje čitave situacije.
A iza tzv. prava homo i lezbo osoba ne stoji empatija prema istima, već čista politika. Prva faza je namjerno prikazivanje LGBT osoba da su žrtve (iz ideoloških, a ne empatičnih razloga). Kada se prva faza nadvlada, dolazi druga faza, a to je "pravo" na usvajanje djece (heteroseksualni parovi u RH teško usvajaju djecu; baš me zanima kako će njima to uspjeti); slijedeće faze donose ideološke knjige za osnovne i srednje škole gdje se homoseksualnost proglašava normalnim stanjem, a ne poremećajem spolne usmjerenosti, što homoseksualnost činjenično i jest (prešućuje se da u SAD-u homoseksualci ne smiju biti donatori krvi zbog svojeg promiskuiteta) i po jednog gay aktivista za svaku školu (i osnovnu i srednju) koji će mjeriti stupanj "homofobije" u svakoj školi. Znači, u školi ne mora biti prisutna osoba koja štiti drukčije učenike od nasilnika, već samo ona koja smatra da se u školi maltretiraju mali homoseksualci i lezbijke (iako su djeca prije puberteta aseksualna). Zato ih ljudi mrze i ne žele ih među sobom, već u ormarima u kojima su vjekovima prebivali.
Kad im je hetero društvo ponudilo mali prst, oni žele cijelu ruku, a na kraju će izgubiti sve. Još na svojim forumima normalne osobe nazivaju heterčine, a te heterčine čine stup čovječanstva nekoliko desetaka i stotina tisuća godina.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 07:53   #53
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
za zdrav razvoj djeteta (i muškog i ženskog) potrebna očinska i majčinska figura.
Za ovo dakako si spreman podastrijeti podatke.
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
do problema dolazi kada se marginalci žele nametnuti kao normativ društvu.
Laž, homoseksualci se ne žele nametnuti kao normativ, nego žele jednaka prava.
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Sukobi su su neizbježni, a svako društvo, i najprimitivnije i najciviliziranije će naći i upotrijebiti sredstva kojim će suzbiti ono što ruši stupove na kojima stoji društvo.
Homoseksualnost postoji oduvijek i postojati će. Očito ne ruši stupove društva.
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Ako je heteroseksualna obitelj izvor (spajanje muške i ženske spolne stanice) društva i civilizacije, može se usporediti sa stupom od armiranog betona i društvo taj stup mora zaštititi. Homo i lezbo brakovi su stupovi od stiropora, jer čak i kad plaćaju porez, to ne mijenja činjenicu da su nastali od muške i ženske spolne stanice. To je najjednostavnije objašnjenje čitave situacije.
Usporedba je katastrofalna. Po tom ključu, sve sterilne osobe i osobe bez djece također ne trebaju imati nikakva prava. Svi su naime oni nastali od muške i ženske spolne stanice.
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
A iza tzv. prava homo i lezbo osoba ne stoji empatija prema istima, već čista politika.
Kao i prema crncima, kao i prema ženama. Nijedna od tih prava to ne čini krivima i lošima.
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Prva faza je namjerno prikazivanje LGBT osoba da su žrtve
Jer ljudi koji nemaju prava koja drugi ljudi imaju - jesu žrtve.
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
slijedeće faze donose ideološke knjige za osnovne i srednje škole gdje se homoseksualnost proglašava normalnim stanjem, a ne poremećajem spolne usmjerenosti, što homoseksualnost činjenično i jest
Za početak, homoseksualnost nije na listi poremećaja, te će u slučaju ponavljanja takvi postovi kažnjavati.
Sa tim postrani, sve i da je, to ne znači da ne trebaju imati nikakva prava.

Zamolit ću da se ostaviš pamfleta i pokušaš se malo približiti pitanju iz naslova teme, te za razne tvrdnje iznosiš dokaze. Hvala.
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 11:19   #54
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Za ovo dakako si spreman podastrijeti podatke.

Laž, homoseksualci se ne žele nametnuti kao normativ, nego žele jednaka prava.

Homoseksualnost postoji oduvijek i postojati će. Očito ne ruši stupove društva.

