Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2013., 17:00   #121
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Iako sam osobno za snimanje što većeg dijela postupanja, čisto da ne bi bilo skrivanja, laganja i izvlačenja (s jedne i druge strane), može li se i snimka krivotvoriti? Ili montirati? Ili što već?




Nije ga popapao mrak. Još uvijek znamo gdje je i zašto je tamo.




Što ako se ispostavi da je stvarno kod njega pronađena droga i da stvarno ima veze s kriminalnim podzemljem? Hoće li to biti prihvaćeno ili će biti novi dokaz beskrupuloznosti državnog aparata koji mu smješta?

Nisi mi odgovorio na pitanje o Babicu...
Je li njegovo pozivanje na rezanje glava isto kazneno djelo kao i ono poradi kojeg je Franciskovic priveden, isto ono zbog kojeg je Komandir Samil pritvoren?

Nije li to nejednako postupanje ukoliko Babic ne bude priveden i ukoliko mu ne bude pretrazen stan kao ovoj dvojici?
Grizli_Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 17:29   #122
Evo na Mreži piše da u 20.05 večeras ide Bujica, a Bujanec čami u zatvoru.
dylan111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 17:45   #123
A koja on faca da bi mu netko nešto smještao? Kome je on prijetnja, osim što radi na jednoj beznačajnoj televiziji?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 17:50   #124
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A koja on faca da bi mu netko nešto smještao? Kome je on prijetnja, osim što radi na jednoj beznačajnoj televiziji?
A jesi li ti gledao njegove emisije?
dylan111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 18:28   #125
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A koja on faca da bi mu netko nešto smještao? Kome je on prijetnja, osim što radi na jednoj beznačajnoj televiziji?
Bome smeta mnogima. Koliko sam pratio portale, većina ga je proteklih godina i mjeseci ignorirala, kao da on i njegova emisija ne postoje, sad kad se ovo dogodilo, odjednom se pojavljuje kao udarna vijest na naslovnici jutarnjeg, večernjeg, 24 sata, čak i na srpskom kuriru. Toliko o tome da ga nitko ne prati i da je nebitan. Bitan je itekako jer je njegova emisija umrežena na svim regionalnim televizijama i prikazuje se u udarnom terminu i jer je ugostio veliku većinu poznatih i značajnih osoba.
DoggTagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:02   #126
Quote:
KOS Oficir kaže: Pogledaj post
Puka slučajnost..Nisam tako utjecajan kako bi netko pomislio.Ja sam sporedan u svemu tome i ne dotičem se oko Bujanca,ali reagiram kada netko želi zlo Hrvatskoj.
Ako zelis dobr'o RH promjeni ovaj sramotni nick.
Osobno ga dozivljavam kao provokaciju I zato I dalje mislim da nije slucajnost otvaranje ove teme I podmetanje droge novinaru Velimiru Bujancu.

S druge strane, imas pravo na svoje misljenje I na nick koji te ocrtava.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:20   #127
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A koja on faca da bi mu netko nešto smještao? Kome je on prijetnja, osim što radi na jednoj beznačajnoj televiziji?
e rista, on je gledaniji od bilo koje političke emisije na yutelu.

očito je da ova vlast otvoreno klizi u fašizam i diktaturu. ne voli referendume, montira procese novinarima, iz državne kase financira poslušne medije.

oni žive u jendoj evidentnoj zabludi, da će biti na vlasti zauvijek i da za ovakve stvari neće odgovarati.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:32   #128
Quote:
DoggTagg kaže: Pogledaj post
Bome smeta mnogima. Koliko sam pratio portale, većina ga je proteklih godina i mjeseci ignorirala, kao da on i njegova emisija ne postoje, sad kad se ovo dogodilo, odjednom se pojavljuje kao udarna vijest na naslovnici jutarnjeg, večernjeg, 24 sata, čak i na srpskom kuriru. Toliko o tome da ga nitko ne prati i da je nebitan. Bitan je itekako jer je njegova emisija umrežena na svim regionalnim televizijama i prikazuje se u udarnom terminu i jer je ugostio veliku većinu poznatih i značajnih osoba.
da, pratila sam ga, pratim ga, a sad cu ga jos vise pratiti


ovo je isto jako dobra emisija http://www.youtube.com/watch?v=kj_Pu...ature=youtu.be
lea* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:33   #129
Quote:
dylan111 kaže: Pogledaj post
Evo na Mreži piše da u 20.05 večeras ide Bujica, a Bujanec čami u zatvoru.

"Mogu me otrovati, mogu mi učiniti što god hoće, ali usta mi neće zatvoriti..."
...otprilike tako je rekao Bujanec. Sad sam gledala na Mreži.

Svaka čast gospodinu Bujancu, bio je mudar što je nakon izlaska iz zatvora sam otišao na testiranje na droge, budući da ga nisu htjeli testirati u zatvoru. Što se tiče podvala, svi jako dobro znamo kome smeta istina. Preglupi su i prežestoki da to sakriju.

Sutra će biti repriza, a i "Bujica" , a miceki nek škrguću zubićima koliko ih volja.
__________________
" Ako prolaziš kroz težak životni period i pitaš se gdje je sada Bog, sjeti se da učitelj uvijek šuti za vrijeme testa."
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:35   #130
Znaci tip se ne droksa, nego samo raspačava....
__________________
When nothing goes right... go left...
sitnaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:37   #131
Quote:
calm kaže: Pogledaj post

"Mogu me otrovati, mogu mi učiniti što god hoće, ali usta mi neće zatvoriti..."
...otprilike tako je rekao Bujanec. Sad sam gledala na Mreži.

Svaka čast gospodinu Bujancu, bio je mudar što je nakon izlaska iz zatvora sam otišao na testiranje na droge, budući da ga nisu htjeli testirati u zatvoru. Što se tiče podvala, svi jako dobro znamo kome smeta istina. Preglupi su i prežestoki da to sakriju.

Sutra će biti repriza, a i "Bujica" , a miceki nek škrguću zubićima koliko ih volja.
A hoće li danas biti emisije?
Na faceu je pisalo da da!
dylan111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:39   #132
pa jel se može nekog zbog pronađenog 1 grama droge osudit da je diler?
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:43   #133
Quote:
vitorog kaže: Pogledaj post
pa jel se može nekog zbog pronađenog 1 grama droge osudit da je diler?
ma nitko ga neće osudit, ni jedan sud, ali će ga policija mrcvarit dok god može, da ga što duže ušutka.

ranko ostojić zločinac.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:43   #134
Quote:
dylan111 kaže: Pogledaj post
A hoće li danas biti emisije?
Na faceu je pisalo da da!
Neće biti, priveli su ga jutros, ali stigao je reći dosta zanimljivih stvari. Možda sutra ujutro bude repriza ovog intervjua.
__________________
" Ako prolaziš kroz težak životni period i pitaš se gdje je sada Bog, sjeti se da učitelj uvijek šuti za vrijeme testa."
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:48   #135
Navodno je 18.11. trebao voditi komemoraciju u Vukovaru, očito to žele spriječiti pod svaku cijenu.
Također, očito ih je bilo strah što će danas sve reći u Bujici pa su ga opet uhapsili.
Bujica je jedina emisija u hrvatskom medijskom prostoru u kojem se udbaše i četnike prokazuje, raskrinkava i secira do najsitnijih detalja.
Ispod ovog smještanja Bujancu stoji udbaški potpis velik kao kuća.
Ova država se sve brže pretvara u komunističku diktaturu.
Ne bi me iznenadilo da za par mjeseci Partija zabrani i stranke i višestranačje i izbore.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:53   #136
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
e rista, on je gledaniji od bilo koje političke emisije na yutelu.

očito je da ova vlast otvoreno klizi u fašizam i diktaturu. ne voli referendume, montira procese novinarima, iz državne kase financira poslušne medije.

oni žive u jendoj evidentnoj zabludi, da će biti na vlasti zauvijek i da za ovakve stvari neće odgovarati.
Potpis ko kuća.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:57   #137
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
Navodno je 18.11. trebao voditi komemoraciju u Vukovaru, očito to žele spriječiti pod svaku cijenu.
Također, očito ih je bilo strah što će danas sve reći u Bujici pa su ga opet uhapsili.
Bujica je jedina emisija u hrvatskom medijskom prostoru u kojem se udbaše i četnike prokazuje, raskrinkava i secira do najsitnijih detalja.
Ispod ovog smještanja Bujancu stoji udbaški potpis velik kao kuća.
Ova država se sve brže pretvara u komunističku diktaturu.
Ne bi me iznenadilo da za par mjeseci Partija zabrani i stranke i višestranačje i izbore.
srećom pa smo u EU. međutim, kad dođu izbori, partija i udba će poduzeti sve da spriječe demokratsku smijenu.

iz jednostavnog razloga što je očito da više nemaju kontrolu nad HDZom. karamarko ovakav ili onakav, očito je da se udba JAKO boji smijene vlasti.
2003. su mirno otišli jer su znali da nadziru HDZ.

međutim, ako partija izgubi slijedeće izbore, ne bih se čudio da pokušaju ukinut demokraciju, namjestit rezultate, i da ćemo u hrvatskoj IPAK komunizam morat rušit silom.