Usporedba je katastrofalna. Po tom ključu, sve sterilne osobe i osobe bez djece također ne trebaju imati nikakva prava. Svi su naime oni nastali od muške i ženske spolne stanice.

Kao i prema crncima, kao i prema ženama. Nijedna od tih prava to ne čini krivima i lošima.

Jer ljudi koji nemaju prava koja drugi ljudi imaju - jesu žrtve.

Za početak, homoseksualnost nije na listi poremećaja, te će u slučaju ponavljanja takvi postovi kažnjavati.
Sa tim postrani, sve i da je, to ne znači da ne trebaju imati nikakva prava.

Zamolit ću da se ostaviš pamfleta i pokušaš se malo približiti pitanju iz naslova teme, te za razne tvrdnje iznosiš dokaze. Hvala.
Kako je tranvestitizam na listi poremećaja, a homoseksualnost nije?
To što homoseksualnost nije na listi poremećaja, ne znači da to nije poremećaj. A slobodu govora mi nećeš zabraniti.
Reci onda, zašto se Dorino Manzin distancirao od gay aktivista? Možda zato što je postigao da se u hr donese zakon o istospolnim zajednicama, i on je tu stao, jer nije htio prihvatiti da se ide dalje (u smislu teroriziranja normalne većine od manjina, kao npr u SAD-u).
Recimo, ti za sve tražiš dokaze. Nađi ih sam u zdravom razumu i na internetu. Ja tražim dokaze da homoseksualnost nije bolest, a nekakvu listu poremećaja koja se iz ideoloških razloga može mijenjati (jer onda transvestitizam ne bi ostao na listi), ne prihvaćam kao dokaz. Dokaži (ako hoćeš, naravno).
Ne da mi se trošiti pola dana na tipkovnici da bih tebi nešto "dokazivao", jer si ti ionako utvrđen u svojim dokazima, kao i ja u svojim. I dalje tvrdim da je normalna obitelj stup od armiranog betona, a homo i lezbo parovi stupovi od stiropora i kao takvi ne mogu i neće imati jednaku vrijednost u društvu. Čovjek je u svojoj punini čovjek u konceptu muško-žensko (jer se muško i žensko ne nadopunjuju samo tjelesno, već i duševno), a za "dokaze" lijepo pitaj odgajatelje i pedagoge. Kako ćeš mi dokazati da homoseksualnost nije bolest?
Ja sam čvrsto uvjeren da iza svega toga stoji politika kulturalnog marksizma (što bi značilo, silovanje društva kroz njegove strukture). Sami gay aktivisti su ove godine rekli (javno, pred medijima) da je ovo politika, a ne samo gay aktivizam. Zanimljivo je da na početku svog djelovanja nisu o tome govorili, što potkrepljuje moju tvrdnju da se radi o fazama političke borbe. Kad si u Rimu, ponašaj se kao Rimljanin. Nije Hrvatska Australija ili SAD gdje je društvo potiskivanjem domorodaca već u početku bilo višenacionalno i sasvim drugačije uređeno nego mala homogena društva i nacije kao što su npr. Hrvati i Srbi. Rusija je opet priča za sebe, jer njoj ni SAD ni EU ne može diktirati ništa, budući da se Rusija na području Euroazije nalazi na vrhu hranidbenog lanca.
Uspoređivanje žena i crnaca s homoseksualnošću koja je "izbačena" iz popisa bolesti je smiješna. Kada su ženski spol i crna boja kože bili na popisu bolesti, tj. kada se smatralo da se to može izliječiti?
Ja nisam rekao da ruši stupove društva, već da su to stupovi od stiropora, a nitko neće 90% stupova od armiranog betona zamijeniti stupovima od stiropora da bi zgrada bila stabilnija.