slijedeći izbori u hrvatskoj su izbori za definitivni obračun s komunističkim naslijeđem i udbaškim strukturama koji su nakon 1990. nastavile vladati hrvatskom. a nakontoga će doći i do deudbizacije SDPa, koja je već počela na izborima za lokalne ogranke.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 21:07   #138
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
Navodno je 18.11. trebao voditi komemoraciju u Vukovaru, očito to žele spriječiti pod svaku cijenu.
Također, očito ih je bilo strah što će danas sve reći u Bujici pa su ga opet uhapsili.
Bujica je jedina emisija u hrvatskom medijskom prostoru u kojem se udbaše i četnike prokazuje, raskrinkava i secira do najsitnijih detalja.
Ispod ovog smještanja Bujancu stoji udbaški potpis velik kao kuća.
Ova država se sve brže pretvara u komunističku diktaturu.
Ne bi me iznenadilo da za par mjeseci Partija zabrani i stranke i višestranačje i izbore.
Bravo, sve si tocno rekao! Bujanac je posljednji krik istine i hrvatstva u ovoj udbasko-komunisticko-jugoslovenskoj drzavi.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 22:41   #139
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
Navodno je 18.11. trebao voditi komemoraciju u Vukovaru, očito to žele spriječiti pod svaku cijenu.
Također, očito ih je bilo strah što će danas sve reći u Bujici pa su ga opet uhapsili.
Bujica je jedina emisija u hrvatskom medijskom prostoru u kojem se udbaše i četnike prokazuje, raskrinkava i secira do najsitnijih detalja.
Ispod ovog smještanja Bujancu stoji udbaški potpis velik kao kuća.
Ova država se sve brže pretvara u komunističku diktaturu.
e.
Potpisujem.
Hrvatska će zamjeniti Srbiju na mjestu posljednjeg evropskog bastiona komunizma. Udbaši na vlasti i uz vlast vuku sve snažnije , očito i očajnije poteze i njima je biti ili ne biti. Na nama je da to spriječimo i otjeramo gamad u rupu iz koje su izmilili
deSandoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 22:53   #140
Quote:
KOS Oficir kaže: Pogledaj post
Bujanec već,u stilu zapjenjenog nacionaliste upozorava da u Hrvatskoj još živi Srba,i da se moramo paziti.Isti Lukić ili Lučić upozorava da načelnik Gračaca Đukić iseljava Hrvate u Kanada,odnosno vozi ih na aerodrom za 5.000 kuna!?
I ne samo to,vozač autobusa u Gvozdu ili Topuskom je neki biviš pripadnik krajinske paravojske..?!
Namjerno nisi napisao da se radi o školskom autobusu, i da je navodno županica Merzel izričito zahtijevala da baš on vozi taj autobus?
Ti znaš da je ovo sa Đukićem neistina?
Sorry, ali i meni je malo čudno da se tema o Bujancu otvorila (tj. da si je ti otvorio), 2 dana prije njegovovog hapšenja.

Quote:
Grizli_Medo kaže: Pogledaj post
No ajmo cinjenicama:

- Velimir je vezan na neke ljude koji nisu bas ideal cistoce, navodno ga oni i financiraju.
- S obzirom na svoje veze s tim miljeom, moguce je da je ovo sve sto se dogada istina
.
- Velimir je i ostar kriticar vlasti koji necenzurirano iznosi puno stvari koje vlast zeli sakriti i zasigurno im radi stetu
- Velimir je postao ikona / simbol otpora jednoumlju u medijima i kao takav je vlasti vrlo neugodan
Može nešto opširnije o boldanom?


Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A koja on faca da bi mu netko nešto smještao? Kome je on prijetnja, osim što radi na jednoj beznačajnoj televiziji?
Kako kome, meni je recimo HRTpostala potpuno beznačajna TV, značajna je jedino po tome što je moram plaćati.


Quote:
DoggTagg kaže: Pogledaj post
Bome smeta mnogima. Koliko sam pratio portale, većina ga je proteklih godina i mjeseci ignorirala, kao da on i njegova emisija ne postoje, sad kad se ovo dogodilo, odjednom se pojavljuje kao udarna vijest na naslovnici jutarnjeg, večernjeg, 24 sata, čak i na srpskom kuriru. Toliko o tome da ga nitko ne prati i da je nebitan. Bitan je itekako jer je njegova emisija umrežena na svim regionalnim televizijama i prikazuje se u udarnom terminu i jer je ugostio veliku većinu poznatih i značajnih osoba.
Apsolutno si u pravu! Totalno su svi ignorirali Bujicu, a sada se raspisali, stvarno čudno, zar čak i Kurir
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.