Neće imati jednaka prava. Mogu jedino postići da ih se ne premlaćuje na cesti po danu i po noći (ono za što se borio Dorino Manzin već imaju). A to se ne događa samo njima, već se to može dogoditi svakome, ali ispada da će za njih policija brže reagirati nego kada se premlaćuje normalna muška ili ženska osoba.
Ti tvrdiš da ja lažem kada homoseksualci žele biti iznad zakona, a ja tvrdim da ti lažeš (recimo, kada su LGBT udruge agresivno napale vjeroučiteljicu iako su znali da neće dobiti parnicu (nisu se ni pojavili na posljednjem ročištu); tu je bilo riječ o pokazivanju moći i metodi zastrašivanja neistomišljenika (mene nisu zastrašili)). Žrtve my ass. Ne može "alternativni" način života imati jednaka prava i biti jednako vrijedan kao onaj koji čini društvo i civilizaciju.
Neplodni hetero parovi mogu odgajati djecu (iako je usvajanje djece u Hrvatskoj brutalno teško, zbog birokracije) jer nitko od njih ne mora glumiti žensko ili muško u vezi. Oni to već jesu. Samci ne moraju imati djecu, izuzev samohranih očeva i majki. Ako samac želi djecu, neka si nađe osobu s kojom želi zasnovati obitelj i problem je riješen. Samcima je jasno iz kojeg razloga ne mogu imati djecu. Zato jer su sami i ne pljuju zato po čitavom društvu. U svemu ostalom su jednaki s ostalim građanima pred zakonom.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 11:29   #55
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Kako je tranvestitizam na listi poremećaja, a homoseksualnost nije?
To što homoseksualnost nije na listi poremećaja, ne znači da to nije poremećaj. A slobodu govora mi nećeš zabraniti.
Reci onda, zašto se Dorino Manzin distancirao od gay aktivista? Možda zato što je postigao da se u hr donese zakon o istospolnim zajednicama, i on je tu stao, jer nije htio prihvatiti da se ide dalje (u smislu teroriziranja normalne većine od manjina, kao npr u SAD-u).
Recimo, ti za sve tražiš dokaze. Nađi ih sam u zdravom razumu i na internetu. Ja tražim dokaze da homoseksualnost nije bolest, a nekakvu listu poremećaja koja se iz ideoloških razloga može mijenjati (jer onda transvestitizam ne bi ostao na listi), ne prihvaćam kao dokaz. Dokaži (ako hoćeš, naravno).
Ne da mi se trošiti pola dana na tipkovnici da bih tebi nešto "dokazivao", jer si ti ionako utvrđen u svojim dokazima, kao i ja u svojim. I dalje tvrdim da je normalna obitelj stup od armiranog betona, a homo i lezbo parovi stupovi od stiropora i kao takvi ne mogu i neće imati jednaku vrijednost u društvu. Čovjek je u svojoj punini čovjek u konceptu muško-žensko (jer se muško i žensko ne nadopunjuju samo tjelesno, već i duševno), a za "dokaze" lijepo pitaj odgajatelje i pedagoge. Kako ćeš mi dokazati da homoseksualnost nije bolest?
Bilo bi zgodno kada se već pozivaš na internet, da proguglaš termin teret dokazivanja.
Naime, ti si taj koji tvrdi neke stvari, protivne aktualnoj znanosti, društvenim konvencijama i ako baš hoćeš, političkim odlukama. Teret dokazivanja je na tebi, ne na meni.

Naravno da nećeš trošiti pola dana na dokazivanje, kada nisi u stanju dokazati ni par redaka. To si upravo zorno pokazao. Hvala.
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 15:43   #56
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
I dalje tvrdim da je normalna obitelj stup od armiranog betona, a homo i lezbo parovi stupovi od stiropora i kao takvi ne mogu i neće imati jednaku vrijednost u društvu.
Neraskidiva zajednica koja blagotvorno djeluje na društvo reproducirajući zdrave članove, da parafraziram Parsonsa, nasuprot moralnom rasulu i alijenaciji "alternativnog oblika" obitelj gdje su dva odrasla člana istog spola? Ako zanemarim "normalna obitelj" i preskočim direktno na armirani dio iz sjećanja mi naviru statistike o sve većem broju raskida brakova u Hrvatskoj i trajanje prosječnog braka. U svakom slučaju, ta "normalna obitelj" pedesetih-šezdesetih reproducirala je članove koji su danas uglavnom odgovorni za stanju u društvu. I sjajno je zakuhala...

Quote:
Čovjek je u svojoj punini čovjek u konceptu muško-žensko...
Kako bi bilo "veselo" kada bi se svaki pojedini pripadnik LGBTIQ skupine držao ovoga što pišeš. Primjerice, da ti je supruga kojim slučajem lezbijka i svaki puta kada liježe u krevet s tobom joj dođe slabo u želucu kada kreneš inicirati spolni odnos. Da, već vidim, fantastično i za tebe i za nju...a kada u jednadžbu uključimo vašu djecu usred tako zdravog odnosa, "sreći" nema kraja.

Quote:
Ja nisam rekao da ruši stupove društva, već da su to stupovi od stiropora, a nitko neće 90% stupova od armiranog betona zamijeniti stupovima od stiropora da bi zgrada bila stabilnija.
Kojih 90%, misliš da ćemo mi heteroseksualci iz pomodarstva ili solidarnosti prema LGBTIQ početi sklapati istospolne zajednice? Gubim te...
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 18:38   #57
straight vs homoseksualci
ja bih napravio jedan tournament
a cilj tournamenta bi bio po svim pravilima prirode i evolucije

uzmite 1000 homoseksualaca/lezbi
uzmite 1000 straight cura i momaka

pobjednik ce imati prioritet i pravo glasa

cilj bi bio evoluirati sto bolje i razmnoziti se sto vise i napraviti sto plemenitije, mnogobrojnije i najproduktivnije pleme u obiteljskom stablu u iducih 50 godina, tj. cilj natjecanja bi bio osnovni cilj same prirode

bas me zanima tko ce proci test, i koga ce priroda odabrat za daljnju evoluciju, a ko ce biti osuđen na disoluciju




ja se ovdje nepozivam na zakon, na sustav, na nikakvo nasilje i huliganstvo, ja ovdje govorim kao glasnik prirode, ja bi ih pustio nek rade u sami sta oce u svom zivotu, priroda ce ih sama pojesti jer im je priroda i sama stvorila tu fatalnu deformaciju
spiksy_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 19:01   #58
ja ne znam šta pojedincima smjetaju homoseksualci. meni nisu. dok nikoga ne vrijeđaju, ne zlostavljaju djecu, i ne ubijaju, slobodni su da rade u krevetu šta žele.

veći su mi probelm lažni moralisti i licimjeri, but that's just me.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 19:56   #59
Zapravo bi homoseksualnost mogao biti još jedan od elegantnih prirodnih zakona koji sprečavaju preveliku naseljenost planeta - uz bok ratovima, bolestima i ostalim tamanećim čimbenicima.
Nikakva degeneracija, dekadencija...
Odnekud mi je ostao podatak da je oko 2% stanovništva rađa homoseksualno bez obzira na kulturološke utjecaje. Mislim da su proučavali afrička plemena i došli do tog zaključka.
Plus (ne znam podatke za Mezopotamiju, Sumer itd., no) kod starih Grka je "pederastija" već dobro poznata kao fenomen, pa ipak je čovječanstvo i unatoč tome uspjelo opstati, ha?

Ono što malo manje liberalni živalj možda smeta jest javno paradiranje nečijih seksualnih orijentacija središtem grada. Možda ih smeta na nekom nivou bontona, isto kao što bi ih smetalo da im gost pljuje po podu, ali nisu svjesni o čemu se radi, pa se odmah hvataju božjih zakona, "stupova civilizacije" i ko-zna-čega-sve-ne. Vjerojatno bi ih smetalo i da heteroseksualni ljubitelji oralnog seksa naprave "Pušenje/lizanje pride" .

Po svoj prilici, ti isti bi navalili i na nudiste - kada bi navedeni() paradirali po središtu grada. I odmah bi se našli neki s argumentom da je bog za nekog vraga stvorio i smokvin list. I što sad ovi () imaju prkosit bogu i ignorirat smokvin list (ili Varteks, svejedno)?!
BlackQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:08   #60
Obrisao sam neke postove jer ne samo da nisu duhoviti i korisni za raspravu, nego su vrlo bezobrazni i zaglupljuju druge sudionike.
Hvala.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.